Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin nebo fake ?

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod SvoDa v 05 kvě 2009 13:19

JJ, taky jsem to hledal, pak se tu na to zeptal a mezitím to našel, tak to zase smazal, ale z hlavy už to nevím, ale je to tam.
Nicméně, taky jsem psal, že iGO8 je iGO8 ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod deusexx v 05 kvě 2009 13:57

Já už u toho ztrácím nervy.Prostě to nemůžu najít.Pokud nemám signál,tak to čeká na signál při plánování trasy......Mě z toho fakt :lol: Se chcu kuknout na ty dálnice.Šak kvůli tomu nepojedu kdo ví kolik km :lol:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod SvoDa v 05 kvě 2009 15:24

Radku, že jsi to ty, vrátil jsem si to na kartu a proklikal se tím, bo jsem si to opravdu nepamatoval.
Vypadá to, že bez signálu GPS nesimuluje, po naplánováni trasy to visí na vyhledávání signálu a lze kliknout na "Demo, ale to ti spustí simulaci (asi přednastavenou) - v mém případě po vesnicích okolo Olomouce,ikdyž jsem tam nikdy trasu nenastavoval a ni žádnou trasu neplánoval či neprojel, tak nevím proč pro "Demo" tam má olomócky humna.
Po naskočení signálu se dostaneš do obrazovky, ve které musíš zvolit jednu ze 2 (variant) typů tras a pouze odtud můžeš simulaci spustit kliknutím na tlačítko možnosti
display_1a.jpg

kdy po klikutí na "Možnosti" se pak objeví toto
display_1b.jpg

Simulace se spustí po kliknutí na tlačítko "Simulace" - to je to zvýrazněné červenou elipsou ;)

Odjinud, než z obrazovky s těmi dvěma variantami simulaci nespustíš, navíc nejde zrychlovat a ani udělat průlet :(
Obrazovku s těmito dvěma variantami lze vyvolat kliknutím na navigačním displayi na Možnosti -> Trasa -> My routes -> Možnosti

Zároveň asi nelze (nebo jsem na to ještě nepřišel, jak ukončit program a odejít, aniž bych nemusel "zrušit navigaci, tzn, aby po znovuzapnutí zůstala trasa na displayi.

Zajímavá je snad, když pominu, že ti to dává při každém naplánování možnost "multitrasa", co známe např. z GJ nebo diMka skinu, snad pouze funkce místa na trase,kdy se ti ukáže na "úsečce" trasy, ve kterých místech na trase jsou důležitá POI, popř. navigovat na parkoviště nejblíž cíli, což ale taky GJ i diMka umí
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod deusexx v 05 kvě 2009 15:29

Dane,tak si mě opět předběhl.Už jsem na to taky přišel.Ovšem dalo mě to práce.Ono se to totiž ve většině případů při poklikání na "možnosti",vrátilo do mapy.
Aji to demo je pokaždý jiný.To bylo první na co mě to pustilo.A jelo mě to asi 500m kolem baráku.Takže nejspíš sis klikl někde na mapě okolo Olmika.
Naposledy upravil deusexx dne 06 kvě 2009 19:43, celkově upraveno 1
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod SvoDa v 05 kvě 2009 15:40

Kurňa, tak já se ti tu na základě tvého opakovanému zoufání drbu s popisem a screenama a ty už to máš zmáknutý :twisted:
Kam mám poslat fakturu :!: :!: :!: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod deusexx v 05 kvě 2009 16:25

Ale já to chlape zmáknul těsně před tebou.Bo mě to nedalo.A jak jsem na to přišel,tak jsem to sem hned chtěl hodit.No a už to tu bylo od tebe :D Jinak bych hledal někde na netu.Někde jsem viděl videa.Tak bych si je prohlídnul všechny. :lol: Bo tu dálnicu musím vidět na vlastní bulvy :lol:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod amatér v 05 kvě 2009 17:32

deusexx píše: :lol: Bo tu dálnicu musím vidět na vlastní bulvy :lol:

To já bych rád taky, jenže dnes jsem projel:
- R35 (E442) Chrastava - Turnov => nic :(
- R10 (E65) Turnov - M. Boleslav => nic :(

Zítra odzkouším D8, D11, R35 - Adame pokud chodíš do obchodu na osmou ráno, stavím se cestou na kafe :lol:
cestou zpět odzkouším ještě R46, D1, R7. Prostě parádní výlet ráno přes Prahu a Hradec Králové do Olomouce, odpoledne přes Brno, Prahu, Louny domů :)
Co mě ale zaujalo při čekání na "Reality View", je toto
display_1.jpg
Je to situace, kdy je na silnici povolená rychlost (v tomto úseku 130km/h), ale dodatkovou tabulkou "za deště" je rychlost v tomto úseku omezena, Navigon není tak ukecaný jako iGO8, a tak se ozve jen suchá hláška "Pozor" (iGO pořád drží max. povolenou rychlost 130km/h).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod mikels v 05 kvě 2009 21:03

amater: Ty jo tak až pojedeš přes HK tak se můžžeš taky stavit na kafe... Pak u Addama ... mno to by jsi asi ani večer nešel spát :lol: :lol:
A teď zase k věci.. navigon je velice zajímavý softík a kdyby se našli nadšenci do předělávek což si myslím, že i u tohoto by to šlo tak by to byl fakt super věcička
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod amatér v 05 kvě 2009 21:24

Nevím jak to běží na EVOLVE, ale u mne na Mio C720, to má opravdu dlouhé odezvy při kliknutí na příkaz, nevím jak na C520, ale asi to SvoDa potvrdí. Jak říkám je to pro mne na odzkoušení, souhlasím s Danem iGO8 je iGO8. Jo a je jeden nadšenec, který pro to skiny vytváří. Jen jsem podle jeho návodu zkoušel TMC, ale to se mi nepovedlo, pro jeho příjem je asi potřeba i krabice NAVIGON, to samé BT.
Jo, a ještě to kafe, asi bys mě neměl moc v lásce, kdybych ti u baráku zazvonil mezi 6-7 ráno :lol: (to je předběžný itinerář)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin nebo fake ?

Příspěvekod mikels v 05 kvě 2009 21:29

Tak na Evolve to běhá fakt super... Za to když jsem odzkoušel Ndrive... omlouvám se je to mimo téma... ale u Ndrive jsem zažíval přimo infarktové stavy v prvním připadě jsem si limit nastavil na 50km/h při překročení rychlosti to na mě začalo houkat jako bych byl obklopen policejní jednotkou fuj to jsem se lekl... V dalším případě naviguje úplně nesmyslné trasy... Jako zatím vššechny odzkoušené navi programy mě aspoň v pohodě dovedli domu za to ndrive 550 metru před domem mě tahnul o ulici dála a jednosměrkou zpět... Kdo má slabé srdce tak tohle zkoušet nedoporučuji :lol:

Ještě přidám videa na další zajímavé softíky škoda že tu není bbkod pro youtube.. Tady jsou

Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=S9dkYDXjxog


Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=a5Luax6Gb8A


Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=lxoRtmtoqXQ
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron