Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Micsan Trans

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Tad v 28 črc 2008 18:46

tak to by asi bylo nejlepší aby jste z něj to dobrý vzali a hodili to do ++ a Rikse ;)
asi by to ani nedalo tolik práce
Mio C520, R40+3+9932+0709, Miopocket 2.0((Release22)
MioMap 3.3, J&T 4.3
iGO8 (8.0.0.44366),PlusPlus(3) t&s
Uživatelský avatar
Tad
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 črc 2008 20:50

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 28 črc 2008 18:48

To dobrý je snad jen ta plocha (navigační obrazovka, ale něco s Tomášem zkusíme udělat.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Jarouš v 28 črc 2008 20:17

@ Svoda:Já jsem to s tím "standardem" jen tak plácnul,přeci nebudu psát,že smažu skin t&S. :lol: :lol: Já samozřejmě jsem estét a ne technik,tedy nevidím dovnitř a ani se tam dávat nebudu,na to jsou tady jiní :!: :D Mě se líbí ten skin po estetické stránce a pokud by šla ta úvodní obrazovka vrazit do nějakého zaběhnutého a prověřeného skínu,tak sem s nim :!: Předem děkuji :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Micsan Trans

Příspěvekod tomasii v 28 črc 2008 21:01

Skin Transparent běží a má řadu unikátních vlastností. S Danem doděláváme volací tlačítka, přidali jsme chybějící možnost objetí ulice a šoupáky podsvícení. Teď ještě upravíme a sjednotíme tlačítka a snad zprovozníme radary. Pak zveřejníme.

Vše (i přídavné soubory a složky) se musí nainstalovat dle návodu, jinak se iGO8 při volbě digitálního zobrazení vpravo dole, nebo po volbě autíčka restartuje.

Výhody skinu:
- možnost plynulé volby průhlednosti kokpitu,
- spousta individuálních nastavení podle představ uživatele,
- spousta volitelných informací přímo na obrazovce mapy, např. i včetně volby barvy podložení,
- velmi pěkná grafika.

Současné nevýhody:
- spousta funkcí a informací na obrazovce, které vidí jen ostrozrací a pro nás brejlovce jsou tím pádem nečitelné,
- prohození pravé a levé strany oproti standardu,
- volba autíčka bez restartu iGO8 způsobí zobrazení autíčka i šipky,
- radary jsou zatím jak Němá z Portici
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Jasper v 29 črc 2008 05:29

Já musím potvrdit to podstatné co napsal TomasII. Taky se mi to docela líbilo a tak jsem se s tím včera svezl. A hned to letělo do pryč. Důvody byly dva podstatné. Absolutně je to nečitelné. Při téhle velikosti písma jedině snad za šera ale jinak ne. A to mám velmi slabé brýle a vidím v pohodě i bez nich. No a samozřejmě ty mlčící radary. Taky mi trochu vadilo to přesunutí panelu na pravou stranu. Je to zajímavé Miomap to měl taky a najednou mi to u iGO8 není příjemné a nevím proč. Takže shrnuto zatím pořád Riks. :P

Jen tak mimochodem má novou verzi 2.7 :!:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Foci v 29 črc 2008 09:33

Mozte niekto uviest, kde je zdroj tohto skinu (domovske formum, kde autor zverejnuje nove verzie a pod.) ? Dakujem.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Foci
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 46
Registrován: 16 čer 2008 19:07
Bydliště: zemřel 28.6.2012

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 29 črc 2008 10:39

Já jsem to našel tady http://www.ce4you.cz/forums/view_topic. ... d=0&fi=900 ale bližší info o tom skinu nikde nejsou. Sice ho s Tomášem předěláváme, ale už mi to leze krkem. je tam spoustu chyb, vč. info o TMC na ploše, vše se musí překopat.
Běda jak s tím nebudete jezdit, až to dodělané vyvěsíme :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 29 črc 2008 11:31

Tak už den a půl předělávám, ten zatraceně krásný, ale v mnoha věcech naprosto nedokonalý skin.
Dostal jsem do rychlého menu to, na co jsme zvyklí z našeho Rikse nebo PlusPlus, vč. spouštění aplikací a mp3 a udělal jsem ještě pár drobných úprav na navigační ploše.
Teď si hraju se zobrazováním TMC událostí na ploše - velká ikona s údajem čísla silnice a vzdálenosti k události - na ikonu se při ručním nastavování objížděk klikne a pak máš volbu ignorovat/použít. Tím obráceným garde tlačítek a panelu na obrazovce však tato TMC ikona události překrývá tlačítko 2D/3D a obchvat a musím to posunout jinam, jinak by při aktivní ikone TMC události nešlo navolit 2D/3D nebo obchvat, bo ta ikona má přednost - musel bys nejdřív zvolit, jak události TMC řešit (ignorovat/použít). Nějak se s tím poperu a dám to tam tak, aby to nezavazelo.

Tomáš maká na těch radarech a nevím, jak je daleko.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Tomáš Kubec v 29 črc 2008 12:57

To Foci: nevím odkud pochází, ale nová verze je vždy zde: http://artwork-igo8.blogspot.com/

Edit: tak zapátráno a měl by pocházet z tohoto místa: http://miojaco.mioskins.net/index.php
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Micsan Trans

Příspěvekod vovi v 29 črc 2008 13:52

@předělavači:
U popisu skinu jsem objevil tuhle větičku: "annonce vocales radars inversé (via Csv2asc Splitter) " ... pokud si vzpomínám na dávno zasuté znalosti fragmentů francouzštiny, tak by to mělo znamenat zhruba: "obrácené hlasové oznamování radarů (pomocí Csv2Asc Splitter)".
Tak čertví, jak je to vlastně udělaný, a na co to reaguje. Třeba to musí mít ty radary ve formátu CSV, ASC nebo TXT??? :roll:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 23 návštevníků