Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Oficiální aktualizace navigací MIO

Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod addam v 03 bře 2009 19:47

Firma MIO dnes vydala dlouho očekávanou aktualizaci pro starší modely navigací.

Oficiální tiskovou zprávu si můžete přečíst po kliknutí na tento odkaz:
http://www.mio.com/cz/mio-technology-ti ... rady-c.htm

Detailní informace a návod k získání této aktualizace najdete po kliknutí na tento odkaz:
http://www.mio.com/ee/freeupgrade/CZ/info_CZ.html

Odpovědi na nejčastější otázky spojené s touto aktualizací najdete po kliknutí na tento odkaz:
http://www.mio.com/ee/freeupgrade/CZ/FAQ.html

--------------------------------------------------------------------------------------------
Nemyslím si, že by někdo ze zdejších uživatelů tuto aktualizaci potřeboval, ale kdyby ano, tak důrazně doporučuji k přečtení některá "drobná" omezení s tím spojená - zde http://www.mio.com/ee/freeupgrade/CZ/FAQ.html#10
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod SvoDa v 03 bře 2009 20:23

Nerozumím jedné věci:
mám C520 s mapami WEU na SD a u toho je tam napsáno, že upgrade přijde na SD a že aplikace (jako audio přehrávač, bluetooth, TMC...) nebudou s novým softwarem na SD kartě fungovat :o
Přitom pro C520 bez karty s mapami WEU přijde aktualizace na DVD s tím, že po aktualizaci není sice možný návrat k původnímu software, ale nepíšou tam nic o nefunkčnosti audio přehrávač, bluetooth, TMC...
Pokud tomu tak je, pak je asi lepší "obětovat" mapy WEU aby bylo možno i nadále používat audio přehrávač, bluetooth, TMC..., nebo jsem to špatně pochopil?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod amatér v 03 bře 2009 20:27

Já už se zaregistroval, podle toho co píšou na všech těch odkazech pro C720, je celý sw na SD kartě, v přístroji tedy zůstává MioMap 3.3. Co se týče omezení možnosti používání audio přehrávač, bluetooth..........., pochopil jsem to tak, že s původním sw, tedy MioMap 3.3 fungovat budou nadále. Taky v tom mám trochu gulášek.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod SvoDa v 03 bře 2009 20:31

No my se můžem jen domnívat, ale pochybuji, že by ti zůstal na HDD MioMap 3.3. a MioMap 2008 by byl včetně EEU a WEU na SD, ale nevylučuji to.
U C720 nemáš na výběr, tam lze zvolit jen variantu variantu s SD, tzn. bet TMC, BT a audio.

Registraci určitě provedu, třeba budou aktualizace pokračovat a jednou se možná dočkáme použitelného ofi SW :D , ale ještě nevím, co napíšu do kolonky model (jestli C520 s DVD nebo s SD) :twisted:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod amatér v 03 bře 2009 20:33

Já mám MioMap 3.3 na DVD.

Zpráva z tisku:
C720, C720b

Tato SD karta podporuje nový navigační software, budete si moci ponechat jak navigační software, tak i mapy (originální v samotné navigaci + nové na SD kartě). Berte prosím na vědomí, že aplikace (např. Audio přehrávač, Bluetooth, TMC. liší se dle modelu) budou fungovat pouze s původním softwarem. (podrobné provozní informace naleznete v "Příručce pro rychlý start" umístěné na aktualizační SD kartě)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod SvoDa v 03 bře 2009 20:37

No to já taky, ale + mapy WEU na SD a ty na DVD nejsou. Proto je tam v registraci pro C520 ta volba
C520 s DVD (to bude jen EEU) a přijde to na DVD
C520 a mapami WEU na SD a přijde to na SD, tak jak u 720 s těmi omezeními

a doufejme, že máš pravdu, a že na MFD bude moct zůstat MioMap 3.3 a na SD bude MioMap 2008
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod BOSS v 03 bře 2009 20:41

s C 710 se už asi moc nepočítá, ještě že máme IGO 8
NAVON - 750
- IGO-Primo - 8.5.9153032 - ResidentFlash
- IGO-Primo - 1.2 9.2.1. 178658 branding GJ-AK Si v 3.9.0 - SDMMC

MIO C - 710

- IGO-Primo - 8.5.11.155811 - SD card
Uživatelský avatar
BOSS
 
Příspěvky: 212
Registrován: 07 srp 2008 16:20
Bydliště: Nový Jičín

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod amatér v 03 bře 2009 20:42

Taky doufám, u C720 bylo všechno na DVD včetně map celé Evropy. Pokud by v tom měl být nějaký zádrhel, tak těch 200 -250,-Kč objetuji bohům "explore more" :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod SvoDa v 03 bře 2009 20:45

Díky za vysvětlení.
Já mám jasno, i kdyby to tak nebylo - u C520 s mapami WEU na SD je nutné zaslat (všechny položky jsou povinné):
* vytištěný formulář
* doklad o koupi (originální DVD se softwarem nebo kopie faktury nebo účtu)
* Originální SD kartu s mapami západní Evropy

no a origo SD už nemám, podařilo se mi ji včas zpeněžit, když jsem ji už nepotřeboval, takže zvolím variantu s DVD, i když pochybuji, že bych na to někdy v dohledné době jezdil a že bych přeinstalovával osvědčený MioMap, but never say never :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod Jarouš v 03 bře 2009 20:46

Jasně,to není tolik peněz.Škoda,že to nejde platit přímo eury. :?
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Další

Zpět na Odkazy a zajímavosti na internetu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků