Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Viacej skinov

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Viacej skinov

Příspěvekod vesely v 20 led 2010 19:53

Panove,mozem mat v navigacii na karte viacej skinov napr.diMka,Gurjon,Killer atd.? a prepinat medzi nimi?
Evolve CoolTraxx 3D II
IGO 8.3.2.80621+MapChanger
diMka TomSoft 1.1.37
vesely
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 črc 2009 09:07

Re: Viacej skinov

Příspěvekod cetko v 20 led 2010 20:12

Ano. :)
Navon 560 - 8.3.2.116645
cetko
 
Příspěvky: 27
Registrován: 31 pro 2009 14:48

Re: Viacej skinov

Příspěvekod SvoDa v 20 led 2010 20:17

Ano, ale těch různých nastavení v těch skinech je tolik, že při přepínání mezi nimi to pak dělá neplechu.
ideální řešení je mít pro každý skin vlastní iGO8/SAVE, popř. alespoň pro každý z nich soubory settingXXX.sav a permanentXXX.sav v SAVE a používat ten či onen skin s tím či oním SAVE.
Úplně nejlepší je se ustálit na jednom skinu ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Viacej skinov

Příspěvekod vovi v 20 led 2010 20:25

@amatér: všiml sis, že od té doby, cos převzal Kikkera, se mu říká "Killer" ? :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Viacej skinov

Příspěvekod vesely v 20 led 2010 20:27

dakujem vsetkym,asi nebudem komplikovat zivot a vyskusam to jednotlivo.
A za toho Kikkera "Killera" sa ospravedlnujem :o :lol:
Evolve CoolTraxx 3D II
IGO 8.3.2.80621+MapChanger
diMka TomSoft 1.1.37
vesely
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 črc 2009 09:07

Re: Viacej skinov

Příspěvekod expertdb v 20 led 2010 21:34

A nedal by se namapovat SAVE ke každému skinu zvlášť ?
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: Viacej skinov

Příspěvekod vovi v 20 led 2010 22:07

To bys musel mít třeba na kartě několik samostatných "jednoskinových" instalací iGo8. A každá by měla ve své složce svůj vlastní SYS.TXT s cestami a svj vlastní SAVE. A dohromady by mohly mít jeden Content.

Ale nějak nechápu, k čemu byto bylo dobré - já bych dal přednost postupnému zkoušení skinů.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Viacej skinov

Příspěvekod Lakva v 20 led 2010 22:58

...nebo by se dal udělat nějaký launcher/changer, který by se o to staral.

Nicméně, vesely, doporučuji si skiny prohlédnout někde v klidu doma, nechat si udělat pár průletů, vyzkoušet si jak se v kterém co dělá (protože ono to není úplně stejné, mě třeba mnohem víc vyhovuje plánovací obrazovka v GJ než ve všem jiném co jsem zatím viděl) a potom se rozhodnout pro jeden, který budeš používat. Z bezpečnostních důvodů.
Hlavním přínosem navigace pro silniční dopravu je totiž IMHO to, že z řidiče snímá část stresu. Nemusíme tolik myslet na to kudy-kam jedeme a můžeme se víc soustředit na situaci kolem nás.
A pokud budeš za jízdy řešit "kruci, co to tam mám vlastně teď za skin? Je vzdálenost k nejbližšímu manévru tohle nebo támhleto? Čas do cíle je kde? A kde že mám vlastně teď rychlost? A co vlastně znamená tohle zapípání?" no tak to Ti navigace starosti spíš přidělává a od řízení Tě odvádí... A to je cesta do kufru toho auta před Tebou, do nejbližšího pangejtu, či případně do jiných pekel...

Já vím, že tohle už píšu po několikátý a že si možná někteří říkají "áááá, pančel zase moralizuje...".
Ale já jsem si vždycky dělal morálku vlastní, podle toho, co jsem považoval za přínos (přínos ne nutně pro sebe, ale tak nějak všeobecně)... A pokud někdo logicky vyvrátí můj myšlenkový pochod, s radostí názor změním.
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Viacej skinov

Příspěvekod JaPan v 20 led 2010 23:19

V tomto se ztotožňuji s Lakvou. Taky jsem před pár měsíci řešil stejný problém. Dlouho jsem zkoumal varianty, než jsem dospěl ke skinu PlusPlus +BIG. Na displeji potřebuji mapu, příští manévr a 2. následující. Vše jasné přehledné a čitelné bez brejlí!! Kompasy, nadmořské výšky a spousty jiných dalších údajů považuji při jízdě autem za "spíše škodlivé". Kilometry do cíle, zbývající čas a čas příjezdu beru jako užitečné, nikoli však nezbytné.
Pokud ale budu mít před sebou navigačku jako spolujezdec, pak bych možná chtěl mít i údaj jaké pivo se zrovna točí v nejbližší hospodě...
Byla: NDrive G50+iGO 8.3 na SD, Stále je:C520+iGO 8.3 na SD, Bude: Primo na 7" tabletu
JaPan
 
Příspěvky: 146
Registrován: 17 říj 2009 09:57

Re: Viacej skinov

Příspěvekod dalanik v 21 led 2010 08:31

Lakva píše:Hlavním přínosem navigace pro silniční dopravu je totiž IMHO to, že z řidiče snímá část stresu. Nemusíme tolik myslet na to kudy-kam jedeme a můžeme se víc soustředit na situaci kolem nás.


Tohle je uplne presne receno! Musim si tohle nechat a ukazat manzelce, ona nemuze pochopit proc pouzivam navigace a nervuje je kdyz ji iGO mluvi ;-)
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků