Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mastnacek v 12 zář 2009 13:36

Update verze 2.9 + CZ

Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/279040703/sk_Sbertaud13_Iphone_2_9_EUR__CZ.zip
mastnacek
 
Příspěvky: 46
Registrován: 27 kvě 2009 20:05

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mkb v 13 zář 2009 20:04

České radarové hlášení pro skiny Sbertaud (Eur+). Zkoušel jsem je v sk_amigo_Sbertaud13_4_4_EUR+. Tamto běží a protože struktura je stejná, předpokládám, že to půjde i na Amigo_iPhone. Oni jsou ty hlášky stejné jako u Choupa, jen je má v *.ogg.

viewtopic.php?f=12&t=275&start=30#p29710

Tak jsem je zkonvertil i do wav. (Teď se sstopar nebude moci vymlouvat, že ikony jsou malé a neví co to hlásí :lol: :lol: ). Jen nevím jak zde nastavit prodlevy mezi jednotlivými slovy, aby vyhovovaly češtině. No vyzkoušejte to.

Rozbalit a celý adresář voice_female vyměnit vyměnit v originálním AUDIO

voice_female_wav.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod bke v 13 zář 2009 23:27

mastnacek: 2.9 + CZ -> CZ lokalizacia nejako nefunguje, vobec nezobrazi v ponuke cesky jazyk ... :(
bke
 

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mastnacek v 14 zář 2009 06:26

2 bke: Jak jsem psal nekde v tomhle topicu, cestina funguje jen s premluvenou verzi kterou kdosi sikovny upravil i tak aby umela jakekoli mapy, ne jen ty co jsou v zakladu.
mastnacek
 
Příspěvky: 46
Registrován: 27 kvě 2009 20:05

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod Golf v 14 zář 2009 07:16

mkb > ty radary od jaspera ukazují jinou ikonu u mobilních radarů, párkrát mi ukázaly i šířku pruhů (asi pro kamiony), jinak je to skoro stejné. Ta francouzština vyměněá za češtinu může být fajn, vyzkouším (ty ikony jsou opravdu mrňavý, zkoumat to ale za jízdy je o hubu ;) ). Ještě chci zkusit změnit upozornění na úsekové měření (takhle to upozorňuje vyloženě přesně na začátku a na konci, ne s předstihem...)
Golf
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 srp 2009 12:07

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mkb v 14 zář 2009 12:23

Už jsem to tu někde psal. Pokud ve skinu Sbertaud použiješ Jasperovi (které :?: ) radary, budou správně ukazovat pouze stabilní a úsekové radary.
K tomu "...párkrát mi ukázaly i šířku pruhů (asi pro kamiony)...". Nevím co tím myslíš. Sbertaud umí hlásit zúžené místo, ale v žádné databázi tento typ hlášení není není. Ale když jsme u toho tak právě hlášení zúžené místo a nízký podjezd je jaksi v tomto skinu problematický. Pokud někdo používá mojí radarovou databázi, tak bych potřeboval vyzkoušet především hlášení nízkých podjezdů. ;)
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod Golf v 14 zář 2009 13:14

Ta šířka pruhů je správně zůžené místo, ok. Ukázalo mi to jak jsem psal asi dvakrát, od jaspera jsem použil verzi "plus". Je možné, že to mobilní radary nehlásilo všechny, zase tak často se tam nekoukám... Zkusím to hlášení nízkých podjezdů od tebe...
Jinak jsem se díval do nastavení, u úsekových radarů se bohužel vzdálenost upozornění nastavit nedá :| Je celkem fajn, když se člověk blíží k stacionárnímu a dokud ho nemine, tak to pípá...
Golf
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 srp 2009 12:07

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod bke v 14 zář 2009 21:54

2 mastnacek: Diky moc, uz mi to (cestina) funguje. Ale bohuzial mam iny problem. V tom Sbertaudovom skine mi nefunguje manualne nastavenie Pocatecni polohy. Ked si vyberiem nejaku ulicu a stlacim "Vybrat ulici", vybehne dialog "Zrusit navigaci od polohy GPS ?", stlacim OK, dialog zmizne, ale nic sa nestane, zostane otvorena obrazovka "Nastavit pocatecni polohu". Opetovne stlacenie "Vybrat ulici" uz nereaguje vobec, ani len ten dialog sa uz neobjavi - az pri opetovnom spusteni aplikacie, ale opet s tym istym spravanim. :( A pritom je to pre mna najpodstatnejsia funkcionalita, kedze mam 2G iPhone bez GPS a chcel som iGo pouzivat hlavne ako obcasne mapy/planovac. Ked vymenim data.gro za povodny, tam to funguje bez problemov ...
bke
 

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod sstopar v 15 zář 2009 18:31

Mam tu "upravenou" verzi Igo8 a posledni skin a chodi to OK. Restartuj iPhone. Me se obcas stane, ze to zamrzne uprostred nacitani ... a jednou i pro navi ...
radary od Jaspera s + jsou ok, ale u ikonky radaru ... ted nevim mi naskocila ikonka a uvnitr byl stejnej obrazek, jako u placeneho useku (takova ta ecka). Tak nevim ...
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mkb v 15 zář 2009 19:32

Tak to je správně. Mobilní radar z Jasperových musí Sbertaud nahlásitt jako začátek placeného úseku. ;)
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků