Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigační program a mapy zdarma ... ?!

Re: Navigační program a mapy zdarma ... ?!

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2010 16:58

já jezdil celý život se škodovkami a od té doby, co mám francouze (a nijak vyjímečného), nedáým na něj dopustit ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navigační program a mapy zdarma ... ?!

Příspěvekod somik v 23 led 2010 18:44

Myslím, že je v podstatě jedno , jké auto kdo má. Vždyť jsou už skoro všechny dělány stejně. Začíná spíše záležet na to , ke komu se jezdí na servis. Já mám Opla Astru, a poctivě jsem na ní najel 330 000 km a nedám na ni dopustit, a někdo na něj nadává... 8-)
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské

Re: Navigační program a mapy zdarma ... ?!

Příspěvekod Lakva v 24 led 2010 16:02

No vídíte. Já mám Seat a jsem naprosto spokojenej. Francouzský auta... to nejde říct šmahem. Citróny a pažouti jsou fajn, ale ještě jsem neseděl v renaultu, kterej by se mi řídil opravdu dobře. Vždycky něco drhlo.
Ze škodovek opravdu nemám rád oktávku a superba kvůli auře honosného vozu. Spíš kvůli lidem, kteří z těch aut na začátku jejich výroby vystupovali - nabobové, co si koupili oktávku protože s maskou alá rolls vypadala vznešeně a oni na skutečně dobrý auto neměli. Ale teď už je to samozřejmě taky jinak. Oktávka zlidověla a kvalita je taky asi jinde. A mě zbyl jen pocit :-)
Jinak ale fóbie se mi velmi nelíbí vzhledově (už ta první, a teď ta nová je fakt tragická. Měli to pojmenovat spíš škoduki swišť, bylo by to výstižnější). Roomster je pěknej, ale krátkej. Ještě tak Yetty, ten by se mi docela líbil, hlavně kvůli 4-pohonu :-)
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Navigační program a mapy zdarma ... ?!

Příspěvekod tomasii v 24 led 2010 17:07

Myslím, že jsme začali suplovat nějaké autofórum. Taky mám Renaulta a jsem celkem spokojenej, zatím prakticky bez závad. Ale k věci - faKebook mi taky nesmí domů a proti Nokiím mám stejnou reacionální averzi, jako Vojta. Kdyby to šlo, tak bych furt používal mobily Siemens. Zatím se mi nejvíc líbí iPhone, ale nemám ho...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Navigační program a mapy zdarma ... ?!

Příspěvekod mickielli15 v 19 dub 2010 00:16

No vidíte, já mám Ford C-Max s francouzským motorem od Peugeota 2.0 HDI (u Forda označovaný jako TDCi). Takže mám německé auto americké značky s francouzským motorem :mrgreen: :mrgreen: . Taky jsem max. spokojen, podvozek paráda, motor táhne jak hroch a na dlaždicích nic neklepe (kromě bordelu v kufru a schránce před spolujezdcem)... sorry, za pokračování OT...

No, jinak se ztotožňuju s lidma, kteří důsledně odmítají faKebook. Taky se zřejmě nikdy nestanu jeho součástí. Ale trochu mě láká zkusit tu Nokii 5800, kvůli těm mapám a navigaci zdarma. To je pro obyč zákazníka (za kterého se ale nepovažuji, jinak bych nebyl členem tohoto fóra samozřejmě) opradvu lákavá nabídka, že pokud si koupí Nokii (určitý typ), tak bude mít zároveň i navigaci zdarma... A jsem opravdu zvědav, s čím přijdou ostatní. Garmin už má lifetime aktualizaci, Tomtom to chystá, no, musí jít prostě jinou cestou. A mě se už chce spát, tak se mějte a dobrou s kobrou.. :)
PPC MIO P350, 320x240, iGO 8.3.2.71348, Gurjon 6.9.1p L&T, Dimka by Tomsoft 1.1.11.8 s dark patch a "červenozelenéšipky-patch"
nově - Mio P560 - krááásně chytá signál, jak rychle, tak i houževnatě :-)
mickielli15
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 úno 2009 11:07
Bydliště: České Budějovice, Brno

Předchozí

Zpět na Odkazy a zajímavosti na internetu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron