Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod Miroš v 26 bře 2011 14:49

To přeci všichni víme ;)
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod happy66 v 26 bře 2011 14:59

No on měl více dotazů a jako úplný začátečník to potřeboval vysvětlit trochu jednodušeji. Já taky, když sem začínal spoustu věcím nerozuměl zde na fóru, pokud už "staří" bardi se vyjadřují více odborně. V tomto je myslím potřeba návštěvníky nejen tohoto fóra odlišovat. To se týká všech nově začínajících kolegů... ;) :!: :!:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod Miroš v 26 bře 2011 15:23

Jenže my jsme se snažili sehnat informace a pořádně si to nastudovat. Stačí, když si vzpomenu, jak jsem se snažil místo MioMapu přejít na iGo8 a nevěděl jsem o tom nic. Donekonečna jsem pročítal fóra. Jenže dneska chtějí všichni všechno hned bez práce a ještě se urazí, když dostanou odpověď, kterou nepochopí (to nemyslím zrovna tazatele Phate, ale najdou se zde tací). Přitom se tu dá několikrát najít, kam co patří.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod happy66 v 26 bře 2011 15:38

To máš pravdu stoprocentně, ale tohle fórum už je tak nepřehledné, že se kolikrát ani nedivím, že někdo něco nemůže najít nebo přehlédne. Podívej se na témata, kolik jich je dublovaných. Třeba pro radary je jich několik. Neškodilo by to postupně projít a sjednotit do jednoho. Je mi jasné, že vše nejde hned, ale co třeba začít u těch radarů pánové admini ??? :mrgreen: :mrgreen:

Samozřejmě se nebavím o lidech typu: "Potřebuji nahrát nutně co nejrychleji iGO, protože pozítří odjíždím na dovolenou"....takové bych pozabíjel.... :lol: :lol: :lol:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod tomasii v 27 bře 2011 13:01

@Phate: Nechci propagovat svůj web, ale najdeš na něm většinu toho, na co se ptáš. Jen začni od úvodu a nepřeskakuj. ;)
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Jakou verzi iGo mám a jakou rozchodím?

Příspěvekod happy66 v 27 bře 2011 18:37

@tomasii: Ale jenom ho propaguj, protože je vynikajicí a přehledný. Je tam vše a ideální taky pro začátečníky. Sám sem tam získal mnoho vědomostí jako úplný laik... ;) :lol: :lol:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron