Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO a Linux

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

IGO a Linux

Příspěvekod habib v 28 kvě 2010 17:06

Zdravim vsechny, chci se jen zeptat na nasledujici.
Poridil jsem si MIO C520, funguje bajecne, zvladnul jsem si nahrat skiny, vlastni POIky, vsechno funguje.
Jedine kde jsem narazil bylo nahrani vlastniho 3D auticka. Stahnul jsem si .zip Cobra, rozbalil a ted:
Pokud jsem nahral potrebene soubory do data.zipu v Linuxu, tak mi IGO nenabehlo a vyskocila nasledujici hlaska:

Out of memory
Requested: 1230022825
Cache: 391924


Pokud stejne soubory rozbalim a nahraju pod Windows Vista, tak vsechno funguje na jednicku.
Editace SYS.txt uz muzu delat jak pod Linuxem, tak Windows, tam problem neni. Pouze v rozbaleni a presunu souboru do DATA.zip.
Soubory pro geocaching si nahravam taktez pod linuxem, ikony taky, opet zadny problem, jen to proklaty auticko :)

Nevite cim by to mohlo byt? Ze by Linux nejak poskodil .zip soubor? Mate s tim nekdo nejakou zkusenost?
Pouzivam MIO c520, IGO 8.3.2.91972
Diky za pripadne odpovedi :)
Mio C520 + Primo 8.5.11.15811 + Skin fmilan & amatér
http://www.lukabike.com
Uživatelský avatar
habib
 
Příspěvky: 13
Registrován: 14 kvě 2010 14:29
Bydliště: Praha

Re: IGO a Linux

Příspěvekod tomasii v 28 kvě 2010 23:12

Na stejný problém jsem narazil při použití Winzipu pro rozbalování a sbalování souborů a odstranilo to použití buď Winraru, nebo TC. Zlobilo to jen někdy. Takže zkus třeba Winrar, nebo TC.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: IGO a Linux

Příspěvekod habib v 29 kvě 2010 06:55

Nakonec se povedlo v TC. Holt budu muset obcas prebootovat do windows :)
Mio C520 + Primo 8.5.11.15811 + Skin fmilan & amatér
http://www.lukabike.com
Uživatelský avatar
habib
 
Příspěvky: 13
Registrován: 14 kvě 2010 14:29
Bydliště: Praha


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 6 návštevníků

cron