Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

gmapsupp do číny

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod navigator1 v 29 bře 2011 13:29

Ahoj,
a co se týká Linuxu, ten mám rád. Igo8 by se zazálohovalo / jakože už je/, smázlo a do navigace nainstaloval Linux, jenže která verze. a tam by pak šel standartní soft z garminky? / ne žádný WM/
Jen překopírovat? A kam, a jak spustit?
Díky za event. info
lama
navigator1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 bře 2011 19:39

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod lulu v 29 bře 2011 13:35

navigator1 píše:Ale já nevím jak napsat tu cestu, jak jí navigaci vnutit

Dvojklep na ikonku adresáře :-)
Jinak já to dávám na SD kartu, nejsem si jistý ale myslím že GarminXT ani z ResidentFlash nejede.
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod navigator1 v 29 bře 2011 13:58

Hoj,
no to je právě to: Možná sem se měl jinak ptát. Já se prostě nedostanu z nastavení path vejš jak na FLASH / a pak zase zpátky - igo8 a v něm obsažené soubory a adresáře /. Já se na tu kartu nedostanu, abych zobrazil její obsah. Ani klikem,ani dvojklikem. Nevim co dělám blbě.
lama
navigator1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 bře 2011 19:39

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod hladik2 v 29 bře 2011 14:02

Už jsem z toho jelen,co vlastně chceš garmin nebo iGo8???.Na igo by to bylo ResidentFlash/igo8/igo8.exe .Na garmin:/sdmmc/garmin/RunGMXT/Garmin.exe,nebo:sdmmc/garmin/garmin/garmin.exe(dle verze)
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod navigator1 v 29 bře 2011 14:12

Hoj,
no nejlíp, abych uměl oboje. Ale momentálně chci zkusit jak tam půjdou mapy z garmina. Jenže ta čína SD kartu nevidí, nenajde nebo jsem tupec a neumím to./ vždy se dostanu jen po FLASH a konec./ Nemá být ta karta nějak naformátovaná - třeba na FAT32..Zkusím zkoušet a přemýšlet. Zatím díky..L
navigator1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 bře 2011 19:39

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod hladik2 v 29 bře 2011 14:59

naformátuj programem od panasonic,pak by měla být vidět jako SDMMC,nebo zkus jinou kartu.Jěště by šlo spouštět po startu spouštěč a v něm namapovat více navigačních softíků.Diskuze ke spouštěči zde jsou,jen si vybrat.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod navigator1 v 29 bře 2011 15:18

Hoj,
vrazil jsem tam novou 8GB a zase nic, dal jsem na ni mpeg video a přehrávač nic nevidí. Tak chci zkusit jít za prodejcem jestli to vůbec čte..
L.
navigator1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 bře 2011 19:39

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod lulu v 29 bře 2011 16:18

Karta musí být naformátovaná na FAT32 (ne NTFS), zkus nějakou menší (2GB nebo 4GB).
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod amatér v 29 bře 2011 17:43

Možná by bylo dobré, kdyby si o té své navigaci také něco nejdříve přečetl.
Jaký typ karty je vůbec podporován? SD? SDHC?
Jaký typ souborů podporuje jeho přehrávač?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: gmapsupp do číny

Příspěvekod navigator1 v 01 dub 2011 21:25

Ahoj, děkuji za všechny odpovědi, jistěže jsem jako začátečník ledasco spletl, člověk se tím musí prokousat.
Mikro SD kartu mašina našla ihned po správném naformátování na FAT 32, jakási videa umí též / byť DivX a AVI běžely normálně a MPEG2 kousaně - možná je nutno to někdy upravit ku rozlišení displeje?,
Vrtalo mi v palici, že ten GarminXT, IGO 8, Tomtom..., jsou tam "předvoleny" přes menu.exe, chtěl jsem tedy zkusit dát složku GarminXT vedle IGO 8 na FLASH, a ten spouštěcí soubor garminxt for w.., přejmenovat jen na garmin.exe / poněvadž toho navigace nenachází při kliku na obrázek GarminXT v menu/. Taky netuším kam vložit mapy gmapsupp, zda do adr. GarminXT nebo snad do map v IGu8.
Když jsem na to hleděl zdálo se, že ty Windowsy CE s IGEM jsou dost provázané, aneb jak tu někdo nadnesl, asi bych si musel hodně přečíst a zkoušet.
Momentálně jsem instalaci Garmina odložil / mám na vyzkoušení navigace jen 14 dní/, ale věřím,že to jde....Vynořil se mi nový, pro užití zásadnější problém - jas, ale na to jsem si dovolil zal. jiné téma.
Mirek
amatér píše:Právě jsem ho smazal, můžeš si pokračovat zde. Není potřeba na každou věc (a to jsem to napsal hodně slušně) zakládat nové téma, kvůli čtrnácti dnům testování.

navigator1 píše:Ahoj,
měl jsem půjčené - koupené dvě noname číny / win 5-6, IGO8, IGO primo - ale to je asi bezpředmětné/ a nejsem spokojen s jasem / v porovnání se starou garminkou 200 nesrovnatelné/, prostě displej navigace je-li na přísavce na okně je takřka nečitelný už za mírmého slunce. Jakž takž je to použitelné v místě autoradia nebo na sluneční cloně. Nastavení v nastavení je samosebou nedostačující.
Není na to nějakej fígl, třeba přímo v servis. menu / existuje-li / nebo ve změně nastavení souborů IGO, windows?
Nebo je to zkrátka problém všech noname navigací??
Děkuji, Mirek
navigator1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 bře 2011 19:39

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků