Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

instalace igo 8 - obecná debata

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Zdenek C v 16 říj 2008 06:47

Taky jsem igo na PC zkousel, ale problemy byly vetsi nez prinos. Pokud jde o skiny, tak me ted napadlo, jestli to nemusi byt jako v miomapu - jeden data.zip. Potom by bylo potreba v datazipu prepsat soubory temi, ktere jsou ve skinu. Tim by se vlastne vytvoril novy zakladni skin.
Taky jsme s kamaradem zkouseli nainastalovat na PC emulaci Win CE. Igo pod ni chodilo do vypnuti, potom to cele padlo a musi se znovu instalovat. Trochu neprakticke :( . Jak to zprovoznit bezproblemove nevime, tak jsme to vzdali.
Zdenek C
 

Re: instalace igo 8

Příspěvekod kasy v 16 říj 2008 10:33

Tak jsem se radoval předčasně, když jsem napsal, že všechno chodí jak má. Skiny opravdu nejdou a protože originál mi nevyhovuje, vystačím si s MIO. Třeba někdo přijde na to, jak to rozchodit. Já to nebudu, jsem rád, že jsem s vaší pomocí rozchodil MIO. :)
MIO C520; Primo 9.6.2.209584 na MFD, Content na SD, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
Čína 7" s DVB-T, 4GB NandFlash, Primo 9.6.5.245577, skin Dimka-Tomsoft 1.5.3.(a)
kasy
 
Příspěvky: 276
Registrován: 28 zář 2008 17:30
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Sances v 19 říj 2008 03:38

Zdar páni
Hrajem sa tu s kolegovým MIOm C720. Podarilo sa mi ho čiastočne unlocknuť podľa tomassiho webu - teda bez zásahu do Mia.
Robím tak pretože tam chcem šupnúť IGO 8 a neskôr keď ho unlocknem celkom tak cez OZi exp. aj nejakú Topo mapu SK lebo kolega je turista a celkom rád ma tieto vecičky..
Zatial som rozchodil to "dvojité" menu od Tomassiho - ďakujem zaň - je to super vidieť tam aj niečo iné ako to čo tam bolo.
Neviem ale nainštalovať IGo 8 na SD kartu. Píše mi že to nie je platná aplikácia Win 32.
Ďakujem
Sances
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 říj 2008 02:59

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Ivo K v 19 říj 2008 07:58

Ahoj, dle toho hlášení jsi nejspíš spustil iGO8 na PC a ne v C720.
Pokud máš soubory iGO8 už rozinstalované(poznáš to tak, že mezi soubony už máš soubor iGO.exe), tak ty soubory na SD kartu pouze nakopíruj a a potom vlož do Mia a v Miu spusť.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Sances v 19 říj 2008 08:29

No veru niektoré súbory sú tam ešte v RAR.
Celé "moje" IGO 8 má 555 MB.
Mám k tomu aj návod ako to inštalovať ale s tým sa mi to nepodarilo.
Skúsim to načítať v RAR a rozbaliť na kartu.
Nejako sa mi nedarí dať príloha tak skúsim sem skopírovať začiatok návodu:
GO8

Popis:
* Plná verze IGO ve verzi 8 (build 8.0.0.44366)
* Kompletní česká verze programu
* Již obsahující mapu ČR, 3D budovy ČR, POI ČR a české navigační hlasy Zbyňka a Zdeňky

Instalace:
* Stažený soubor rozbalte
* Složku iGO 8 s hlavní podsložkou 2577 a iGO8 nakopírujte na Internal Storage - kamkoliv
* Otevřete si složku 2577 a spusťte instalaci pomocí autorun.exe
* Poté co několikrát potvrdíte instalaci máte hotovo
* V programech najděte iGO 8 - spusťte přes ikonu
Sances
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 říj 2008 02:59

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Tomáš Kubec v 19 říj 2008 08:39

to máš návod pro PDA
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Ivo K v 19 říj 2008 09:16

Je to tak, jak píše Tomáš. Je to verze pro PDA, která spustí vložením do PDA autorun a ten vše nainstaluje.
V C720 se to ale nenainstaluje. C720 je PNA a má jiné rozlišení disleje(480x272).
Pro C720 potřebuješ intalačku "upravenou" pro PNA hledej za pomoci mistra Googla třeba podle hesla: 8.0.0.44366.
Až to stáhneš, tak rozzipované nakopíruj na SD kartu a spusť v C720.
Naposledy upravil Ivo K dne 19 říj 2008 11:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Sances v 19 říj 2008 09:19

Aha, tak to nepôjde inak ako celkom odblohovať C720 tku,tak aby bol viditeľný Win CE Core 5.0 ktorý tam je.
Iné IGO nemám, a neviem či nezachádzam na hranice tohto fóra ;)
Nerád by som ban -oval a ledva sa tu zohrial..
Sances
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 říj 2008 02:59

Re: instalace igo 8

Příspěvekod Sances v 19 říj 2008 09:21

Ó díky IVo som nestihol prečítať Tvoj príspevok
Tak už sosám, musel? som stiahnuť ten programík - megaupload.. ale to asi aj vy :)
Dúfam že je neškodný..
A ešte pevne verím že tam budú naše aktuálne mapy a CZ alebo SK jazyk :)

No tak ma 2 MB pred koncom stiahnutia celého vyhodilo pre Error 503 akože údržba :(

Vraj mám skúsiť neskôr.. hold keď chce človíče něco zadara tak něco snese.. :D

No neviem ako Vám páni ale mne ten mega download podrbal PC čko.. tak mi treba
Net nejde, staále sa snaží natiahnuť stránku megauploadu, domovská stránka je google a aj to sa tu veselo ignoruje..
začínalo to postupne a teraz to už myslí vážne.
takže idem ho vyhnať bacila..
Sances
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 říj 2008 02:59

Re: instalace igo 8

Příspěvekod amatér v 19 říj 2008 17:16

Sances píše:No veru niektoré súbory sú tam ešte v RAR.
Celé "moje" IGO 8 má 555 MB.
Mám k tomu aj návod ako to inštalovať ale s tým sa mi to nepodarilo.
Skúsim to načítať v RAR a rozbaliť na kartu.
Nejako sa mi nedarí dať príloha tak skúsim sem skopírovať začiatok návodu:
GO8

Popis:
* Plná verze IGO ve verzi 8 (build 8.0.0.44366)
* Kompletní česká verze programu
* Již obsahující mapu ČR, 3D budovy ČR, POI ČR a české navigační hlasy Zbyňka a Zdeňky

Instalace:
* Stažený soubor rozbalte
* Složku iGO 8 s hlavní podsložkou 2577 a iGO8 nakopírujte na Internal Storage - kamkoliv
* Otevřete si složku 2577 a spusťte instalaci pomocí autorun.exe
* Poté co několikrát potvrdíte instalaci máte hotovo
* V programech najděte iGO 8 - spusťte přes ikonu


Použij to co máš, a co zde popisuješ. Rozbval .rar soubor, po rozbalení budeš mít složku iGO8, ve které budou složky 2577 a iGO8, složku 2577 klidně smaž, pro další potřebuješ pouze složku iGO8, nech ji tak, jak je a pouze v ní přejmenuj soubor application.dat na iGO8.exe.
Za další musíš promyslet jak chceš iGO používat, jsou v zásadě dvě možnosti
1) iGO8 použiješ místo MioMap
2) na přístroji ponecháš MioMap a iGO budeš mít na SD - nevím jaké máš zkušenosti, tak bych doporučoval pro odzkoušení tuto volbu.
Potřebné informace o tom jak iGO na kartě zprovoznit najdeš zde http://www.tomasii.cdc.cz/index_Mio.html v sekci Cx20/skiny J&T
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron