Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MIO C710 => iGO8 => jaky skin dle pozadavku?

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

MIO C710 => iGO8 => jaky skin dle pozadavku?

Příspěvekod 00Ja v 02 led 2010 17:37

Ahoj,
deni kolem MIO jsem na par let prestal sledovat a tak urcite pochopite, ze znovu se zacit orientovat vyzaduje vic nez dost casu. Proto prosim, aby odpovidal jen ten, komu to nevadi a ne ti, kteri by psali, abych hledal :)
Konecne jsem mel pres Vanoce cas a zabrednul na Tomasovo strankach do postupu zmeny MIOMAP na iGO8.
Jsem uplne spokojenej se zakladnim skinem az na jednu drobnost- mam malo okynek (tech, kde se zobrazuje rychlost, kompas, vzdalenost do cile atd.)
V puvodnim MIOMAPU jsem pouzival tzv. petiokno (tusim, ze od Dracka z prapuvodniho MIO fora).
Kdo mate prehled, nevite o skinu, ktery by se co nejvice podobal zakladnimu iGO8 (verze 8.3.neco), ale pridaval alespon jedno okno navic? Klidne bych ozelel okno s druhym nasledujicim pokynem smeru jizdy.
Dalsi, mozna lepsi alternativou, by bylo zobrazovani kompasove sipky nekde treba vpravo nahore. Sipka by byla urcite lepsi nez ten otacejici se kotouc. Tusim, ze zatim nejvic se mi ze screenu libil skin PlusPlus. I kdyz bych radsi sipku ve stylu Miomap nez ta dvoubarevna strelka, abych nemusel premyslet, co je sever. Mate nekdo lepsi navrh?
Prohlizel jsem i skiny jako Gurjon, Dimka, ale je to na me uz moc preumelkovany (ikdyz jsem zasnul nad moznostma uprav).
Testovat velky mnozstvi ruznych skinu nemam cas, proto bych touto cestou dosel k poctu max. 3, coz je casove prijatelny z hlediska zkouseni.

Za odpovedi predem moc dekuju.

EDIT:
nevite co znamena "přidána možnost zobrazení nadmořské výšky pod navišipkou. " u skinu plusplus? Jde mi totiz o to, abych mel zobrazeny tyto polozky:
- rychlost
- vzdalenost do cile
- nadmorska vyska
- kompas

Pokud by vyse zminena vlastnost plusplusu znamena zobrazeni nadm. vysky nekde mimo tri okna, tak je vlastne vyreseno (teda kmpasovou sipku bych daleko radsi nez otacejici se kotouc kompasu)
00Ja
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 čer 2009 06:22

Re: MIO C710 => iGO8 => jaky skin dle pozadavku?

Příspěvekod tomasii v 02 led 2010 18:06

Asi nejjednodušší je skin Plus2, pro navigování s poskytnutím všech potřebných údajů by měl každému stačit. Popisy i kompletní manuály najdeš na mém webu. Skin víc okýnek nemá, umožňuje ale zobrazit další údaje na jiných místech (např. n.v. pod navišipkou, atd.). Co chceš kde vidět se volí v menu nastavení.

Nároky na víc údajů na obrazovce pak splňují jiné skiny, které dovolí zobrazit i to, na co si ani nevzpomeneš. Příkladem je skin Gurjon, kde asi nenajdeš, co bys nezobrazil. Dokonce jsou k dispozici verze, které dokážu i já se svýma očima přečíst... Bohužel v našich zemích je podporováno jen rozlišení 480x272.

Chce to pro začátek přečíst popisy skinů a pak zjistíš, že všechny nabízejí vše nutné pro cestování v kvalitě určitě vyšší, než byla i Miomapu.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: MIO C710 => iGO8 => jaky skin dle pozadavku?

Příspěvekod 00Ja v 02 led 2010 18:24

Sakra, to je fofr, dekuju moc za odpoved. Urcite vyzkousim.
00Ja
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 čer 2009 06:22

Re: MIO C710 => iGO8 => jaky skin dle pozadavku?

Příspěvekod hladik2 v 02 led 2010 18:50

Protože má tvoje šochtle 3,5 palců displej,vyber skin kde je méně oken,jinak je to přeplácaný a nevidíš cestu.Vyzkoušej ten od Tomáše,jak psal výše. :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: MIO C710 => iGO8 => jaky skin dle pozadavku?

Příspěvekod 00Ja v 02 led 2010 18:51

Ehm, skin Plus2 je to samy jako PlusPlus? :)

EDIT: uz jsem nasel, ze jo.
00Ja
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 čer 2009 06:22

Re: MIO C710 => iGO8 => jaky skin dle pozadavku?

Příspěvekod tomasii v 03 led 2010 12:28

Jasně, je to zkrácené označení. Jen dej pozor, abys použil správnou verzi dle iGO8 (800, 831, nebo 832/834)
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků