Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRIMO zamrzne

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod Miroš v 24 zář 2010 14:44

Jestli ono to Primo nepotřebuje po každém hrabání se v něm i restart pro to, aby si načetlo aktivní TMC-držák jako další nový HW.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod dalanik v 25 zář 2010 10:12

SvoDa píše:Těm, kterým se to stává, to řeší v sys.txt zápis
[power]
skip_resume_process=1
skip_suspend_process=1


Ne ze to jen vyresilo vymazavani trasy ale vyresilo to i probouzeni Prima 1.1 Green Routes ze spanku! Uz se to normalne probouzi!!!!

Diky!!!!!!
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod vovi v 08 říj 2010 10:11

Tak, a PRIMO 1.1 jde z domu!!

Všechny známý triky jsem zkusil, ale vono to při probuzení hodí černou obrazovku i po sebekratším uspání - a je fuk, jestli v držáku nebo bez, s napájením, nebo bez, s trasou, nebo bez, s kartou ve slotu, nebo bez, se spoustou souborů, nebo... už nebudu unavovat. Zápisy v SYSu k ničemu, vyčištění licencí k ničemu, ...
Zahodim to i s rukama!! Ale MIO si nechám (i když už mělo namále a málem letělo ze čtvrtýho patra).

A když už jsem se přemohl a na třetí pokus dokázal odjet i s naplánovanou trasou, tak sice navigovalo perfektně, ale po šesti kilometrech přestala Zuzka skřehotat a šly jen zvuky při překročení (ačkoliv je mám vypnutý lokálně i globálně).

Ať si maďarští soudruzi strčej svý zelený myšlenky (efendi promine) do prdele. K čemu mi je, že cestou domů z práce vyprodukuje podle nich moje auto 2,1 kg CO2, když jsem za stejnou cestu ochraptěl od toho, jak jsem chudince šochtličce nadával.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod Jerry v 08 říj 2010 10:30

Vovi, proto mám na interním disku obou mých navigací staré superspolehlivé iGO8 s v.64873 a skinem Plus2 0,7a BIG a na SD Primo v.1.1 s posledním GJA s úpravami Si.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod amatér v 08 říj 2010 10:39

Používám PRIMO 1.1, od doby co se objevilo. Na MFD je z navi sw pouze PRIMO 1.1, bez content. Na SD kompletní content, ve složce kterou jsem pojmenoval iGO8.
Na MFD ani na SD není jiný navigační sw, a tyhle dětské nemoci, které tu všichni popisujete, zázračné cesty v sys.txt, mazání save, restarty a podobné nesmysly, které nemají nic společného s PRIMO 1.1, ale pouze s pocitem jednoho každého z vás, že čím víc navi sw, tím více Adidas, nepociťuji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod hladik2 v 08 říj 2010 10:48

Mám Primo komplet na MFD .Ze sys.txt jsem vše dal do igo9.ini, a skin mám v data.zip.Nemám jediný problém a teď s úpravou Fmilan dokonce nevyskakuje otravná win lišta.Navigace naviguje,Zuzana mluví,nic se neseká a nerestartuje.Byla doba že bych s Miem raději praštil o zem ale už jsem spokojen a to s díky zdejším odborníkům skinařům ;) ;) ;)
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod Ivo K v 08 říj 2010 10:52

Já mám Primo na kartě v samostatném adresáři (Primo) "se vším vlastním". Mimo to tam mám ještě iGO8 také v samostatném adresáři (iGO832) a také "se vším vlastním". Myslím si, že se tyto dva programy vůbec neovlivňují.

Občas mi Primo 1.1 při jeho ukončení restartuje celou šochti(používám i Gurjonův čistič adresáře Save). Je pravda, že často v Primu něco upravuji a jen občas mezi úpravami provedu restart šochtle(ne Hard Reset).
S probouzením Prima po uspání nemám žádný problém - žádné restarty ani tuhnutí.

Když jsem používal Primo 1.0, tak to bylo podstatně méně náchylné na restarty po zásazích, do vlastního programu(data.zipu, skinu, sólo složce ui_igo9) a celkově stabilnější .
Naposledy upravil Ivo K dne 08 říj 2010 10:59, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod Miroš v 08 říj 2010 10:54

Já Primo vypínám. Pouštím ho až v držáku pod napětím. Pak se to uspává a probouzí bez problému. V sys toho mám minimum. Že by Zuzka přestala kecat, to se mi ještě nestalo. Všechny úpravy dělám v data.zip. Černá obrazovka nebo restarty - to se stávalo vždy, když byla nějaká změna mezi uspáním a probuzením Prima.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod vovi v 08 říj 2010 11:32

Dám soudruhům ještě jednu šanci - vezmu to z gruntu a naformátuju MFD. Je fakt, že v tomhle případě jsem nedodržel svou oblíbenou zásadu, že při změně softu začínám s prázdnou pamětí a "jenom" jsem smazal vše kromě map a POI a nové soubory jsem nakopčil do toho. A třeba se zrovna EXE nějak nešikovně fragmentovalo a z toho vyplynuly problémy.
Večer poreferuju.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod SvoDa v 08 říj 2010 11:35

Já mám šílené problémy s primo 1.1 na 720ce, která je asi dost špatná sama o sobě a blbne na ní už i BT a i iGO8 (už mi ji i Adam flashoval a stále stejnej průs.r), ale na 520ce jede primo 1.1 jak víno a to používám i krom mapchangeru i sys.txt a utility changer pro přepínání mezi contenty na MFD a SD a bez mezirestartů šochle všechno fakčí.
Navíc na té 520ce, jak na MFD tak na SD, mám "Adidas" :lol: a vše jede a to to spouštím na střídačku a bez problémů.
Ze 720ky jsem "adidas" vyházel, přehrál FW, naformátzoval a stále stejné chování - čili špatné.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron