Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Změna šipečky pozice

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Změna šipečky pozice

Příspěvekod roman.usti v 27 srp 2008 08:47

Zdravím všechny,
mužete mi někdo poradit jak změnit ikonu šipečky pozice na nějaké autíčko nebo něco jiného?
Vím,že to je přes "sys.txt" ale stále jsem nepřišel jak na to....... :?
díky.... ;)
mám PDA MIO p550 a IGO8 a jsem s ním mooooc spokojenej,přesedlal jsem TT6
roman.usti
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 srp 2008 08:38

Re: Změna šipečky pozice

Příspěvekod Dopi v 27 srp 2008 10:22

To už se řeší zde: viewtopic.php?f=20&t=102 a podle návodu na stránkách http://artwork-igo8.blogspot.com/search ... collection se mi tam auto místo šipky dostat povedlo. Dokonce si můžeš vybrat i typ a barvu auta, případně letadlo, motorku, vznášedlo nebo Supermana :) Je jich tam asi 270. Bohužel ale nejde použít s jakýmkoliv skinem.
SilverGuide 4000 (displej 320x240) - iGO 8.3.2.64873 Gurjon
Dopi
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 srp 2008 07:06


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků