Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Micsan Trans

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Micsan Trans

Příspěvekod Tomáš Kubec v 28 črc 2008 06:26

Micsan Trans - povedený skin pro naše milášky

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

http://rapidshare.com/files/132913839/s ... ns_v04.rar
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 28 črc 2008 08:04

Už ho předělávám, ale nejdou mi hlasové radary.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Jasper v 28 črc 2008 08:14

To vypadá docela pěkně. Zkoušel jsi to jak to chodí :?: Ještě by to chtělo počeštit. :!:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Micsan Trans

Příspěvekod vovi v 28 črc 2008 08:20

Jojo, taky už ho mám staženej. Teď ale honím v práci resty po týdnu dovolené, tak není čas v tom vrtat a hrát si. Ale od úterka se na tři dny zbavím doma ženského elementu a pokud někdo nebude rychlejší, tak s tím počeštěním něco provedu (i když si myslím, že 95% už bude řešit čeština od TomášeII).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 28 črc 2008 08:23

Zkoušel jsem to.
Je u toho ještě nějaká utilitka (která nevím k čemu je - asi k autíčku, které jde zobrazovat místo šipky) a nutno provést zápis do sys.txt.
Dodělal jsem do rychlého Menu po pohrání si se souřadnicemi zas posuvníky pro nastavení jasu ve dne a v noci, naše tlačítka aplikací a na plochu čas do příštího manévru a český linear kompas.
Jinak je tam spoustu věcí, které se určitě budou líbit:
Info panel je vpravo a dá se do něj navolit z cockpit menu 5 údajů i v kombinaci s průjezdním bodem.
Klikem do infopanelu lze zobrazit i itinerář a nejbližší POI, v tomto místě je ukazuje i kamera
Přepínání mezi analog a digit. tachometrem.
Vypnutí iGO8 přímo z obrazovky.
Úplná bompa je posuvník v rychlém menu na nastavení vlastní úrovně průhlednosti panelu a ikon na naviploše.
Dají se tam mimo jiné nastavit různé zvuky pro různé typy radarů (předzvěstí stabil, mobil, semafor, úsek.radaru radaru jedním nebo dvěma pípnutími dle volby zvuků + úrovně hlasitosti - toto mně to nefunguje a nevím jak to překopat, aby to takto pípalo. Pípá jen standartní funkce při přiblížení a prosté (při překročení). Dále nevím, jak to udělat, aby to mluvilo česky - nemluví to nijak. Byly tam v audio jen RU a RUM hlasy, zkusil jsem radarové soubory s českým hlasem přejmenovat na ruské názvy těch souborů a nepomohlo to.
Vím, že tomasII tuto věc dokázal rozlousknout, tak jsem mu skin i se svými úpravami poslal k dodělání.
Počeštění textů v Menu není problém, horší to bude s těmi radary.

Jediná chybka tohoto skinu je snad jen chybějící volba blokovaných silnic,které často používám. zajímavé je, že ty blokované silnice, co jsem měl nastavené, se ukazují v mapě (jako TMC), trasu to přes ně nenaplánuje, což je v pořádku, ale ve skinu chybí pro volby blokovaných silnic jak ve spávě dat, tak v nastavení, tak přes kurzor - více možností,..., tlačítka.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Tad v 28 črc 2008 13:31

Vypadá to dost dobře, díky Vám všem kteří to chcete dostat mezi nás lamy ;)
Mio C520, R40+3+9932+0709, Miopocket 2.0((Release22)
MioMap 3.3, J&T 4.3
iGO8 (8.0.0.44366),PlusPlus(3) t&s
Uživatelský avatar
Tad
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 črc 2008 20:50

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 28 črc 2008 13:48

Diskutujeme s Tomášem (tomasii), jestli se vyplatí to předělávat a udržovat další variantu skinů - už máme předělaného Rikse a PlusPlus.

Spíše vyhodnotíme, co by se z toho dalo převzít a zabudovat do Rikse nebo PlusPlus nebo obou.

Ideální by bylo, kdybychom do budoucna měli jeden skin se zapínáním určitých alternativ zobrazování při zohlednění vymožeností ostatních skinů.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Jarouš v 28 črc 2008 16:23

Teda to je moc hezký :shock: :shock:A já bych se osobně přimlouval o to,aby se,pokud to bude možné tento skin udělal jako samostatný.Na kartě mám ještě dost místa a pokud by nebylo,tak smáznu nějaký ten standart a bude to :!: ;) ;)
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 28 črc 2008 16:36

Standart smazat nejde (naštěstí), vychází z data.zip a naskočí po případné havárii některého skinu, jako default nastavení. Kdyby tomu tak nebylo, nenaskočilo by po havárii nic.
Vlastně můžeš smazat standart - tím, že smažeš data.zip, ale to by asi nikdo neudělal.

Jinak ten nový skin má moře much, celé dopoledne jsme to s tomasII řešili.
Je moc hezký, mně se taky moc líbí a přemlouvám Tomáše, aby do toho šel (do toho rozhánění much), bo bez něj bych to nesvedl, ale je fakt, že kromě vzhledu navigační obrazovky na měm není nic pozitivního - "uvnitř"je strašně chudý a más spoustu chyb - viz výše - nefachčí radary a ani jejich zvuky, nemá blokované silnice,...
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Tomáš Kubec v 28 črc 2008 17:27

JJ přesně tak, dnes jsem s ním najel 300 km. Těch much má dost, ale základní obrazovka je skvělá.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Další

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků