Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Inštalácia IGO 8 LEN na SD, bez spotreby pamäte

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Inštalácia IGO 8 LEN na SD, bez spotreby pamäte

Příspěvekod Klinec v 24 zář 2008 11:00

Čaute, mám PDA Mio P560 a to má SD kartu, Flash Disk a ešte vlastnú operačnú pamäť. Po inštalácii IGO mám v internej pamäti v Program Files cca 7MB súborov, z toho samotné IGO8.exe má 5.7 MB, čo mi ju dosť užiera.

Je šanca prispôsobiť IGo tak, aby do internej pamäte neukladalo aspoň ten IGO8.exe a spôšťalo ho LEN z karty (alebo z flashky, ktorej mám 2GB)?

Dík za námety
PDA Mio P560 (240x320)
iGO8 v 8.3.2.79297 (Mar 2 2009), skin GJ 6.1p, , spustane z Flash Disk
Klinec
 
Příspěvky: 26
Registrován: 23 zář 2008 15:10


Re: Inštalácia IGO 8 LEN na SD, bez spotreby pamäte

Příspěvekod Klinec v 24 zář 2008 12:26

Super, našiel som, pomohlo. Ešte jedna drobnosť pre znalcov Mio P560 (alebo je záležitosť Win mobile?): na hlavnej obrazovke mi ostal link na IGO8, ktorý sa ale teraz stal neplatným... proste sa nič nespustí.
Netušíte, kde sa dá editovať? Prešiel som snáď celé Mio a nič...
PDA Mio P560 (240x320)
iGO8 v 8.3.2.79297 (Mar 2 2009), skin GJ 6.1p, , spustane z Flash Disk
Klinec
 
Příspěvky: 26
Registrován: 23 zář 2008 15:10


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron