Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

websajt kde je toho hodně

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod SvoDa v 21 říj 2008 06:23

Ta navigace s kamerou místo mapy je velice zajímavá vec, určitě stojí za to se mrknout na ty presentační videa.
Má to i dost dobrých dalších zajímavých věcí, na které přijdete při tom videu, kde se procházejí jednotlivá Menu přístroje. Není např. důležité, jak aktuální jsou v mapě údaje o omezené rychosti, bo kamera umí "přečíst" dopravní značky a program varuje dle aktuálních značek a nejen těch, které jsou "součástí" mapy. Dále např. ovládání hlasitosti tlačítky +/- na plášti přístroje, "vestavěný" stylus, atd.
Nikde nepíšou, jestli by to fungovalo i s iGO8, na druhé straně, na co iGO8, když máš před sebou reálný obraz ;)
Myslím, že to má budoucnost. Jen ta cena, jen ta cena :(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod amatér v 21 říj 2008 07:46

Mnohem pohodlnější by bylo, kdyby se podařilo ten softík naučit komunikovat s C720 ;) :D
Naposledy upravil amatér dne 21 říj 2008 09:24, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod warhead v 21 říj 2008 07:54

kdyby ta sipka aspon nebyla staticka tak to za neco stoji :lol: jediny poradny co tam je je "ctecka znacek" ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod Ivo K v 21 říj 2008 08:32

Je to moc pěkný. Cena taky. Abychom se toho ale dožili! Jako reklamní tah dobrý, ale uvidíme jaká bude praxe. Reálné zobrazování při rychosti 100km/h a ještě číst značky? To jsem na tento nebo podobný přístroj zvědav. :?
Už se těším na vánoce! :lol: :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod warhead v 21 říj 2008 08:37

na navigovat je recenze ta neco malo rika ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod Ivo K v 21 říj 2008 08:39

To je pravda, jsem na to moc zvědav. ;)
Rozpoznání značek u nás, kdy je každá značka umíštěná jinde a je jich nejvíce v evropě může být trochu oříšek.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod SvoDa v 21 říj 2008 09:56

Myslím, že by úplně stačilo, kdyby se ke stávající navigaci mohl připojit nějaký "bazmek" který by tu šipku změny směru a případně i vzdálenost k ní promítal na sklo (čelní :D ), jak jsem to viděl u Adama a jak se to na našem trhu nemá prodávat a navíc je to nástavba jen pro určité typy přístrojů, ale to by se softem dalo určitě zpřístupnit i pro jiné typy přístrojů
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod Prcek v 21 říj 2008 10:50

No myslím na to co to všechno umí tak ta cena je slušná. Když si vezmu že moje MIO C720 stálo před rokem 11000. A to umí o polovinu mín věcí.
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod laro v 21 říj 2008 11:27

SvoDa píše:Myslím, že by úplně stačilo, kdyby se ke stávající navigaci mohl připojit nějaký "bazmek" který by tu šipku změny směru a případně i vzdálenost k ní promítal na sklo (čelní :D ), jak jsem to viděl u Adama a jak se to na našem trhu nemá prodávat a navíc je to nástavba jen pro určité typy přístrojů, ale to by se softem dalo určitě zpřístupnit i pro jiné typy přístrojů


Tohle mne taky napadlo, když jsem koukal na to video. Proč to vidět dvakrát, když by stačilo holograficky na okno promítnout
šipečku, vzdálenost k odbočení a počet km do cíle. Zbytek by stačílo hlasově ošetřit.
Mio C520, iGO8.3.4.102680 ,skin gj_6.16_tsif na MFD , na SD Primo 2, skin fmilan@amater v2.0.4
PRESTIGIO Geovision 7777 Primo android 2
Uživatelský avatar
laro
 
Příspěvky: 221
Registrován: 18 črc 2008 18:11
Bydliště: Jablonec nad Nisou - Kokonín

Re: websajt kde je toho hodně

Příspěvekod SvoDa v 21 říj 2008 11:40

On ten jakoby "projektor" opravdu existuje a Adam ho měl a kdesi tu na našem fóru o tom probíhala i diskuse, ale pokud si dobře pamatujei, tak jak jsem napsal na našem trhu se to nemá prodávat a navíc je to nástavba jen pro určitý typ přístroje, myslím že Asus, ale to už si nepamatuji
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Odkazy a zajímavosti na internetu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron