Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Už nevím jak dál

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Už nevím jak dál

Příspěvekod Leonardoxxx v 04 bře 2011 23:13

Asi jsem totální blbec mám mio C 720 a chtěl bych tam Igo primo ale jediné kam jsem došel je unlock a igo se mi nespustí už jsem přečetl vše 100X a nedaří se mi pomůže mi prosím někdo ???
Leonardoxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: 04 bře 2011 20:16

Re: Už nevím jak dál

Příspěvekod tomasii v 04 bře 2011 23:36

Pokud jsi nečetl níže uvedené stránky, tak si na nich přečti návody k iGO8. Všechny návody byly ověřené a podle nich lze iGO8 zprovoznit.

Pokud se vůbec nespouští, zkus nejdříve třeba Jednoduchý unlock, nebo Technický unlock IvoK+Tomasii. Problém může být v unlocku a ne v iGO8...

Jinak - pokud se iGO8 spouští, ale havaruje: nahraj zpočátku skutečně jen nejnutnější - minimální iGO8: ve složce iGO8 jen data.zip, gpstmc.dll a gpstmc.pil, iGO8.exe a složky license a content s jednou mapou, jedním jazykovým zipem ve složce lang a jedním hlasem ve složce voice, bez složek poi, branding, dem, phoneme, scheme, skinu a speedcam a voice. Zkoušej, až IGO8 naběhne a pak přidávej.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Už nevím jak dál

Příspěvekod Leonardoxxx v 04 bře 2011 23:52

Unlok tomasii jsem zkoušel,ale igo se nespustí vyhodí to chybu ještě zkusím jen kdybych věděl že mám správné igo :o
Leonardoxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: 04 bře 2011 20:16

Re: Už nevím jak dál

Příspěvekod fmilan v 05 bře 2011 00:18

Nebylo by od věci napsat, jakou že to chybu (hlášku) vyhodí ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Už nevím jak dál

Příspěvekod Leonardoxxx v 05 bře 2011 09:35

Asi tam něco chybí,ale ja nevím co.Píše to:Cannot find IGO (or one of its components). Make sure the patch and filename are corrent and that all the required libraries are available.
Leonardoxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: 04 bře 2011 20:16

Re: Už nevím jak dál

Příspěvekod tomasii v 05 bře 2011 10:15

Totéž jsem ti odpovídal i na tvou sz. Dokud nepopíšeš, co jsi konkrétně nahrál a kam a co ti to hlásí, tak ti nemůžeme poradit, ani když to píšeš na víc stran. Pokud by ses držel návodů třeba z mého webu, mělo by funkční iGO8 jet, návody byly otestovány.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Už nevím jak dál

Příspěvekod Leonardoxxx v 05 bře 2011 10:22

Já nahrál na sd kartu Unlock tomasi a k tomu unlucku igo primo (iGO Primo 8.5.11.155811) pak to vložil do mia a vyhodí to výše popsanou závadu a nerozjede se to.
Leonardoxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: 04 bře 2011 20:16

Re: Už nevím jak dál

Příspěvekod Leonardoxxx v 05 bře 2011 10:41

ted jsem zjistil že mi ve všech igo primo chybí soubor (TMCSplash.bmp.) kde ho vzít ???
Leonardoxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: 04 bře 2011 20:16

Re: Už nevím jak dál

Příspěvekod tomasii v 05 bře 2011 16:06

No tak zkus dát do Googlu TMCSplash.bmp a najdeš buď celé iGO8, nebo ten soubor. :?

EDIT: já TMCSplash.bmp v iGO832 taky nemám a jede mi. Co máš vlastně za verzi?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Už nevím jak dál

Příspěvekod Leonardoxxx v 05 bře 2011 16:14

Ano to jsem zkoušel,ale nedaří se mi ho nikde stáhnout už jsem bezradný všechny kredity co jsem měl jsem postahoval stovky nefunkčních softveru igo primo.
Leonardoxxx
 
Příspěvky: 33
Registrován: 04 bře 2011 20:16

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron