Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin nebo fake ?

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod sokoleek v 05 kvě 2009 21:55

amatér píše:
deusexx píše: :lol: Bo tu dálnicu musím vidět na vlastní bulvy :lol:

To já bych rád taky, jenže dnes jsem projel:
- R35 (E442) Chrastava - Turnov => nic :(
- R10 (E65) Turnov - M. Boleslav => nic :(

......


Já jsem si jistý, že na D1 mi to s 721O fungovalo.
Jinak jako největší problém Navigonu, přes který jsem se nepřenesl je, že když chceš body zájmu na trase, tak ti to dá pouze nejbližších 8 bodů podle predferovaných 3 kategorií. A i když si dáš jako všechny preferované restaurace, tak abys našel , jestli je na dlouhé cestě někde např Mc Donald ńebo určitá značka pumpu, tak to nezjistíš za nic na světě, pokud není mezi těmi 8 nejbližšími. I jsem to konzultoval seSupportem, potvrdili mi že to neumí, tak jsem navigaci vrátil.

Vlasta
sokoleek
 

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod laro v 06 kvě 2009 13:09

amatér píše:Nevím jak to běží na EVOLVE, ale u mne na Mio C720, to má opravdu dlouhé odezvy při kliknutí na příkaz, nevím jak na C520, ale asi to SvoDa potvrdí. Jak říkám je to pro mne na odzkoušení, souhlasím s Danem iGO8 je iGO8. Jo a je jeden nadšenec, který pro to skiny vytváří. Jen jsem podle jeho návodu zkoušel TMC, ale to se mi nepovedlo, pro jeho příjem je asi potřeba i krabice NAVIGON, to samé BT.
Jo, a ještě to kafe, asi bys mě neměl moc v lásce, kdybych ti u baráku zazvonil mezi 6-7 ráno :lol: (to je předběžný itinerář)


Mirku, taky jsem to zkoušel na 520 a ty odezvy jsem mněl taky příliš dlouhý. Nejdřív jsem si myslel, že je to kartou, ale zřejmě není. A tak jsem testování ukončil. :( :(
Mio C520, iGO8.3.4.102680 ,skin gj_6.16_tsif na MFD , na SD Primo 2, skin fmilan@amater v2.0.4
PRESTIGIO Geovision 7777 Primo android 2
Uživatelský avatar
laro
 
Příspěvky: 221
Registrován: 18 črc 2008 18:11
Bydliště: Jablonec nad Nisou - Kokonín

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod SvoDa v 06 kvě 2009 13:19

Potvrzují dlouhé odezvy. Mám to sice na své používané a v šochtli již zarostlé 16 GB SD a k tomu i ikonku ve spouštěči, stejně tak jako k Amigo, Automapě a kdoví k čemu ještě, ale fakticky používám jen iGO8
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod deusexx v 06 kvě 2009 19:33

Tak pánové,testeři,soudruzi......Dnes se mě konečně podařilo při simulaci uzřít ten první obrázek na první stránce.Poskytnu ho všem.Omluvte kvalitu,bo je to z mojeho founu.Nic jinýho po ruce nemám.Ale není to foto,je to video :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil deusexx dne 06 kvě 2009 21:19, celkově upraveno 1
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod vovi v 06 kvě 2009 20:46

No tak aspoň víme, že to (občas) funguje. Ale že by to bolo bohviečo...
Lakva (aspoň doufám, že to tady psal on) měl pravdu - než takovýhle "reálný" pohled, to raději ty směrový tabule nad "virtuální" krajinou. ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod Lakva v 06 kvě 2009 20:55

Jj, psal jsem to já...
Na to video jsem koukal (díky, Deusi :-) ) a musel jsem O5 blahořečit lidem z Nav'n'Go, jak dobře to udělali oni... Protože tohle je aspoň pro mě fakt horší, než tam nemít ani pruhy.
A přemýšlel jsem, jestli to znovu psát, ale pak jsem si říkal, že se nebudu vnucovat... ;-)
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod deusexx v 06 kvě 2009 21:17

Přesně jak píšete pánové...Našel jsem(rozuměj prokousal jsem se simulací),viděl jsem(na vlastní bulvy :lol: ) a vracím se.To snad z podpisu pochopí všichni :lol: Ale teď vážně.Není to špatnej soft,ale chtěl by asi doladit.Náklon mě drása nervy.Menu je trochu kostrbatý...Ale třeba ta 3D navigační šipka se mě líbí. ;) Kdo mě ju vypáře a napoví,jak ju dostat do igo8 :?:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod Lakva v 06 kvě 2009 21:55

Myslíš jako symbol auta???

Tak se tam porozhlídni, jestli tam někde nebude něco s příponou MDL a TEX. Možná by to šlo použít přímo...
BTW, šipky Blaupunkt a Becker jsi zkoušel?
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod amatér v 06 kvě 2009 22:42

Pánové, Deusexx dal parádní video, já si dnes také ukojil svou zvědavost a "Reality View" jsem si odzkoušel v reálu. Při cestě z Jihlavy do Prahy jsem zadal cíl Hradec Králové, a tím jsem měl jistotu, že na každém sjezdu mě to bude hnát z dálnice. První "Reality View" (OMV Pávov), bylo přesně to co má na videu Deusexx, odbočka na Humpolec to samé, jen s tím rozdílem, že místo toho lesa v pozadí se objevily výškové budovy snad "Ňjůjork" :D Ke cti autorů sw budiž přičteno, že návěstidlo v pravém, horním rohu
Magical Snap - 2009.05.06 23.32 - 001.jpg
přesně vystihuje, o jaký sjezd z dálnice se jedná včetně čísla exitu (to číslo v kruhu) číslo silnice, po které se bude pokračovat a nejbližší města (obrázek jsem použil z Deusexxova videa, protože o PrtScr, které jsem pracně zaznamenával v průběhu cesty, jsem přišel při pádu sw a restartu přístroje :( ). V této souvislosti vidím použití toho stacionárního obrázku s křovím v pozadí jako kontraproduktivní a zbytečné.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod amatér v 06 kvě 2009 23:24

Lakva píše:Myslíš jako symbol auta???

Tak se tam porozhlídni, jestli tam někde nebude něco s příponou MDL a TEX. Možná by to šlo použít přímo...
BTW, šipky Blaupunkt a Becker jsi zkoušel?

Tohle všechno obsahuje skin sw Navigon, což je soubor MobileNavigator.res, víte někdo čím se to dá otevřít?

deusexx píše: Kdo mě ju vypáře a napoví,jak ju dostat do igo8 :?:

Něco na ten způsob obsahuje skin DDSkin by gcam 0.2.1 alpha X for iGO 8.3.2
Obrázek
je pouze pro rozlišení 320x240. Šipka je dělaná na způsob autíček do skinů diMka, Gj,..., je to soubor *.bmp

Kód: Vybrat vše
http://uploaded.to/?id=j6o3w4
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků