Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Rychlá pomoc

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod SvoDa v 14 črc 2011 11:13

on nemusí být problém přímo v Italy.poi, ale v nějaké ikoně, která se ti nechce zobrazovat, jelikož se třeba zkomolil nebo poškodil její zápis pro zobrazování a proto to padne.

Několikrát se mi stalo, že při vytváření zálohy se některý z níže uvedených souborů nechtěl zkopírovat (vše ostatní šlo) a tak jsem musel nakonec kartu zformátovat a vrátit na ní zálohu, pochopitelně bez toho poškozeného souboru, který byl nakonec zprovozen ze světa jen formátem karty a pak zas vše běželo jak po másle.
Nepoužíváš náhodou nějaké .kml soubory ?
Ještě stále jsi nenapsal, jestli máš Primo nebo iGO8, ach jo, protože problém ohledně poi může být opravdu v SAVE a pak nebudeš muset POI shánět či vypínat.

Zkus tedy smazat (po záloze) v Primo/SAVE soubory poi_visiblities.txt a user.poi a popř. user_poi_vis jestli tam nějaké máš a
jestli používáš iGO8 tak v iGO8/SAVE soubory poi_visiblities.txt, ROPOI.PRL, user.upoi a BJUNC.PRL
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod krtek86 v 01 srp 2011 16:59

Mám IGO a po smazání těchto 3 souborů vše šlo bez problému. Po návratu z dovolené jsem zkoušel nahrát do GPS zálohu, ale bohužel to dělá pořád. Jakmile jsem nad Itálií (v blízkosti Udine), tak se GPS vyrestartuje (je jedno, zda mám 2D, či 3D). Takže problém asi nevyřeším. Leda,že bych sehnal od výrobce původní POI soubory a mapy...
Ještě mě tak napadlo. Nemůže to být nějak způobeno i signálem? Když jsem totiž ty 3 soubory smazal a neměl jsem signál od družice a zapnul jsem navigaci, tak se to taky vyresetovalo, ale jakmile jsem signál měl, tak to fungovalo (ale každopádně před každým zapnutím jsem musel mazat ty 3 soubory, jinak se to vyrestartovalo s i bez signálu).
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků