Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Oficiální aktualizace navigací MIO

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod BOSS v 10 bře 2009 23:24

tomassi to jsi mě potěšil , protože já bych 710 stejnak nedal, protože na motorku je nejlepší.
NAVON - 750
- IGO-Primo - 8.5.9153032 - ResidentFlash
- IGO-Primo - 1.2 9.2.1. 178658 branding GJ-AK Si v 3.9.0 - SDMMC

MIO C - 710

- IGO-Primo - 8.5.11.155811 - SD card
Uživatelský avatar
BOSS
 
Příspěvky: 212
Registrován: 07 srp 2008 16:20
Bydliště: Nový Jičín

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod vovi v 13 bře 2009 17:39

Tak dneska mi už do práce přišla SD karta s updatem na Miomap2008. Bohužel služební sedmsetdvacítka je na cestách, takže to budu moct bez obav zkusit až v pondělí. Do své šochtle to strčím až potom - až uvidím, co to udělá 8-)

Ake je u toho TÁÁÁKHLE velikými písmeny napsáno, že:
1) update z CD/DVD trvale odstraní funkci TMC a návrat k Miomap 3.3 nebude možný (cituji - víme, jak to je ;) )
2) update z SD karty dočasně znemožní použití TMC, ale jeho použití se stávající aplikací (Miomap 3.3) bude možné

Takže z toho mi vyplývá, že z karty se to nude pouštět nějakým "unlockem" - při troše štěstí to neudělá s Woknama nic. Zatímco z DVD půjde o "plnohodnotný" upgrade včetně trvalého zásahu do FW; ten teoreticky půjde vrátit přeflešnutím.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod vovi v 18 bře 2009 09:55

Tak nakonec jsem čekání nevydržel - služební stroj se pořád někde toulá - a lehkovážně jsem zasunul SD do svého miláčka.

Po zasunutí karty se spustí regulérní Miomap2008, který obsahuje kompletní mapy Evropy 2008.04.
Chová se úplně stejně, jak jsem po pročtení postřehů užívatelů MOOVek očekával - je to svižná aplikace (fix GPS je neskutečně rychlý), rychle přepočítává, nemá problém s plánováním dlouhých tras. Ale má svoje mouchy - jak ovládání (při listování seznamem jsem málem vylít z kůže - úplně chybí něco jako šoupátko), tak schopnosti (třeba pofidérní možnosti nastavení typu trasy ... kratší - rychlejší - něco mezi). A grafika našince, navyklého na barevné skiny, taky neuchvátí - vyblitá modř + okr = nic moc.

Naštěstí je to skutečně jen externí aplikace, běžící z karty. Takže po jejím vyjmutí mám opět plnohodnotné MIO jako před pokusem. A tak už to zůstane. :D

Pro účastníky pivního dýchánku: vezmu to dneska do hospody, kdybyste to chtěli vidět na vlastní oči ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod addam v 18 bře 2009 09:58

Pokud chce někdo nezávazně vyzkoušet "ČínskouPomstu2008", tak se mrkněte do mojí složky - něco jsem tam dal - stačí nakopírovat na SD a vrazit do přístroje...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod addam v 18 bře 2009 10:06

vovi píše: Ale má svoje mouchy - jak ovládání (při listování seznamem jsem málem vylít z kůže - úplně chybí něco jako šoupátko)


VoVi - vyedituj si soubor MioMap.INI a a doplň v něm:
[List]
buttons=1
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod vovi v 18 bře 2009 10:09

Já se s tím editovat nebudu a ušetřenou energii (jak zelené :lol: ) věnuji úpravě nějakého mnou vybraného skinu pro iGo8 ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod SvoDa v 18 bře 2009 17:28

Adame, vyzkoušel jsem poprvé v životě China Vendetu a myslím, že MioMap 3.3. byl lepší.
Hrál jsem si s tím cca půl hodiny a nepřišel jsem na to, jak udělat simulaci či průlet.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod warhead v 19 bře 2009 09:05

inu ne ze bych obhajoval trojskeho kone z ciny :D jestli se pamatuji tak staci normalne naplanovat trasu, rucne zadat start a pak jen tlacitko trasa a predvedeni ne ? ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod SvoDa v 19 bře 2009 09:11

JJ, už jsem na to přišel, jen jsem to sem zapomněl napsat.
Měl jsem problém najít jak se dělá průlet uložené trasy a ne s ručně zadaným startem a cílem, ale pak jsem tam tu položku "předvedení" taky objevil.
Díky.
Nicméně zlatej MioMap3.3. (o iGO8 se záměrně nezmiňuji)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Oficiální aktualizace navigací MIO

Příspěvekod Ivo K v 25 bře 2009 23:02

Tak jsem také vyzkoušel za zvědavosti "ČínskouPomstu2008"(MioMap2008). (Mimochodem, ta SD karta za 230,-Kč je 2GB SanDisk.)
Původně jsem to neměl ani rozbalené, ale dnes na sousednín fóru účasník bajzo vyvěsil "doplňky" pro zprovoznění TMC.

A to TMC opravdu funguje(aspoň na mé C720).

Je to nyní již jednoduché. Přiložený zip soubor rozbal a vše nakopíruj do adresáře MioMap na SD kartě(u C720).

Do souboru MioMap.ini dopiš:
[TMC]
UseGNS=1

To je vše.

Je to sice trochu off topic, ale kdo si hraje nezlobí! :lol:

TMC_MioMap2008.zip
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na Odkazy a zajímavosti na internetu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron