Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Oficiální aktualizace navigací MIO

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod vovi v 03 bře 2009 22:14

Já teda, Dane, nesdílím tvůj optimismus, že nový SW poběží rovnou z karty. Já si spíš myslím, že půjde o klasiku - aktualizaci FW+nový SW+nové mapy (podobně se aktualizuje FW třeba u foťáku - stáhneš, prdneš to na kartu, zapneš, zasuneš - a pak se modlíš, aby neklekla baterka a nemusels do servisu).

Takže dostaneš kartu, zasuneš, odťukneš nějakej ten dotaz "esi jako teda do toho deš" a už nebude cesty zpět (alespoň pro laika ;) ). A neudivilo by mě, kdyby to po tý aktualizaci tu kartu nějak pomrvilo, aby to už nešlo použít v jinym stroji - proč by jinak vyžadovali pro každou šochtli extra formulář?

A otázka SD × DVD: myslím, že právě pomocí toho "pomrvení" SD si chtějí ohlídat pirátské šíření map WEU - ta EEU stejně zatím není dokonalá a bude se určitě časem aktualizovat. A kdo by se taky v dnešní Schengenské době spokojil jen s EEU, když aspoň do toho Německa dřív nebo pozdějc stejně pojedeme všichni.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod tomasii v 03 bře 2009 22:21

Pod tohle bych se podepsal. Taky myslím, že to bude obsahovat změnu fw do C520 a C720 a něco na kartu, aby se obsah "spároval" s kartou.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod amatér v 03 bře 2009 22:24

Vy mi dáváte, nestrašte, projdu nějaké bazary a pokusím se výhodně koupit nějakou C720 nebo 520, udělám pro jistotu ještě jednu objednávku na tu krabičku a uvidím, třeba se to bude jednou v budoucnosti ještě hodit, a tu druhou krabici šoupnu ženě do auta :)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod vovi v 03 bře 2009 22:25

Jak říkám - zejtra se domluvím na aktualizaci tý služební. A pak se uvidí!
Pro sebe si to zaregistruju taky - a v nejhorším případě budu mít 2GB SD kartu za dvě stovky :?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod tomasii v 03 bře 2009 22:45

Teď Ti Vojto nerozumím, myslíš 2GB kartu = flashka v Miu? Venkovní kartu můžeš přece vždycky smazat a nahrát na ni něco jiného.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod addam v 03 bře 2009 22:52

Aktualizace (změna) FW je jistá - tuhle aktualizaci jsem měl čest :x testovat asi před měsícem. Sice jednalo o testovací beta verzi, ale nepředpokládám že ve finální verzi to bude jinak.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod amatér v 03 bře 2009 23:03

Tomuhle ale nerozumím, asi si aktualizaci nezasloužím to jejich pedéefko mi z tiskárny vyleze poněkud divně.
skenovat0001.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod vovi v 03 bře 2009 23:11

@TomášII: no právě myslím, že budu v nejhorším případě mít tu zformátovanou kartu za dvě kila (kdybych se po aktualizaci služebního stroje rozhodl pro "původní" stav s iGo8 u sebe - a registraci si udělám hned pro obě).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod Jasper v 04 bře 2009 05:43

addam píše:Aktualizace (změna) FW je jistá - tuhle aktualizaci jsem měl čest :x testovat asi před měsícem. Sice jednalo o testovací beta verzi, ale nepředpokládám že ve finální verzi to bude jinak.


Adame děkuji tohle mi stačí. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod SvoDa v 04 bře 2009 06:44

amatér píše:Tomuhle ale nerozumím, asi si aktualizaci nezasloužím to jejich pedéefko mi z tiskárny vyleze poněkud divně.

Mirku, to jsou zásady práce s PDF - při tisku musíš nastavit v "další volby" -> "tisknout jako obraz" ;)
Anebo máš právo pouze na čínskou verzi :lol: :lol: :lol:
***************************************************

Jinak kluci k tomu FW. Oni tam píšou (jak u C720, tak i u té C520 s SD WEU ) to, co už tu psal amatér:
Musíte mít SD kartu s mapami západní Evropy.
Tato SD karta podporuje nový navigační software, budete si moci ponechat jak navigační software, tak i mapy (originální v samotné navigaci + nové na SD kartě). Berte prosím na vědomí, že aplikace (např. Audio přehrávač, Bluetooth, TMC. liší se dle modelu) budou fungovat pouze s původním softwarem. (podrobné provozní informace naleznete v "Příručce pro rychlý start" umístěné na aktualizační SD kartě)

takže při této variantě nemusí nutně dojít k aktualizaci FW.
Počkejte na tu "Příručku pro rychlý start" umístěné na aktualizační SD kartě"

My co žádáme o "holé" C520 bez SD WEU a pošlou nám to na DVD, tak tam píšou pouze
Berte prosím na vědomí, že původní software nemůže být po instalaci aktualizace obnoven.

a při této variantě jde pravděpodobně o změnu FW.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Odkazy a zajímavosti na internetu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků