Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Kam nahrát češtinu do skinu?

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Kam nahrát češtinu do skinu?

Příspěvekod Pelda v 22 říj 2009 13:29

Gurjon 6.11 ? Díky
Pelda
 
Příspěvky: 6
Registrován: 22 říj 2009 13:20

Re: Kam nahrát češtinu do skinu?

Příspěvekod SdKfz.171 v 22 říj 2009 13:31

Češtinu dej do složky \content\lang
מצדה לא תיפול שוב!
Uživatelský avatar
SdKfz.171
 
Příspěvky: 35
Registrován: 02 pro 2008 21:10

Re: Kam nahrát češtinu do skinu?

Příspěvekod SvoDa v 22 říj 2009 13:49

lépe řečeno do složky \content\lang patří zazipovaný soubor např. Lang_Czech_091005.zip např. odtud viewtopic.php?f=6&t=246&start=0
Po startu igo je nutno tento jazyk navoloit v menu - nastavení jazyk a potvrdit nutný restart
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Kam nahrát češtinu do skinu?

Příspěvekod Pelda v 23 říj 2009 10:51

Kucí - vy ste tak šikovný....díky za radu-fachčí to.... omlouvám se-začínám s navigací, postupně pronikám do tajů....př. ještě mi hlásí (když už si tedy hraji) autíčka, že ! Utility -Libcar- is not instaled, přičemž ji mám normálně v adresáři nng i s listem...nevím kde je záDr.hel...a pak ještě prosím-pinknete mě na nějaký stránky s odemykáním navigací? Díky P.
Pelda
 
Příspěvky: 6
Registrován: 22 říj 2009 13:20


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků