Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nejvýkonější šochtle na trhu?

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod deusexx v 03 říj 2009 17:35

To už jsem měl taky v autě pro malocha.Ale bylo to "složitý" na přichycení a podobný srandy :) Tak jsem od toho upustil.To už spíš rádio s DVD a větším panelem.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod vovi v 03 říj 2009 17:45

Sice to sem moc nepatří, ale znáš, Radku, tohle?
http://www.in-tech.cz/DetailPage.asp?DPG=43000

DVD pro mrně a navigace pro tatínka ;) A těch opěrek s DVD tam mají víc typů - móc pěkný.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod deusexx v 03 říj 2009 20:26

Vojto pěkná hračka,ale ta 200ka je mě nevyhovující :) Ale tady u toho asi nejde o GPS.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod warhead v 05 říj 2009 09:06

Z velkych krabic neni spatnej Actis 7 akorat je trosku drazsi no ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod a.mroz v 15 říj 2009 21:07

Hmm tak todle bych zkousnul Hmm no mrknete sem http://www.svethardware.cz/art_doc-9A98 ... D54D5.html
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod Ivo K v 15 říj 2009 21:19

Jj. je to pěkný. To už dával na fórum oltcit: viewtopic.php?f=65&t=381&start=131
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod Lakva v 15 říj 2009 23:06

Na HD2 mě odrazuje displej. Na kapacitním se dá ťukat jen prstem. Stačí silnější rukavice nebo cokoliv jinýho a končíš.
Přitom jsem byl fakt unešenej, když jsem na Polarisu v zimě přes dotykáč psal SMS v lyžarských rukavicích. To se mi na žádném předchozím telefonu (Siemens a 2 Nokie) nedařilo ani náhodou. S tímhle byl větší problém v těch rukavicích vylovit pouzdro s telefonem z kapsy a telefon z pouzdra, než mačkat písmenka na PCM keyboradu.
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod oltcit v 16 říj 2009 10:12

Lukasu,existuju a predavaju sa aj stylusy na kapacitny displej,sice nie tak ostre(presne) ako na resistivny displej,ale bez tohto faktu by som ani nad tym nerozmyslal,Omniu II a Asus F1(po starom) som uz vyciarkol zo zoznamu pre nedostatocnu operacnu pamat(256MB pre WM 6.5 je zufalo malo) a ostatne zariadenia uz ma neoslovuju.I ked myslim,ze pre mna ako cloveka ktory pouziva navigaciu dennodenne by skor bol vhodny samostatny pristroj len na navigovanie,pretoze taketo allone zariadenie bude musiet byt stale na nabijacke a to baterke moc neprospeje a ked uvazim,ze SIRF ohlasil stvrtu generaciu svojich GPS cipov so znizenou spotrebou,zvysenou citlivostou a mensimi rozmermi a GNS ma pripraveny TMC cip s rozmermi niekolko mm(miesto terajsich niekolko cm) a na buduci rok je pripravenych niekolko zariadeni typu Smartphone s novymi procesormi Snapdragoon 1 GHz,nVidia ma pripravene GPU chipy do mobilnych zariadeni,tak logika veli pockat,lenze to by sme cakali vzdy,ze? :D A ja som si tak dlho uz nic nekupil,uz mam abstak a preferujem skor kupu nadcasoveho zariadenia,aby sluzil co najdlhsie(vid moj Loox) Teraz mi jeden ponukol,ze ci nechcem este styroch(4 kusy) asi to zoberiem a bude vyslovene na navigaciu(nahradne diely sa zidu vzdy) a HTC bude na ostatok. V pondelok by vraj mali byt v O2(maju exkluzivitu na nejake 2-3 tyzdne,potom ich zacnu ponukat aj Vodafone a T.mobile a volny predaj) tak tam pojdem pozriet(na ich webe este nic nieje)
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod Lakva v 16 říj 2009 11:04

Magnetický stylus jako dokoupitelné příslušenství má hned několik nevýhod... 1) Další prachy. 2) V zařízení ho není kam zašoupnout, není pro něj otvor. 3) Mám si pořídit taky magnetické konečky lyžařských rukavic a zmagnetizovat klíček od auta? ;-) (i jím občas na displej tapám, a to nepočítám další předměty co prostě občas zrovna držím v ruce a kvůli odmáčknutí SMSky je nechci odkládat)
Navíc nevím, co na kapacitních displejích tolik lidí vidí, rezistivní to zvládají stejně...

Pokud někdo jezdí denně, tak naprosto chápu, že chce navigační krabičku samostatnou, vo tom žádná. V takovém případě bych si jí asi koupil i sám, a to mám rád zařízení vše v jednom, protože nemusím těch krabiček tahat tolik. Ale chápu i lidi, co si třeba koupí samostatnou navigaci, PDA, jednoduchej telefon a ještě třeba zvlášť MP3ku... Prostě někomu může víc vyhovovat, když každé zařízení dělá jen tu svojí věc - obvykle je pak jednodušší ovládání a taky se nestane, že by se musela vypínat navigace třeba kvůli psaní poznámky, ostatně psaní poznámky na telefonu z něhož právě volám může být v některých situacích taky trochu problematické :-)

A pokud jde o nová a nová zařízení, taky mě ta honba nějak nebere... Polaris je už sice pomalu kandidátem do muzea, ale moje potřeby zatím beze zbytku splňuje, tak proč bych kupoval něco nového :-)
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: nejvýkonější šochtle na trhu?

Příspěvekod oltcit v 16 říj 2009 11:35

Nj,strasne mi zerie nervy to pachtenie sa za iPhonom,jednoducho WM v stave akom momentalne je ,vobec nieje usposobene na ovladanie prstami na rozdiel od "ajfonu" a mat zapatlany displej vecne,no fuj,ja este aj v navi casto pouzivam stylus,ked si spomeniem,ze v casoch ked som este lepsie videl,tak som pouzival rozlisenie Real VGA na PDA a tam bol problem sa trafit stylusom na jednotlive prvky,ale tych veci co sa tam zmestilo ;) 8-)
PS nasiel som nejake screenshoty z tej doby... :o Toho resistivneho displeja je velka skoda,ale ja pevne dufam,ze sa casom najdu aj lepsie stylusy,ktore dokazu konkurovat presnosti dotykovych stylusov pre resistivne obrazovky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

PředchozíDalší

Zpět na Odkazy a zajímavosti na internetu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron