Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Micsan Trans

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Micsan Trans

Příspěvekod tomasii v 31 črc 2008 21:50

Ta francouština může znamenat to, co jsem zjistil a co bylo i u Jacskinu a Ciberuse pro Cx10: prohozené mobilní a stacionární radary. Potřebuje soubory s radary, kde jsou tyto dva typy prohozené, proto jsme jednu dobu dělali s Milavem "normal" a "reverse" cameras, než nás to přestalo bavit. :mrgreen:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Jasper v 01 srp 2008 07:59

Není problém takový soubor vytvořit. Pokud to chce někdo vyzkoušet napište. Je to otázka dvou minut. :P
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Micsan Trans

Příspěvekod tomasii v 03 srp 2008 17:14

Vím, že to není velký problém. Jen je to dvojí údržba a následné vysvětlování, proč jsou přehozené mobilní a stacionární radary i u standardního skinu, když to předtím nebylo. Ne každý vše čte... :mrgreen:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Micsan Trans

Příspěvekod deusexx v 04 srp 2008 06:22

Skin je pěknej,ale včera jsem s ním měl "malej" problém.Místo šipky jsem používal autíčko a když jsem se přepnul do jiného skinu,tak mě šipka zmizela úplně.Tak nevím jestli to něco někde přepisuje.Myslím tím velikost šipky,která je pak tak malá,že není vidět. :(
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 04 srp 2008 08:25

Před přepnutím do jiné skinu musíš autíčko ve skinu Micsan deaktivovat zpátky na šipku.
Já nevím, já si připadám na to autíčko asi moc starej :lol: , šipka je pro mne lepší, přehlednější a nezabírá na silnici tolik místa.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod deusexx v 04 srp 2008 09:54

Já to přepnul.A ohledně toho jestli autí nebo šipku.1)Šipku má každej :D 2)Když vozíš 8mi letý dítě,tak auto je pro něj zpestření. :D 3)Děcka jsme tu všeci :)
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 04 srp 2008 10:44

No nevím, ale připadáš mi starší :lol: :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod tomasii v 05 srp 2008 15:45

To autíčko je u Micsan skinu skutečně vaklavé a i když umožňuje přepínání mezi šipkou a autíčkem bez resetu, MUSÍ se resetovat, jinak dochází ke ztrátě šipky, jak píše SvoDa.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 09 srp 2008 19:57

na http://www.i-go8.com/search/label/SK%C4 ... %C4%B0NLER je ke stažení inovovaný ten Transparent skin pro PDA / PNA 320x240
and PNA 480X272, kterým jsem předělával o vymoženosri Rikse a PlusPlus a zastavilo se to na hlasových hlášení radarů a neexistencé funkce blokované silnice.

Jsou u toho nejaké mortscripty pro PDA i PNA co se týče těch 3D autíček, a jsou tam i alert zvuky pro ty kamery, ale radarové pípání šlo, ale hlasy nešly.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod krt.ecek v 21 srp 2008 13:29

A nechcete uveřejnit, již upravený věci co máte?? Spoustě lidem TMC a radary nevadí, rpotože je nepoužívají (jak oteřba já) :twisted: prosím prosím, já si ho toršku teď urpavil ale když slyším vaše úpravy tak si je rád znova předělám do vašeho :roll:
krt.ecek
 
Příspěvky: 24
Registrován: 21 srp 2008 13:27

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků