Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 3.2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 2.4

Příspěvekod amatér v 18 úno 2009 12:45

Dost hloupé :) , poslal jsem to i kikkerovi, protože na fóru, kde svůj skin prezentuje má podmínku, že nechce aby někdo jiný bez jeho svolení prezentoval vlastní úpravy. Ty PrtScr jsou opravdu ode mne, včetně změn které popisuji, kdo se v tom trochu vyzná může stáhnout skin z odkazu, http://www.i-go8.com/search/label/SKINS a zkontrolovat si to jednoduchým hledáním slova amater v souboru navigatemap a tmc.ui. Tu oranžovou ikonku pro zobrazován TMC mi upravoval do průhlenosti JnKopr, je použita už ve skinu iconX. Ostatně když si uvědomíte, že volání tlačítkem PrtScr a TC, je odkazováno na použití složky APP od tomasii, připadá mi to vyvěšovat jinde než na našem fóru bezpředmětné.
Proč by kikker do archivu vkládal český lang? a do audio složky, která v origo skinu není vůbec, zaměnil !alert5.wav, což je nesnesitelné pípání za hlášku Pavla Lišky?, o kterou jsem na fóru požádal http://forum.entershop.cz/viewtopic.php ... ky#p14284.?
Proč by kikker, který je američan psal návod kam dát složku audio v češtině?
Originál skinu je pro rozlišení 320x240, 400x240, 480x272, 640x480, 800x480 (native high resolution), proč tedy najednou jen 480_272.
Těch proč by mohlo být víc, podíváte-li se na lineární kompas je také od tomasii (v češtině)
No doufám, že nemáte pocit, že je mezi Váma podvodník. Ten Matěj co to upnul na i-go8.com o tom skinu asi moc nevěděl :lol: :lol: :lol:
Přiznávám z celé záležitosti jsem trochu vedle, ale podvodník nejsem.
Teď jsem v práci, nemám tu nástroje na snímání obrzovky, tak jen Ctrl+C
Previous PM in history | Previous PM | Next PM
Message subject: Re: Kikker Skin v2.4 Native 800, HP Bluetooth, Speedcam Voices
From: olesko
Sent at: Sat Feb 14, 2009 9:18 pm
To: kikker
Message
Hallo kikker, I made some modification leather
http://forum.entershop.cz/viewtopic.php ... 344#p14344
For only Mio Cx20 480x272


Previous PM in history | Next PM in history | Previous PM | Next PM
Message subject: Re: Kikker Skin v2.4 Native 800, HP Bluetooth, Speedcam Voices
From: kikker
Sent at: Sun Feb 15, 2009 7:25 pm
To: olesko
Message
Nice. I see you moved the overspeed and speedcam warnings. That wasn't necessary in 2.4. If you remove the compass, there is a script now to move the warnings to the left edge automatically when the compass is not showing
Naposledy upravil amatér dne 18 úno 2009 13:46, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 2.4

Příspěvekod vovi v 18 úno 2009 12:50

Za tím bude asi tak halasně po englicku vítaný turecký host! Ten zmiňovaný web je totiž taky turecký. :(

Pověsil nám sem pár autíček, co už jsme stejně měli, a co se dalo posbíral ... :x
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 2.4

Příspěvekod SvoDa v 18 úno 2009 13:30

Kromě toho mi bylo jasné, že to vzal někdo Mirkovi, a ne naopak, takže nevím, proč se Mirku obhajuješ, nemáš to zapotřebí :D
Ale je to teda sprosťárna, že ani neuvedli, kdo dělal úpravy.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 2.4

Příspěvekod vovi v 18 úno 2009 13:50

:cry:
Dear guests from www.i-go8.com

We are very disappointed you have been published the Kikker skin v. 2.4 modified by our colleague amater (aka olesko). If you read carefully the original Kikker's posts on ppcwarez, you can note he has asked everybody NOT TO PUBLISH ANY MODIFICATION OF HIS SKIN without his direct permission. Amater has asked for it, he has got it and is allowed to post his own modification of Kikker's skin on this forum and nowhere else.

Please remove the link and all related screenshots from your web site ASAP. I hope next time you will remember to ask for permission - at least it is polite..

==============================

EDIT by vovi:

Djdigy&comp.

Thank you for your understanding and prompt response. We don't want to repeat the "riks affair" - it started like this "case" and we all can now see the result :(

Enjoy your GPS toys, guys!

vovi
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice


Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 2.4

Příspěvekod Lakva v 18 úno 2009 14:07

Super, Vovi :-)
Možná bych jim připomněl i skin Riks, který byl z podobného důvodu dlouho nedostupný - Riks žádal, aby na skin nebyly přímé odkazy, ale jen odkazy na jeho stránku ke stažení. A když to mnozí ignorovali, tak ho prostě stáhnul sám...
Mohlo by se stát, že podobná opatření budou zavedena i zde (jako jsme je ostatně zavedli pro sekci iGO na mio-treo.info ).

Jo, a ještě jedna technická: "slušnost" (ve smyslu slušné úplně na konci) bych spíš přeložil jako "polite" nebo "decent".
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 2.4

Příspěvekod SvoDa v 18 úno 2009 14:27

Dobrá práce Vovi.
Mimochodem i proto jsem zde několikrát psal, že je lepší dávat sem na fórum na cokoliv jen odkaz na stránku nějakého fóra nebo tvůrce, kde se "to či ono" dá stáhnout, než přímý link na stažení konkrétního souboru, a to ať už je ta "věc" komerční nebo nikoliv, natož když si to tak tvůrce přeje.
Já jsem taky považoval za samozřejmost se domluvit s Gurjonem, když šahám do jeho práce, jestli svoje předělávky můžu tady u nás věšet
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 2.4

Příspěvekod vovi v 18 úno 2009 14:44

@lakva: dík, opraveno. Já to psal původně jen englicky a ten CZ překlad byl jen tak nahrubo. Ale je fakt, že zdvořilý je tam vhodnější než správný ;)

Já bych se v tom zatím víc nešťáral. Dal jsem ještě (stejnej) komentář i na ten jejich web a napsal mejla adminovi (djdigy). Uvidíme, jestli se k tomu postaví jako chlap. A když ne, tak zkusíme něco dalšího .. ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 2.4

Příspěvekod SvoDa v 18 úno 2009 18:08

Vovi, zabralo to, už to z i-go8.com zmizelo. :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Kikker Skin v1.1 IGO8 v8.3.2.x ....aktualizace 2.4

Příspěvekod nostan v 18 úno 2009 18:10

Zdravím.
Jsem začátečník a proto možná můj dotaz vyvolá usměv. Mám Mio C720 a chtěl jsem aktualizovat mapy což jak jsem pochopil je sice možné ale jen neoficiálně a pro laika celkem složitě. Proto jsem na doporučení stáhl iGO8 8.3.2.64873 a dle návodu z tommasi provedl instalaci a kupodivu to jede. I se mi to docela zalíbilo a pokouším skiny. A tu je můj dotaz. Můžu do složky iGO8/content/skin uložit několik skinů a mezi nimi přepínat nebo jen jeden a v případě zamýšlené změny starý vymazat a nahrát nový? Vím, že mohu používat jen skiny compatibilní s iGO8 8.3.2.xxxx obsahující vinf.ini rozlišení 480x272. Díky za odpověď..
nostan
 
Příspěvky: 10
Registrován: 18 úno 2009 11:11

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků