Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Win CE 4.2 nelze spojit s PC

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Win CE 4.2 nelze spojit s PC

Příspěvekod josfiala v 09 úno 2010 15:56

Ahoj.Mám GPS navigaci Intempo Buddy ,která má WIN CE 4,2.
Nemohu se s ní spojit s počítačem.ActiveSync mám nainstalovaný a vyzkoušený,že je funkční./Spojí se s jakoukoliv PNA navigací .MyGuide,Evolve,FujitsuSiemens Loox atd /.Pokud ale připojím tuto navigaci,na počítači naskočí "Průvodce nově rozpoznaným hardwarem " a snaží se nainstalovat software pro USB zařízení.Samozřejmě bez úspěchu.ActiveSync automaticky nenaběhne a když ho spustím ručně,tak také neuspěji.Na přiloženém CD je zazálohovaný sw.k navigaci a program pro nahrání tohoto sw.do navigace,ale tento program spolupracuje s ActiveSync.Navigací mám tři kusy a všechny se chovají stejně.Takže vadný kus bych vyloučil.Též jsem to zkoušel s jiným počítačem - výsledek stejný.
Máte někdo radu,jak se dostat do této navigace nebo jak se spojit s PC.
Děkuji.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Win CE 4.2 nelze spojit s PC

Příspěvekod amatér v 09 úno 2010 16:30

A nejsou, náhodou, nějaké ovladače přímo na tom CD?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Win CE 4.2 nelze spojit s PC

Příspěvekod vovi v 09 úno 2010 17:43

Spíš bych to viděl tak, že ty navigace jsou defaultně v módu Mass Storage - tomu ostatně odpovídají ty hlášky o novém HW. Zkus zapátrat v menu (je-li tam nějaké) nebo snad dokonce i v manuálu (není taky náhodou na tom CD?), jestli se nějak nedá přepnout mód USB (obvykle tam je cosi jako Settings -> USB a pak přepínač mezi Mass Storage a Active Sync). Pak už by mělo být vše OK.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Win CE 4.2 nelze spojit s PC

Příspěvekod josfiala v 09 úno 2010 17:54

Ovladače na CD nejsou a v nastavení navigace nelze přepnout mód z Mass Storage na ActiveSync.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Win CE 4.2 nelze spojit s PC

Příspěvekod vovi v 09 úno 2010 18:34

Je to tohle?
intempo-buddy-pink-sat-nav.jpg


A když se zmáčkne to tlačítko s klíčem, tak nic? Nebo nejdřív připojit a až pak zapnout?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Win CE 4.2 nelze spojit s PC

Příspěvekod josfiala v 10 úno 2010 19:46

Takže vyřešeno,po vyčerpávajícím brouzdání jsem našel USB driver a po ruční instalaci naskočil ActiveSync a navi se spojila.

Díky za snahu pomoci.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Win CE 4.2 nelze spojit s PC

Příspěvekod E-SHOP-SKLENAR v 28 úno 2011 15:24

josfiala píše:Takže vyřešeno,po vyčerpávajícím brouzdání jsem našel USB driver a po ruční instalaci naskočil ActiveSync a navi se spojila.

Díky za snahu pomoci.


Dobrý den ,moc prosím o radu , mám tu stejnou navigaci ale také se nemohu připojit , prosím pokud můžete poslat odkaz na stažení ovladače usb driver , nevíte jestli se do této navigace dá nahrát igo8 . moc děkuji za každou radu . Sklenář
E-SHOP-SKLENAR
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 úno 2010 20:18


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron