Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod Phate v 07 bře 2011 18:00

Ahoj, nejsem tady moc zběhlej, takže se možná ptám úplně hloupě, ale...
Mám iGo 8 v přístroji Xsite (toto je ona:
Kód: Vybrat vše
http://www.datram-plus.cz/detail-zbozi/875-x-site-xsn-35igo/
), ale ještě nikde jsem se nepohyboval v 3D terénu a ač mám 3D budovy zapnuté, tak ani ty jsem nikde nepotkal. Je možné, že mám nějakou verzi, která to ještě neměla? V menu mám možnost zapnout obojí, ale na mapě navigace zůstane vše beze změny...:-( Co s tím?
Dá se na tuto navigaci sehnat nějaká mapová aktualizace? Popřípadě jaká a jak jí tam nainstaluji? Myslel jsem že je jen iGo 8, pak iGo Primo a mezi tím už nic, ale jak jsem zde někde zahlédl, každá má ještě spoustu různých verzí...:-/
A jak je to s iGo primo? Dostanu jí na svou navigaci, která má rozlišení pouze těch 320x240 ?

Pokud by si někdo chtěl dát tu práci s vysvětlením a byl by ochotný mi třeba napsat na mail d.cerovsky()gmail.com, byl bych mu nesmírně vděčný... Jinak pokud by tu byl někdo z Berouna a blízkého okolí, nebránil bych se ani osobnímu vysvětlení. Díky moc
Phate
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 srp 2009 20:15

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod amatér v 07 bře 2011 18:39

Terén vykresluje soubor *.dem - umístění ve složce content/dem zkontroluj zda tam je, pokud ano jaká je jeho velikost?
Budovy jsou obsaženy v souborech *.3dl (význačné body, nejsou všude ale jen ve větších městech 1-3, v Praze a Brně nejvíce), *.3dc jsou takové makety souboru budov, pro ČR pouze střed Prahy. Tyto soubory jsou v content/building.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod Phate v 10 bře 2011 13:33

A ještě bych poprosil někoho o zodpovězení druhýho dotazu... Díky ;-)

Dá se na tuto navigaci sehnat nějaká mapová aktualizace? Popřípadě jaká a jak jí tam nainstaluji? Myslel jsem že je jen iGo 8, pak iGo Primo a mezi tím už nic, ale jak jsem zde někde zahlédl, každá má ještě spoustu různých verzí...:-/
A jak je to s iGo primo? Dostanu jí na svou navigaci, která má rozlišení pouze těch 320x240 ?
Phate
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 srp 2009 20:15

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod tomasii v 10 bře 2011 23:08

Když si přečteš ty malé řádly vpravo nahoře vedle banneru, tak ti to řekne, kde je máš na fóru hledat. Pokud je ale přesto chceš hledat, tak zkus
Kód: Vybrat vše
http://tinyurl.com/kqyjts
Třeba něco najdeš. ;)
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod Phate v 10 bře 2011 23:27

Jestli umím dobře číst, tak jsem po nikom nežádal nelegální soft, jen jsem se ptal, jak poznám jakou verzi map a softu mám, jakou verzi jsem na tu navigaci schopnej dostat a zda se na téhle navigaci dá rozjet nové iGo primo... Navigaci jsem prostě koupil a nevím, jak to s aktualizacema map funguje. Proto se ptám a počítám s tím, že mi místní zkušení poradí. Googlit umím taky, ale tam jsem žádný podrobný info pro lamu nenašel...
Phate
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 srp 2009 20:15

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod amatér v 10 bře 2011 23:40

Aktualizaci je možné provádět zde:
Kód: Vybrat vše
https://www.naviextras.com/

K aktualizaci slouží tento nástroj:
Kód: Vybrat vše
https://www.naviextras.com/shop/portal/downloads

Zde je seznam podporovaných zařízení:
Kód: Vybrat vše
https://www.naviextras.com/shop/portal/devicessupport

co se týče Xite, pak jsou podporovány přístroje MMIS a XSG2NA
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod Phate v 10 bře 2011 23:57

No tak asi nic...
Má představa o odpovědi byla asi taková:

Verzi iGO 8 najdeš v navigaci "zde a zde" stejně tak jako verzi map
verze map pro iGO 8 jsou vydány tyto: xxxxxxx,xxxxx,xxxx,xxxxx,xxxx,xxxxx,xxxx a fungovat budou jen některé podle verze iGO 8
verze iGO 8 jsou tyto: xxxx,xxxx,xxxx,xxxx,xxxx,xxxx a měli by ti fungovat všechny
iGO primo na tuto navigaci nedostaneš protože je dělaná pouze pro vyšší rozlišení...

Nemám pocit, že je ten dotaz tak složitej. Ptám se pouze na informace a po nikom žádnej soft přece nežádám. Ale pokud je to takovej problém, tak to tady asi radši smažte, já tu navigaci hodim do popelnice a budu jezdit podle mapy...:-(

Poradil mi akorát amatér, jak vyřešit problém s 3D terénem a budovami. S infem o softu je asi problém...:-(

Díky

PS: Navigaci mám X-Site....né xite...
Phate
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 srp 2009 20:15

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod amatér v 11 bře 2011 00:15

On ten problém je asi jinde, ke každé navigaci je návod, ale číst ho je asi zbytečné.
Verze sw. Nastevení > o programu
Obrázek
hned pod tím je tlačítko mapy
Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod Phate v 11 bře 2011 00:20

Děkuji...a dál? Verze vydaných map, verze iGO 8, budou spolu fungovat navzájem nebo je tam problém mezi různými verzemi? A co primo? Bude fungovat nebo ne?

PS: Ano, návod k tomu byl, ale navigaci mám už přes dva roky a návod se někam zatoulal. Nikdy jsem se o tyto údaje nezajímal, to až teď, kdy by se ta aktualizace map docela hodila...
Phate
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 srp 2009 20:15

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod amatér v 11 bře 2011 00:24

Já nejsem Děd Vševěd, nejdřív napiš co máš na verzi sw. a map, teprve potom se dá poradit.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron