Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO8 & PRIMO

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

IGO8 & PRIMO

Příspěvekod pavko4 v 28 říj 2010 08:51

Zajímá rozdíl mezi IGO8 3.generace a PRIMO. Jestli to dobře chápu, tak PRIMO je vyšší verze. Moje otázka je, zda si nemám pořídit radši IGO 8 3.x. Z tohoto fora se zdá, že už je vychytaná, zatímco PRIMO se stále "ladí". Jde mi hodně o spolehlivost a řešit stále padání, reset atd se mi nechce.
Nechci samozřejmě detailní rozbor, ale spíš vaše osobní názory a možná, alespoň obecně, výhody a nevýhody.
Chci používat na HTC HD mini - lze upravit i PRIMO pro toto rozlišení?
pavko4
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2010 08:16

Re: IGO8 & PRIMO

Příspěvekod Ivo K v 28 říj 2010 09:50

Jestli iGO8 8.3 nebo Primo, si budeš muset vyzkoušet sám. Každý má jiné požadavky. Primo je jistě "vymakanější" a umí využívat novinky nových map NQ, ale na druhou stranu nemá rádo uživatelské úpravy a zásahy. Pokud budeš Primo využívat pro cestování a né na hraní jako někteří blázni(třeba já :D ), tak budeš jistě spokojen.
Data.zip Primo pro HTC HD mini připravil Jasper a najdeš ho zde: viewtopic.php?f=77&t=1379
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: IGO8 & PRIMO

Příspěvekod pavko4 v 30 říj 2010 07:16

Můžeš ještě prosím trochu upřesnit jaké úpravy a zásahy nemá rádo? Navigaci používám výhradně pro cestování. Rád si vyhledám skin který mi vyhovuje, chtěl bych využít TMC (přes Navilock NL-322BTR TMC přijímač), atd, ale určitě nemám v úmyslu přepisovat systémové soubory (trochu to přeháním).

Jinak klobouk dolů před tímto forem.
Díky.
pavko4
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2010 08:16

Re: IGO8 & PRIMO

Příspěvekod hladik2 v 30 říj 2010 10:11

Dej Primo!!!,igo8 půjde časem do důchodu(možná?),budeš spokojen a pokud jen naviguješ nemusíš ani schánět skin
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: IGO8 & PRIMO

Příspěvekod amatér v 30 říj 2010 10:56

Jeho rozlišení je tak specifické, že by se měl nejdříve podívat sem: data.zip pro PRIMO, nebo sem: data.zip pro iGO8
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: IGO8 & PRIMO

Příspěvekod pavko4 v 02 lis 2010 19:04

Ještě poslední dotaz. Když si pořídím PRIMO (strašně se mi líbí!!!), bude fungovat TMC ve spojení HTC HD mini s Navilock NL-322BTR TMC přijímač?
Tuto recenzi asi znáte:
Kód: Vybrat vše
http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=190

Je tam napsáno, že to funguje v IGO 2006 a vyšší, takže teoreticky i na PRIMO.
Díky.
pavko4
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2010 08:16

Re: IGO8 & PRIMO

Příspěvekod Jasper v 03 lis 2010 08:59

Čistě teoreticky bo to fungovat mělo. Navíc na stránkách Sunnysoftu je to k HTC doporučováno. Přiznám se že by se mi to taky líbilo jenže pro mě je to si nepoužitelné protože pře BT mám hands free a dvě zařízení najednou nespáruju. :(
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: IGO8 & PRIMO

Příspěvekod pavko4 v 03 lis 2010 19:15

Jsi si jistý? Bluetooth by měl umět spárovat víc zařízení najednou - alespoň jsem to někde četl.

Asi nakonec zvolím IGO8.3, protože bych chtěl zkusit spojení s TMC a k tomu je už u IGO8 podrobný návod. Rozhodně se necítím na to, abych prošlápnul cestu s PRIMO.
pavko4
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2010 08:16

Re: IGO8 & PRIMO

Příspěvekod Jasper v 11 lis 2010 11:31

Tak mi zmiňvaný TMC přijímač právě dorazil. :P Odpoledne ho zkusím namontovat a pak dám vědět jestli a jak to funguje. Ale budu muset trochu improvizovat protože v mém autě nejsou ISO DIN konektory ale FAKRA. Výrobce ho má sice v nabídce ale momentálně tenhle typ není dostupný. Takže buď budu muset ty konektory přehodit nebo použít jinou anténu a ne tu ktrá je v autě namontovaná. :roll:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: IGO8 & PRIMO

Příspěvekod Lakva v 11 lis 2010 16:00

Primo mi se zmíněným Navilockem funguje v HTC Polaris a to i se současně připojeným BT HF. Bohužel mi to po nějaké době zamrzá (pokud jedu bez TMC, k zámrzu nejdojde, takže je to opravdu tím) a zatím jsem to nedokázal vyřešit. Ještě zkusím jiný zápis TMC do SYS.TXT, ale protože to zamrzá tak po půl hoďce, musím počkat s testem na nějakou delší štreku.

A pokud jde o současné připojení více modrozubých zařízení: Podle specifikací má jít k jednomu masterovi připojit až osm slavů současně, nebo jde spojit až osm masterů jako peer to peer.
Pro naše použití je krabička master a HF, GPS a TMC moduly jako slave.
O možnosti připojení jednoho "slejva" na několik masterů se specifikace nezmiňují, ale některá HF umí i to, ovšem jen ve stand-by režimu, jakmile se spojí hovor na jednom zařízení, druhé se dočasně odpojuje.
Pokud jdemo navigační krabičky, tak tam si občas výrobci zjednodušují práci a krabička pak umí připojit jediného slejva a ještě to musí být HF... :geek:
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron