Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Micsan Trans

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Tomáš Kubec v 24 srp 2008 17:33

jj je to možné, ale bez smazání toho zápisu mrška šipka prostě není (tedy alespoň u mne :-)) hlavně že jede, a třeba to pomůže i někomu jinému :D
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Micsan Trans

Příspěvekod Rnoel v 06 zář 2008 19:57

Chtěl bych se zeptat, jestli budete ještě provádět nějaké úpravy na tomto skinu, nebo jste ho kvůli problémům s radary úplně zavrhli?
Mio C520, 8GB SDHC, iGO8 v. 8.3.1.53228 (Sep 3 2008),
spouštěno kompletně z My Flash disk, Unlock MioPocket 2.0 (Release 46)
Uživatelský avatar
Rnoel
 
Příspěvky: 75
Registrován: 16 črc 2008 19:09

Re: Micsan Trans

Příspěvekod SvoDa v 06 zář 2008 20:08

Já osobně na něm pokračovat nebudu, bo dimka umí o hodně víc, a proto jsem se věnoval doděláním právě Dimky a ne Micsan. Myslím, že až na nepodstatné drobnosti je nyní ten předělaný dimka ve stavu, ktrý já osobně od vypovídající schopnosti navigace očekáváml, nebo si představuji (zatím) :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Micsan Trans

Příspěvekod amatér v 15 říj 2008 21:21

Zde je nová verze, pokud to ještě někoho zajímá:
http://artwork-igo8.blogspot.com/2008/10/transparent-skin-by-micsan-v6.html
micsan-4.jpg
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Micsan Trans

Příspěvekod amatér v 16 říj 2008 15:12

Tak nic moc, grafické provedení povedené, ale jinak nepraktické, nechce se mi kvůli skinu zasohovat do iGO8. Jako výhodu tohoto skinu vidím možnost jakéhosi pseudonáhledu ve 2D pohledu, kdy orietace mapy je vždy po směru jízdy (ne na sever jako u ostatních skinů), ve skutečnosti jde však pouze o náhled 3D z výšky. Dál je zde možnost náhledu POI bodů podél trasy v řádku dole, ale toto nastavení je bez zápisu scriptů neaktivní :x
http://www.mioskins.net/forum/viewtopic.php?t=12752&postdays=0&postorder=asc&start=0
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Předchozí

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků