Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Unlock na kartě

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod a.mroz v 27 bře 2009 21:57

Presne tak vim ze nam to slape a tak jsem nemohl pochopit proc tomu u nej tak neni,. i moje stejna karta se stejnym obsahem u nej nemakala korektne. S unlockem od tomasiiho na stejne karte se stejnym iGO8 bez problemu,. Vysvetleni neznam. :shock:
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod vovi v 27 bře 2009 22:34

Myslím, že ta dotyčná C720 by byla zralá na formát MFD a pak po hardresetu vše nahrát a zkusit čerstvou instalaci. To jste taky zkusili?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod Ivo K v 28 bře 2009 09:25

Vysvětlení proč MioPocket v jedné C720 chodí naprosto korektně a v druhé C720(doufám, že neporovnáváš C720 s C720b!) zlobí, není jednoduché.

Všeobecně:
- MioPocket je naprogramovaný velmi "široce" -> pro mnoho zařízení a mnoho programů a navíc zasahuje hluboko do operačního systému.
- Instalovat se dá dvěma způsoby (na SD kartu nebo na MFD). I když zvolíš instalci jen na SD kartě, MioPocket udělá na podstatné "zásahy" i na MFD!!! Tyto "zásahy" i po hard resetu všechny po sobě neodstraní!!!
- Ukončení MioPoctetu je velmi složitá operace (vrací zpět např. původní registry) a při ní, může nastat nějká kolize nebo havárie (např. při předčasném vytažení SD karty)

Odpověděl ti vovi a já si myslím totéž, jen jsem chtěl trochu objasnit proč se MioPocket může chovat odlišně v podobných zařízeních.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod Ivo K v 31 bře 2009 16:21

Další verze MioPocket 2.0.
Update: (Release 43), 30/03/2009 na fóru:
http://www.gpspassion.com/forumsen/topi ... _ID=109690

a přímý odkaz zde:

Kód: Vybrat vše
http://www.megaupload.com/?d=OL88CI3F


a ZDE je odkaz co tam Osprey změnil či doplnil.

Také je možné stáhnout Unlock :arrow: :idea:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod deusexx v 01 dub 2009 07:03

Pánové,tady s tím unlockem se mě nedávno stala zajímavá věc.Něco se podělalo na kartě a složka windows v unlocku nešla otevřít.Při zasunutí karty do naší hračky se načetly winy které používá MIO.A dokonce to při startování unlocku a otevírání se úvodní obrazovky napsalo,že "používá" win5 :o :!: Když jsem kartu vytáhl tak to chtělo opravovat chyby a celej adresář win z unlocku to vymazalo.Tak mě napadlo,když jsme tu řešili různý záhady a zároveň to,kdo používá unlock a kdo ne,protože v něm jsou win ořezaný.....Pomohlo by nám v něčem ten adresář tam prostě nedávat ať si to natáhne ty svoje win5.Dnes to testnu a zjistím aspoň jak to bude s pamětí.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod Ivo K v 01 dub 2009 08:32

Já myslím, že unlock MioPocket "chodí" pod Windows (CE Core 5.0) Mia.
Z tom adresáři Windows v unlocku, jsou jen doplnění, co se má kam přidat za link(např. na plochu, do složky Programs, do Start Menu atd.), jaký program se má doplnit do Windows Mia(např. do složky Programs) a další doplňky.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod deusexx v 01 dub 2009 08:57

Ale nikdy mě to nepsalo tu hlášku na ploše.Dneska to zkusím nasimulovat a uvidím.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod Ivo K v 01 dub 2009 12:53

Ta hláška je tam někde v unlocku zabudovaná(tedy určitě byla do verze 42). Normálně se nepoužívá. Mně se to také asi 2x zobrazilo, při různých pokusech s unlockem.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod a.mroz v 01 dub 2009 20:12

Chci se vas zeptat taky jste v Miopocketu narazili na hry nebo aplikace ktere nesli zavrit nebo Mio zatuhlo? Kolega tvrdi ze dokud se mu nejaka hra nekousla behalo mu to v podode a od te doby i po restartech Mia vecny problemy..s iGO a jeho spravnym zobrazovanim. Ta defragmentace My Flash disk jsem neprovadeli pac to preci jen neni moje krabicka :D Nicmene jak jsem rekl beha mu to pod Tomasovim unlockem bezva.
Taky jsem si vsiml kdyz restartuji Mio tak blika v urcitem intervalu modra letka u me C520 ale blika o dost rychlejinez u jeho C720 myslite si ze to neco znamena? Rychlost nacitani dat a podobne? zkuste to u svich šochtli jestli blikame vsichni stejne,. :lol:
--=MIO C520=-- My Flash Disk iGO8 8.3.2.64873, Na SDHC 8GB
iGO8 8.3.4.102680, GJ_6..a vejs, mapy TA a Navteq.
HTC Desire S android 2.35 iGO NavGear 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
a.mroz
 
Příspěvky: 440
Registrován: 31 pro 2008 16:57

Re: Unlock na kartě

Příspěvekod vovi v 01 dub 2009 20:32

Ta modrá LEDka signalizuje zapnutej BT. A rychlost blikání se mění podle toho, jestli a jak zrovna šochtle přes BT komunikuje. Rychlejší blikání zanmená komunikaci, nejrychleji bliká, pokud vyhledává. Podobně se ostatně chovají všechny BT adaptéry do USB.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Odkazy a zajímavosti na internetu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků