Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Unknow object type DIRDISTALIGNER

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod mikels v 05 čer 2009 15:07

Mám takovou prosbičku o radu. Mám verzi iGO 8.3.1.70118. Původně to byl Becker , ale udělal jsem si z toho iGO multimedia v téhle verzi, ale problem vlevo nahoře mi to vypisuje tuto hlášku Unknow object type DIRDISTALIGNER, jako když to nechce zobrazit to pole zobrazující stav satelitu. Lze to někde nastavit popř. odstranit?? Přehrál jsem mnoho skinů a bez úspěchu...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod amatér v 05 čer 2009 16:38

...udělal jsem si z toho iGO multimedia...

ty si použil ten upravený data.zip, jenže tohle řešení je pouze pro základní skin, a ještě k tomu blbne. Když chceš multimédia, a měnit skiny použij verzi 53558.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod mikels v 05 čer 2009 16:45

verzi 53558 mám, ale dělá mi problémy. Např. po skončení navigování mě restartuje navigaci. Proto jsem si nějak pohrál s Beckerem a vyšlo mi z toho tohle a právě, že běhá v poho jen mi to nahoře píše tuto hámotinu. Což už mě omrzelo a radši bych to nějak smazal respektive nějakou úpravičkou když mě to jinak běhá na jedničku....Ještě tady někde Svoda psal o úplně novém data zipu tak ho zkusím...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod amatér v 05 čer 2009 20:02

Použij data .zip z verze 53228.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod mikels v 05 čer 2009 22:11

Vyzkouším a dám vědět.... Už jsem právě vyzkoušel mnoho data. zi souborů a bohužel bez úspěchu až tady ten se chytil, ale zas nespolupracuje se skiny...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod SvoDa v 06 čer 2009 06:36

Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod mikels v 06 čer 2009 07:02

Jo jo četl. Psal jsem o tom výše. Ale zkusím se dnes nějak lehce uvolnil z práce, abych ho aspoň nahrál do navi a pak už si jen hrál... včera jsem to už netihl a dnes trávím 24ku v práci... Což je paráda
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod mikels v 07 čer 2009 13:28

Tak mám špatnou zprávu Dal jsem tam nový data zip, zkusil i verz53288. A vždy při ukončení programu restart navigace. Tak mě nic jiného nezbýva než se zase vrátit k mé verzi :lol: respektive oželet nějakou tu napsanou hámotinu. Jinak jsem zjišťoval proč se to restartuje a je to zajímavé. pokud nic upravovat nebudu... jakož to vzhled, pozadí animace tak se to nezrestartuje... Zajímavé zjištění. Možná ještě zjistit tady kde je problém...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod amatér v 07 čer 2009 13:38

Dej sem nějaké obrázek té tvé "hámotiny", ať víme o čem je řeč.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Unknow object type DIRDISTALIGNER

Příspěvekod mikels v 07 čer 2009 20:36

Tak už bych to tady uzavřel... Může se to tu zamknout. Jinak vzhledem k tomu, že se mi to nepodařilo vyfotit můj problém, tak Vám to tady nemůžu ukázat. Důůležitější je, že se mi podařilo vyřešit, aby se mi po vypnutí iGO nerestartovala navi. Tak aspoň v tomhle to je výhra . Ještě jednou všem díky za spolupráci hlavně amatérovi.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Další

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků