Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

instalace igo 8 - obecná debata

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Sances v 19 říj 2008 20:15

Prosím Ta, zložky ako české hlasy,3D budovy, 3D teren,Ikony pre PQI.. to tam mám dávať? veď bez toho je to asi na nič?
Sances
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 říj 2008 02:59

Re: instalace igo 8

Příspěvekod amatér v 19 říj 2008 20:25

složka content:
building - koncovka .3dl a .3dc (3D budovy)
dem - .dem (terén)
lang - např. Lang_Czech.zip (nastavení jazyku programu)
map - .fbl
phoneme - .phr ( hlasové hlášení názvů pro ČR zatí nefunkční)
scheme - .zip (schémata)
skin - .zip (
speedcam - .spud, txt
texture - .tex (takové tapetky pod nastavení)
userdata - tam si zapisuje sw sám svá nastavení
voice - .zip (hlasy)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Sances v 19 říj 2008 21:00

No lepsie si mi to už ani napísať nemohol.
Ja to mám celkom inak..
Mám tam akoby zložky naviac a zložky ktoré popisuješ sú až nižšie.Takže tie čo sú naviac zatiaľ vynechám, a idem tak ako do teraz - pokus - omyl :)
A musím ešte študovať :) Tomassiho web, tam je tiež štruktúra adresárov.
Ak Ťa napadne nieco lepšie tak napíš.
Dík
Chem tu dať prílohu ale raz je velká, potom nie je povolená..............rtf, doc..mht..
print screenom som sfotil adresár ako to mám ja ale napridám to tu..
Sances
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 říj 2008 02:59

Re: instalace igo 8

Příspěvekod amatér v 19 říj 2008 21:09

To co jsem popisoval obsahuje složka content
pokud máš PrtScr zabal ho do raru, a pak to jde poslat jako příloha.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Sances v 19 říj 2008 21:13

:D :D :D
Dík ale teraz už idem späť, včera som tiež ponocoval a o 04:00 vstávam na panskéé :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sances
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 říj 2008 02:59

Re: instalace igo 8

Příspěvekod amatér v 19 říj 2008 21:21

Cos to vytvářel? :D
Stáhni si to ještě jednou, pokud jsi neudělal zálohu. Postupuj tak jak jsem psal, a pak to bude vypadat přesně takto:
Magical Snap - 2008.10.19 22.15 - 001.jpg

Na levé straně je obsah služky iGO8, napravo je obsah složky content.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Sances v 20 říj 2008 04:08

No tak to čo som tu mal bolo z FTP a mám zálohu.Mám to prerobiť aby to vyzeralo tak ako to Tvoje?
To čo som nedososal malo mať 812 MB a pravdepodobne to bolo ono, tak ako máš Ty.
Teraz to však už neviem stiahnuť, ten megáč sa furt len točí na reklamu a neviem na čo všetko len na sťahovanie nie.
Vidieť požadovaný súbor ale link naň nie.
Stopol som mu tie jeho fóriky ,tak sa asi hnevá..

Ono si to to Mio stále nevie natiahnuť s toho exáča.Cez správcu súborov to tam vidím ale nič sa nedeje s tým.

Teraz neviem nájsť funkčný link na to, ale hladám ďaľej
Sances
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 říj 2008 02:59

Re: instalace igo 8

Příspěvekod TomášF v 20 říj 2008 05:50

Koukám na Tvůj obrázek adresářové struktury a zdá se mi, že nic dalšího stahovat nemusíš. Řekl bych, že všechno i ve správné struktuře tam máš: iGO8\iGO8\iGO8.Myslím, že je to tenhle adresář, zkus ho nakopírovat na kartu, pokud v podadresářích content (building, map,...) nemáš nic nakopíruj tam soubory podle toho co psal Amatér - podle přípon si v ostatní struktuře ty soubory určitě najdeš...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Tomáš
Mio C710+, odemčené, služební OziExplorer
Uživatelský avatar
TomášF
 
Příspěvky: 184
Registrován: 29 srp 2008 10:34
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: instalace igo 8

Příspěvekod amatér v 20 říj 2008 07:50

TomášF má pravdu, jen jde o to, aby v adresáři iGO8 byly všechny soubory, a z přiloženého scr. není patrné, kde je data.zip, branding.zip, iGO8.exe a další.
Nevím co myslíš tím FTP, ale podle toho, co jsi psal výše to vypadá, že jsi původně stahoval odsud http://www.***.eu/viewtopic.php?f=15&t=3650&hilit=igo8
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Sances v 20 říj 2008 12:32

Prvé som stiahol FTP co je tu v Košiciach, verejne nie je prístupné len zo siete Antik, to je môj provider a on to dáva ako bonus k netu ale nezodpovedá za obsah ;)
To má tých 555 MB a tú štruktúru ako som poslal.
Skúšal som to aj tak ako Ste napísali,len tú zložku IGO + context ale nenabieha to. Tie súbory ktoré popisujete tam sú obsiahnuté.
To z netu som ťahal odtiaľ : http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=275625 a to šlo len cez ten Mega Manager,ktorý sa ma snažil zložiť a skoro mu to vyšlo.. to má mať 812 MB a teraz to ťahám znovu.
Odkaz ktorý si mi poslal funguje, spakované to má okolo 42 MB už som to stiahol. Ďakujem
Tak to idem vyskúšať, len za chvíľu letím na Anglinu.. musím sa teraz učiť keď som sa neučil v škole.. :D

ešte raz dík za odpovede, keby to tak chcelo ísť, bolo by to super.. a to nehovorím o tom keby som tam potom ešte dokázal dať nejakú TOPO mapu.
Ale to už je o inom, MIO musí byť pre TOPO asi celkom odomknuté a mať natiahnutý ten Ozi Explorer ktorý vyššie spomínate.

Teraz trošku ľutujem že som si nekúpil PDA ale Garmina 760 za 12000.- :D

EDIT 20:47

Už som to chcel vzdať.Skúšal som všetko možné..no a nakoniec som stiahol som ten patch pre mio z tej 4ALL www a ten TO Oživil !
Ďakujem Vám páni, ide to super, uvidíme či to nebude sekať. JOJ ale som veľmo rád.
Dáme si nabudúce to TOPO? pre mio?

Ďakujem.. chybička bola asi tá že to bolo fakt pre PDA. Prepísal som všetky súbory v iGO8 tými "patch pre MIO" a šlo to na prvý krát.

Dík
Naposledy upravil Sances dne 20 říj 2008 19:54, celkově upraveno 1
Sances
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 říj 2008 02:59

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron