Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

instalace igo 8 - obecná debata

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: instalace igo 8

Příspěvekod zaira v 20 říj 2008 19:01

nějak mě to APP nejde zprovoznit :| díky pánové za rady.Za chvílu vyrážím otestovat MIO do Bulharska,tak se o to pokusím potom.
MIO C520 + TMC,amigo 8.4.2.85182
IGO8 83271348
Skin GJ 6.9.2 tsi
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
zaira
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 117
Registrován: 17 črc 2008 18:31
Bydliště: Věteřov

Re: instalace igo 8

Příspěvekod SvoDa v 20 říj 2008 20:41

APP se "nezprovozňuje složitě. Spousta aplikací, které tato složka obsahuje se dá spustit přímo poklikem v commanderu nebo Filemanovi. Ve skinech na www.tomasii.cdc.cz jsou v rychlých menu skinů Riks, PlusPlus i dimka spouštěcí odkazová tlačítka, pokud složku APP umístíš tam, kde má být, tzn.přímo do My Flash Disk, čili na stejnou úrověň, kde je složka MIOMAP.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: instalace igo 8

Příspěvekod tomasii v 21 říj 2008 22:53

Když už je tady dotaz na APP - nemáte někdo iGO8 na C720B? Dostal jsem mail, že kolegovi s C720B nešly spustit volané aplikace z Windows (MP3Player a Calculator). Řešil jsem to jejich doplněním do APP a změnou volání. Je to vlastnost systému v C720B?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: instalace igo 8

Příspěvekod amatér v 22 říj 2008 00:08

Asi ano, na srazu byl s C720b taky nějaký problém, myslím že to potom řešil Jirka.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: instalace igo 8

Příspěvekod SvoDa v 22 říj 2008 06:43

Na srazu jsem kromě dvou MIO 720 "ladil" i dvě MIO720b a myslím že nebyl problém v tom, že by nešly spouštět aplikace, jelikož mají stejný windows a mp3player i calculator mají stejné "adresy" na které se tlačítky ve skinech odkazujeme (aspoň se dodneška nikdo neozval, na místě jsem mp3 nezkoušel). Pokud by u některých typů navigací byla mp3 a kalkulačka jinde , není problém, jak píše tomasII, ve skinu k tlačítkům dát odkazy k těm "adresám", které ty aplikace mají.
Byl tam však problém s funkčností ppath.txt.

Podařilo se ppath.txt nahrát a "zaměnit" funkci tlačítek MioMenu, aby se iGO8 na SD spouštělo kalkulačkou, ale za boha to nešlo spustit. Tlačítko nereagovalo.

Po mnohých pokusech a kontrolách (ppath.txt, sys.txt, struktura adresářů na SD, ..) kdy bylo vše OK, jsem dal nakonec svou kartu s iGO8 do jejich MIO a šlo to. Jakobych jim "proplách trubky" :o . Po vložení původní jeho SD už jim to totiž taky běželo. :o
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: instalace igo 8

Příspěvekod vovi v 22 říj 2008 08:20

No koukám, že přes všechny výhrady, který jsme kdy ke svým stroječkům měli, můžeme být rádi, že jsme koupili (ať už Cx10 nebo Cx20) zřejmě to nejlepší a nejspolehlivější, co zatím z MIA vypadlo.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: instalace igo 8

Příspěvekod SvoDa v 22 říj 2008 08:54

To podepisuji. Nedám na svou C520 dopustit (až na to skenování vizitek :lol: )
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Ivo K v 22 říj 2008 09:03

Souhlasím s Vámi. :D :D :D
Sám jsem byl svědkem té operace na srazu, když Dan "proplachoval trubky"(co píše v předchozím příspěvku) v C720b, a vono to začalo fungovat. :o Tak jsme na sebe s danem koukali a nechápali co se vlastně stalo. :? A to Dan s tím dělal předtím různé jiné kousky a nic nepomáhalo.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: instalace igo 8

Příspěvekod tomasii v 22 říj 2008 10:40

No Danovi C520 neskenuje vizitky, mě zase ne a ne fotografovat. :?:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: instalace igo 8

Příspěvekod venda v 22 říj 2008 11:10

Tak jsem si koupil novou kartu, samozřejmě s větším obsahem, a přesypal jsem tam IGO8. Ale nejde mi to spustit. Neví někdo čím to může být? Píše mi to: Error....Program application database cannot be found....
HTC Wilfire S, , iGO v9.6.7 v SDHC8GB.
venda
 
Příspěvky: 153
Registrován: 17 srp 2008 21:34

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron