Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Geocaching na auto navigaci?

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod tomasii v 01 čer 2011 22:21

Pro (cyklo)turistiku použij třeba OZIExplorerCE - licenci i sw lze koupit a stáhnout např. na
Kód: Vybrat vše
http://www.oziexplorer3.com/
mapy třeba u SHOCart,
nebo použij soft a vybrané mapy od Smartmaps - licenci, program a mapy lze koupit a stáhnout na
Kód: Vybrat vše
 www.smartmaps.cz
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod fmilan v 02 čer 2011 10:22

krtek86 píše:tak jsem to všechno nakopíroval, ale nemohu najít tento soubor na kartě, přitom SDMMC/IGO2009/iGO.exe najdu v pohodě...... V čem je chyba?

Nějak jsem nepochopil, který soubor na kartě nemůžeš najít. Popiš to přesněji.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod krtek86 v 02 čer 2011 13:01

Na kartě mám standartně složku IGO2009 (v ní mám IGO8.exe) . Tuto složku mám viditelnou a najdu ji v navigaci (při zadávání cesty) v pohodě.
Když jsem však vytvořil novou složku a pojmenoval ji residentflash, tak ji v cestě nevidim... Prostě v navigaci při zadávání cesty je vidět jen složka IGO2009 a pod ní iGO8.exe a nikde nic víc...
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod Ivo K v 02 čer 2011 14:27

Název adresáře "Residentflash" je na kartě nevhodný. Residentflash o které psal na předchozí stravaně hladik2, je název vnitřní paměti přístroje.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod krtek86 v 02 čer 2011 14:41

Dobře. GPSkám nerozumim, ale něco málo jsem tu u vás už pochytil... Takže jak mám dát do provozu Dejvida IV na mé GPS? Kam mám co skopírovat (na kartu nebo do interní paměti GPS)? Vysvětlete mi to prosím jako člověku, který začíná s GPS... Díky.
V návodu je napsáno kopírování do ROOTu paměťové karty, ale to je co?
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod hladik2 v 02 čer 2011 15:16

Budu předpokládat že nemáš spouštěč:
vytvoř si adresář :Mobilenavigator,otevři jej a do něj dej kompletní navigační program,s tím že spouštěcí program(exe)se jmenuje mobilenavigator.exe(platíi pro primo,igo8)včetně všech podadresářů.Potom zavři a celý mobilenavigator nakopíruj na sd kartu.V navigaci dej v nastavení cestu k navigačnímu programu,tzn.SDMMC/Mobilenavigator/mobilenavigator.exe.

Pokud se navigační program vejde do vnitřní paměti přístroje(residentflah)jako to mám já na číně,je cesta takto:ResidentFlash/primo/primo.exe
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod fmilan v 02 čer 2011 16:23

Jen to lehce shrnu:

1. Máš navigaci, u které jsem ve specifikaci našel
velká barevná HD TFT LCD dotyková obrazovka

tím předpokládám rozlišení 800x480.

2.
Takže jak mám dát do provozu Dejvida IV na mé GPS?

Tento spouštěč (nikoliv prográmek) je pro rozlišení 480x272, takže pokud je můj první předpoklad správný, pak ho nemůžeš použít

3. ROOT katry je vlastně SD karta sama. Znamená to nahrát přímo na kartu, ne do nějakého dalšího adresáře na ní.

4. Pokud chceš spouštěč D IV přece jen zkusit, pak na kartu nahrej celý adresář Mobilenavigator (to je ten spouštěč) a pak by se ti měl po stlačení navitlačítka spustit.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod a.mroz v 14 srp 2011 09:49

CR Paklik pro Geocacheraky :) do Autonavigaci staci vybrat do jakeho programu stahnout.. Pro Primo, Amigo, 8, format KML,. Umistit do Content\userdata\poi
Kód: Vybrat vše
http://www.poiplaza.com/index.php?p=download&d=5971&lstpg2=sdb&lstpg=ds&lsts=_LSTS_
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků