Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TTSkin

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

TTSkin

Příspěvekod Foci v 16 črc 2008 20:52

Zdravim.

Nadsenci urcite uz poznaju a skusali TTSkin od GlikoGliko ...

Jeho krasu a zmysel vidim v jednoduchosti. Dovolil som si par uprav, pocestil (Cesi pripadne opravte preklad :) ) a pripravil mnozinu suborov:
http://rapidshare.com/files/130192426/TTSkinPublishCZ.zip

Domovska stranka skinu (s detailnym popisom a obrazkami)
http://forum.ppcwarez.org/viewtopic.php ... &sk=t&sd=a

    - doporucujem z referovaneho zip-u nakopirovat podla jednotlivych adresarov (urobte si samozrejme zalohy)

    - po spusteni iGO8
      - zvolit jazyk programu Cesky (Riks_++_tS_TTSkin)
      - vybrat skin - TTSkin_by_GlikoGliko_PF

    - je mozne vybrat mnozstvo farebnych kombinacii
      - farba panelu sa meni cez volbu menu "TTSkin" - "Farba panelu" (je ich cca. 16)
      - GlikoGliko urobil schemu "TomTom_by_GlikoGliko", ktora sa dobre hodi k TomTom vyzoru, typickeho pre nastavenie farby panelu "TTStandard"
      - ja mam rad "zelene" farby, pouzivam panel "Auro SummerDay" v kombinacii so schemou Artwork-iGO8-Day2 a farebnymi definiciami z UI_IGO8 - dayheightcolormap.bmp a nightheightcolormap.bmp
    - prilozil som pre istotu aj moj sys.txt, ale to pouzivajte opatrne, aby ste si neznicili vlastne nastavenia (zazalohovat)

Verim, ze vas mala zmena v uhorkovej sezone potesi :)

C1.JPG

C5.JPG

C6.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Foci
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 46
Registrován: 16 čer 2008 19:07
Bydliště: zemřel 28.6.2012

Re: TTSkin

Příspěvekod amatér v 19 črc 2008 15:15

@Foci, nějak se nedokážu dostat do nastavení, ani rychklého menu a zkoušel jsem už ťukat snad na celou obrazovku :? . Čím tedy vyvolám menu :?:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTSkin

Příspěvekod Foci v 20 črc 2008 09:16

Ahoj,

klikni do oblasti panelu (spodna stvrtina obrazovky) - aktivuje sa menu.

amatér píše:@Foci, nějak se nedokážu dostat do nastavení, ani rychklého menu a zkoušel jsem už ťukat snad na celou obrazovku :? . Čím tedy vyvolám menu :?:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Foci
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 46
Registrován: 16 čer 2008 19:07
Bydliště: zemřel 28.6.2012

Re: TTSkin

Příspěvekod amatér v 20 črc 2008 10:45

Díky funguje. Ten původní co jsem měl nereagoval vůbec na nic.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTSkin

Příspěvekod tomasii v 21 črc 2008 17:43

GlikoGliko má v názvu TTSkin. Má to být TTS-skin? Jestliže ano, funguje ti hlášení ulic? I když jsou nahrané soubory phoneme, u mě kde nic, tu nic. Co všechno se musí přihrát, aby hlášení fungovalo (má-li fungovat)?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: TTSkin

Příspěvekod Jasper v 21 črc 2008 18:02

Já myslím že s TTS to nemá nic společného. Název skinu TTSkin pouze naznačuje že grafika skinu připomíná rozhraní TomTom.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: TTSkin

Příspěvekod Prcek v 21 črc 2008 18:15

Přesně tak tohle je jen označení že je to skin z TOM TOMU ;)
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava

Re: TTSkin

Příspěvekod amatér v 21 črc 2008 18:17

No, já zas na nějakém fóru četl, že to umí hlásit názvy ulic, jenže ta moje angličtina :oops: :oops: :| . Možná že foci k tomu řekne více. O tom označení TT zastávám stejný názor.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTSkin

Příspěvekod deusexx v 21 črc 2008 20:21

TT "skin" mám,vyzkoušel jsem a opustil.Na můj vkus je opravdu hodně jednoduchej.Je to opravdu jen SKIN,kterej připomíná TT. ;)
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: TTSkin

Příspěvekod Foci v 22 črc 2008 05:24

tomasii píše:GlikoGliko má v názvu TTSkin. Má to být TTS-skin? Jestliže ano, funguje ti hlášení ulic? I když jsou nahrané soubory phoneme, u mě kde nic, tu nic. Co všechno se musí přihrát, aby hlášení fungovalo (má-li fungovat)?


K nazvu TTSkin uz prebehla diskusia, je to od TomTom a pokial sledujem diskusiu s autorom jeho cielom je naozaj, aby to sa to co najviac podobalo na TomTom. Vyzor a ovladanie ala TomTom je vec zvyku a vkusu, niekto to ospevuje, niekomu nevyhovuje - daj som to do fora ako dalsiu moznu alternativu. Co sa tyka TTS pokial viem su k tomu potrebne spravne DLL. Osobne mam verziu s TTS, ale zatial som videl TTS hlasy len pre anglictinu, nemcinu, fracuztinu a taliancinu. TTS som vyskusal v anglictine v USA, kde to funguje bez problemov. Osobne nepredpokladam, ze by pre slovanske jazyky sa robili TTS (prilis zlozite jazyky).
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Foci
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 46
Registrován: 16 čer 2008 19:07
Bydliště: zemřel 28.6.2012

Další

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků