Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Kopie SD karty

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Kopie SD karty

Příspěvekod Sendy007 v 26 úno 2010 19:42

Zdravím všechny.Potřeboval bych poradit.Zkopíroval jsem originál SD kartu z mého NAVONU 650 na stejně velkou SD kartu,ale po zapnutí se nespustí ani po resetu navigace.Neví někdo co s tím?Dík.
Sendy007
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2010 19:26

Re: Kopie SD karty

Příspěvekod Jasper v 26 úno 2010 19:44

Možná by stačilo použít tlačítko "hledat" :idea: Je to tady popsané mnohokrát. Licence je vázána konkrétní kartu a tedy ji nelze zkopírovat.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Kopie SD karty

Příspěvekod Sendy007 v 26 úno 2010 19:55

Listuji už dost dlouho,ale o vytvoření kopie SD karty jsem nic nenašel.Chci udělat druhou SD kartu,kde bych si dal jiné schéma a nechci riskovat originál kartu.Nejde mi o získání licence na mapy atd.
Sendy007
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2010 19:26

Re: Kopie SD karty

Příspěvekod tomasii v 26 úno 2010 20:00

Čti, čti, čti! Můžeš udělat bezpečnostní kopii karty, ta ale nepojede v navigaci. Licence je vázaná na fyzickou kartu... :o
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Kopie SD karty

Příspěvekod SvoDa v 26 úno 2010 20:02

třeba to najdeš tady search.php?keywords=v%C3%A1z%C3%A1n*&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat - 50 příspěvků.
Originální kartu si jen zazálohuj a používej ji. Když se ti na ní nějaké soubory poškodí, nahraješ je ze zálohy a hotovo.
Kartu můžeš dokonce i zformátovat a nahrát komplet zálohu zpět. ID karty formátem nezmizí
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Kopie SD karty

Příspěvekod Sendy007 v 26 úno 2010 20:22

SvoDa píše:třeba to najdeš tady http://www.forum.entershop.cz/search.ph ... mit=Hledat - 50 stran příspěvků.
Originální kartu si jen zazálohuj a používej ji. Když se ti na ní nějaké soubory poškodí, nahraješ je ze zálohy a hotovo.
Kartu můžeš dokonce i zformátovat a nahrát komplet zálohu zpět. ID karty formátem nezmizí



Dík za link.Myslel jsem,že licence je řešena stejně jako OS u PC a ne na kartu.Chtěl jsem si ji udělat i pro případ že "originálka"přestane fungovat.Vloni mi odešla karta ve foťáku během focení.Nešla už přečíst ani zformátovat.OK. :o

Už po 150 :!: :!: :!: Je zakázáno citovat předchozí příspěvky.Nechápu proč to tak často děláte.Prostě odpovím na předchozí a je to :!: :!:Jarouš
Sendy007
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2010 19:26

Re: Kopie SD karty

Příspěvekod Sendy007 v 26 úno 2010 21:14

Já zase nechápu proč je "zakázáno" citovat,když je tato volba aktívní a je logická, pokud chci reagovat ke konkrétnímu pisateli tak jak je to běžné a samozřejmé ve všech fórech.Odpovídám tím konkrétnímu pisateli a ne všem přispivatelům. :o
Sendy007
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2010 19:26

Re: Kopie SD karty

Příspěvekod Ivo K v 26 úno 2010 21:29

Citovat příspěvky můžeš, ale je zakázáno citovat bezprostředně předchozí příspěvek. Taková citace je naprosto zbytečná, každý pochopí komu odpovídáš.
Podívej se na to očima ostatních uživatelů, kteří musí číst tvoje citace, protože si myslí, že odpovídáš na něco jiného než na bezprostředně předchozí příspěvek.
Zde na fóru jsou uživatelé, kteří čtou vše, aby mohli poradit a pomoci, a musí číst zbytečné citace!
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Kopie SD karty

Příspěvekod aagar v 22 srp 2019 14:04

ahoj a jak je to s Aktualizacema?
mám kartu 2GB s mapami Evropy - 43 zemí
Když si budu chtít upgradeovat na nejnovější mapy, tak mapa evropy 2018 Q4 má skoro 4 GB.
Jak se mi to tedy na kartu vejde? mám smůlu a upgrade nemohu provést?
Děkuji




__________________________
Edit Mio-Treo.info:

Nevkládej opakovaně stejný dotaz do více témat => SMAZÁNO!
aagar
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 srp 2019 07:26

Re: Kopie SD karty

Příspěvekod Mio-Treo.info v 22 srp 2019 18:33

2 aagar:

Ano, mapy se poněkud rozrostly, což je dané tím, že od dob iGO 8 se změnilo složení souborů - dříve stačil fbl a dnes k němu je fda, fpa, fsp, ftr... Pokud bys chtěl opravdu komplet mapy, nestačila by ti ani ta karta 4 GB...

Otázkou je, jakou aktualizaci budeš dělat, protože kartu musíš použít větší a tam bude asi problém... Možná si budeš muset nové mapy normálně koupit, nebo investovat do iGO Navigation do telefonu a tam jsou pak aktualizace zdarma.

______________________
Odesláno z "founa"
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron