Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ztratila se ikona TMC

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod Jasper v 09 čer 2012 10:41

Evidentně nemáš přjiímač aktivní. Pro zobrazení není potřeba žádný zápis v sys.txt. Nevím co máš za zařízení ale předpokládám že máš přijímač nebo anténu zapojenou a pokud to je pro přijímač nutné tak i připojené napájení.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod jilekivan v 09 čer 2012 10:47

Mám GOclever NAVIO 400,po pravdě tenkrát se my tam ikona zobrazovala normálně ale měl jsem s navigací nějaké problémy takže se předělávala,a v záloze jsem to už taky neměl a ted ta ikona přijímače TMC nikde není,a díky tomu se už nedostanu dál do nastavení.
jilekivan
 
Příspěvky: 24
Registrován: 05 srp 2011 21:31

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod jilekivan v 09 čer 2012 16:37

Ahoj ,tak bych měl jiný problém,TMC mám Ale tady v té oblasti my hlásí že není v CEDA v dosahu,a dále při tom TMC mám dost nepřesné gps tak o 250metrů,je to pomalejší,nevíte co stím.Díky
jilekivan
 
Příspěvky: 24
Registrován: 05 srp 2011 21:31

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod SvoDa v 09 čer 2012 16:50

tak to zkoušej venku (na volném prostranství), např. v autě (mimo garáž)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod jilekivan v 09 čer 2012 16:56

Ahoj to jsem právě zkoušel když jsem jel pryč,ale to gps to nestíhá byl jsem o 250metrů dál než jsem měl autíčko na obrazovce, :?: ,a nejsem zkušený tak nevím jesli se nemá udělat ještě nejaký zýpis nebo ůprava v sys.
jilekivan
 
Příspěvky: 24
Registrován: 05 srp 2011 21:31

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod jilekivan v 09 čer 2012 17:06

Chapy můžu se ještě hloupě zeptat co je to ten FM transmitter,ten tam nemám že vlastně nemůžu naladit na navigaci žádnou stanici.
jilekivan
 
Příspěvky: 24
Registrován: 05 srp 2011 21:31

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod amatér v 09 čer 2012 17:11

Kód: Vybrat vše
http://wigishop.cz/auto-doplnky/auto-hifi-muzika/fm-transmitery

Kód: Vybrat vše
http://www.google.cz/search?q=FM+transmitter&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod jilekivan v 09 čer 2012 17:13

Ahoj jo tenhle fm-transmiter to znám ale já nemám nic takového v navigaci abych si to mohl nastavit kvůli TMC
jilekivan
 
Příspěvky: 24
Registrován: 05 srp 2011 21:31

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod amatér v 09 čer 2012 17:15

A co to má společného s TMC?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ztratila se ikona TMC

Příspěvekod jilekivan v 09 čer 2012 17:19

no já myslel že si musíš taky nastavit nějakou dopravní stanici na navigaci aby to TMC šlo,protože já tam nemám to ladění
jilekivan
 
Příspěvky: 24
Registrován: 05 srp 2011 21:31

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků