Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

dotaz na rozlišení

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: dotaz na rozlišení

Příspěvekod puamik v 08 kvě 2009 11:21

:-)) díky za odpověď. No toto jsem třeba zrovna nevěděl, neb mě to nikdy nezajímalo. Do včerejška jsem měl Miomap, zkusil jsem přejít na iGO 8 Build 8.3.2.64873 a zjišťuji plusy a mínusy.

3 D terén nic moc
navigační tabule dobrý
v základním skinu mně chybí nadmořská výška
hodně mně chybí možnost puštění mp3 současně s navigací
příjemnější ovládání (pro rodiče určitě,věk 70)
... další uvidím
NAVON N650, iGO PRIMO 1.1; skin Gurjon GJA_v2.26_Si_43, hlas Jitka 3.0
puamik
 
Příspěvky: 181
Registrován: 07 kvě 2009 17:46
Bydliště: Blansko

Re: dotaz na rozlišení

Příspěvekod SvoDa v 08 kvě 2009 11:50

No tak zkus třeba skin co mám v podpisu a myslím, že pochopíš výhody iGO8 rychleji než s origo skinem :)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: dotaz na rozlišení

Příspěvekod humbuk v 08 kvě 2009 12:43

@puamik
3D terén vypadá nejen podle .dem souboru (většina jedeme na NASA), ale také na použitém schématu.
Pro začátek možná zkus také nějakou starší verzi iGO než 8.3.2.64873 můžou se vyskytovat problémy se zpomalováním ovládání iGO po čase používání (ale také nemusí, je to individuální).
MP3 jde ovládat během navigování, mě se osvědčil CorePlayer, ale lze využít i orig MIO player. Stahni, jak radil Svoda, jeho úpravu Gurjona skinu a uvidíš.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Předchozí

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků