Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod sstopar v 17 zář 2009 11:33

:lol: Nekdy to je opravdu zacatek placeneho useku ... :lol: :( , akorat nevim, proc tam nema klasickou ikonku ...
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mkb v 17 zář 2009 11:56

Již jsem to vysvětloval zde:

viewtopic.php?f=12&t=275&start=20#p28428

Prostě v různých skinech není možné použít jakékoliv radary. Radary musí mít takové kódování, jaké skin požaduje. :!: Z těch kódů si skin bere informaci, jakou ikonu zobrazit a jaké k tomu přiřadit hlášení. Sbertaud, Choup, Bidru, ... nevím kdo ještě používá kódování Eur+!. Dokonce existuje i Gurjon v tomto provedení.
Jasper nemá! kódováno v Eur+. Proto se radary z jeho radarové databáze ve shora uvedených skinech nemohou (kromě stabilu a úsekáče) hlásit správně. :!:
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod sstopar v 17 zář 2009 13:33

OK, tak ted uz chapu... Ale ze to trvalo .... ;)
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod bke v 17 zář 2009 22:28

Uz som na to prisiel (nefungujuca moznost nastavenia "Pocatecni polohy") - iGO nesmiem startovat s vypnutymi "Location Services", musi nastartovat do fazy hladania GPS signalu. Ked iGO akoze "odpoji" (aj ked na iPhone 2G neexistujuci) GPS modul pri nastavovani "Pocatecni polohy", tak ju nastavi bez problemov.
bke
 

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mastnacek v 21 zář 2009 11:00

Na Mioskins je ke stazeni nova verze v anglictine, takze kdo nema premluvene igo, muze mit Sbertauduv skin aspon v anglictine.
mastnacek
 
Příspěvky: 46
Registrován: 27 kvě 2009 20:05

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod Golf v 22 zář 2009 10:14

mkb > tak jsem zkoušel ty rozdíly mezi tvými a jasperovými radary... Jak píše sstopar, ty jasperovy ukazují u mobilních radarů jinou ikonu (asi tedy ten placený úsek) a není u nich zvukový signál. A pletou si výšku a šířku pro TIR (na dvou místech to bylo). U těch tvých ty radary jsou i se zvuky v pohodě, akorát (což nechápu) opravdu jenom nědky hlasu není rozumnět co říká, tedy o jaký radar jde. No a buď jsem jezdil v místech kde to není, ale tu šířku pruhů jsem nikde nezaregistroval (teď jsem se týden pohyboval pouze Jižní spojka a okolí).

A co mě tedy opravdu celkem štve, tak to jsou úsekové radary... Upozornění v okamžiku jeho průjezdem nebo dokonce až za ním (speciálně ta Jižní spojka), to už by bylo lepší je specifikovat jako ty pevné s upozorněním předem :?
Golf
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 srp 2009 12:07

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mkb v 22 zář 2009 11:08

-Proč ukazují radary od Jaspera jinak jsem se snažil vysvětlit 4 příspěvky výše.
-"Šířka pruhů pro TIR": Stále nevím, co tím myslíš. Popiš mi přesněji tu ikonu. Taková databáze ani hlášení nenexistuje. :!: Sbertaud umí hlásit -úzký průjezd-, ale opět v žádné databázi to není. :!: Při použití Jasperových radarů, které jsou určeny pro Gj, DiMka se ti ale úzký průjezd bude hlásit tam kde se předpokládá policejní kontrola.
-Proč není vždy rozumět hlášení nevím. Může to být přepláclé jinou hláškou. Nikdy jsem to z iPhone neslyšel. Ty hlášky jsou skládané a jejich nastavení je pro francouzká slova. Lépe to neumím.
Ale dobrý, máme nějaké (zatím jediné) informace z provozu, víme že to funguje. Měl jsem pochybnosti u té výšky. Ještě drobnost. Předpokládám, že to výšku vždy hlásilo pod nějakým mostem. :lol:
Připravím novou verzi speedcams.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod vovi v 22 zář 2009 11:37

K těm skládaným hláškám - kdysi jsem je připravoval pro Micsana, tehdy jsem vyráběl ženské hlasy sestřihem hlasu Jitka (a myslím, že TomášII to pak dělal i pro další české hlasy) - pro precizní nastavení bez pauz a překrytů jednotlivých kusů hlášky je třeba pohrát si s .INI souborem, kde je nastaveno trvání příslušné komponenty ("pozor", "mobilní radar", ...) v milisekundách. Trvání hlášky se docela jednoduše zjistí třeba v editoru Audacity a příslušnou hodnotu pak stačí zapsat do .INI fajlu.

Tehdejší pokus - pro inspiraci, je tady:
viewtopic.php?p=8612#p8612 (hlášky i ten .INI fajl jsou zazipované ve skinu).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mischo001 v 23 zář 2009 21:20

zdravim
ako pridam do iga myway pre iphone vlastne navigacne hlasky? Na nete som nasiel hlasky vo formate .ogg, ale neviem kam ich treba skopirovat.
mischo001
 

Re: Skin Sbertaud13 My Way 2009 pro iPHONE verze 2.6

Příspěvekod mkb v 24 zář 2009 16:17

Nová radarová databáze Eur+, použitelná pro Amigo na iPhone se skinem Sbertaud.
Použity základní překódované radary (Jasper)
Rozšíření:
žel. přejezdy
nebezpečná místa
rychlostní tabule - jsou nastaveny na radar v tunelu, aby hlásily i rychlost.
nízké podjezdy - obsahují informaci o výšce.

Odkaz zrušen. Přesunuto: viewtopic.php?f=7&t=840

Případné hlášení nedostatků v této databázi je vítáno. :!:
Naposledy upravil mkb dne 06 pro 2009 11:34, celkově upraveno 1
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků