Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod vovi v 05 led 2010 08:41

Tohle bylo v GJ vlákně, ne? Tahle samostatná aplikace přišla až potom.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod SvoDa v 05 led 2010 09:29

Jak píše vovi, nacházíme se ve vlákně týkajícího se toho externího countryinfo a nikoli Gurjonova Country info a je to zdůrazněno v prvním příspěvku tohoto vlákna
Neplést si Gurjonovo CountryInfo viewtopic.php?p=29508#p29508 které je soušástí skinu Gurjon, pakliže si dohraješ příslušný Half-patch (modul), s tímto CountryInfo, které je na skinu nezávislé.
a diskutujete tedy o něčem, co sem nepatří.
V rámci CounryInfo, se kterým přišel amatér a které se diskutuje v tomto vlákně od začátku, nic na hranicích nevyskakuje a je na skinu nezávislé, slouží jako samostatná aplikace o dopravních informacích u jednotlivých zemích.

Gurjonovo Countryinfo je toto:
display_1b.jpg


nezávislé County Info, kterému je určeno toto vlákno je
country.JPG


Nicméně,
Lakva píše:Upravoval to aby to fungovalo i v ne-DA verzích.
Každopádně to upravil, takže testování je trochu složitější, ale mám pocit že SvoDa a Amatér vymysleli, jak to testovat od stolu i tak. Mělo by to být o pár stránek zpátky.

ta původní Gurjonova verze Country Info, která jela jen v _da verzi iGO8 se korektně zobrazovala nejen v reálu, ale i v simulaci (průletu). Po provedení kompatibility s ostatními verzemi iGO8 se to od stolu testovat průlety nedá, ale v reálu se to chová OK.

Navíc, jak píše Ivok, to tlačítko, které se při přejezdu hranic současně i info panelem objeví řeší po kliknutí volbu ohledně dálničních známek a nikoli mýtného. Na vyp/zap mýtného má GJ vlastní tlačítko na mapě.
Já v tSi verzi skinu dal vedle toho právě proto i tlačítko na vyp/zap úseků placených známkou a ty vyskočivší ikonu na hranicích pak mačkat nenusím, bo to řeším před hranicemi těmi miniikonami jak pro mýto, tak pro časovou známku přímo na mapě
známka i mýto.jpg
.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod tomasii v 06 led 2010 17:24

Já nevím, proč se divíte těmhle problémům. Když Česko leží v Jugoslávii, tak musejí být na hranicích nějaké problémy. :lol: :lol: :lol:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod bobob v 14 led 2010 18:06

Chcel by som sa opýtať či sa dá nastaviť orientácia obrazovky pre aplikáciu CountryInfo ( podobne ako je to napr. v iGo ) ?
Mobil mám nastavený na Portrait, iGo8 natvrdo na Landscape - a keď z neho spustím Countryinfo, tak sa mi samozrejme spustí ako Portrait, a tým sa zdeformuje obraz.
Dá sa v súbore Countryinfo.ini v časti GLOBALSETTINGS zadať nejaký príkaz typu SetLandscape = 1 alebo niečo v tom zmysle ?
Vopred ďakujem za pomoc.
bobob
 
Příspěvky: 18
Registrován: 29 říj 2008 15:14

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod tomasii v 14 led 2010 18:44

Natočit se nedá, protože jsou obrázky i ini soubory vytvořené jen na dané rozlišení (landscape a wide)
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod bobob v 14 led 2010 19:30

No veď práve to chcem, aby sa mi spustil v móde landscape, tak ako sú vytvorené obrázky a ini súbory, ale ono sa mi to spustí v režime portrait a tým sa 1/2 obrázka odsekne a ešte je to aj otočené o 90°.
Preto sa pýtam, či sa dá nejakým spôsobom prinútiť, aby sa VŽDY NAPEVNO spustil v režime LANDSCAPE ( tak ako viem iGo v skine Gurjon v súbore Setting.ui príkazom SetLandscape 1 napevno prinútiť aby sa vždy spustil v režime landscape - bez ohľadu na momentálnu polohu mobilu ). Dík
bobob
 
Příspěvky: 18
Registrován: 29 říj 2008 15:14

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod tomasii v 14 led 2010 20:11

Pak si musíš nejspíš landscape orientaci navolit přímo v navigaci. Countryinfo nic nevolí, předpokládá nativní režim landscape, nebo wide.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod chucky v 14 led 2010 20:27

Musel bys otočit všechny *.bmp ve složce bacground o 90° v PC, ale musel by si upravit i rozlišení *.bmp-ček podle displeje telefonu. Dále bys musel změnit uplně všechny souřadnice.
Pokoušel jsem se to upravit na HTC HD (800x480), ale neměl jsem na to trpělivost :D
NAVON N750
PRIMO 2 : 9.6.2.209584 : GJ_si

HTC Sensation - Android 4.0.3 - qHD - 960x540
PRIMO 2 : 9.6.7.735654 : bez skinu
Uživatelský avatar
chucky
 
Příspěvky: 378
Registrován: 11 lis 2008 18:57
Bydliště: Damnice

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod cetko v 15 led 2010 14:03

Nevím co všechno je třeba, ale takový imagemagick by mohl pomoci.
Kód: Vybrat vše
convert -rotate 90 -sample 30%x30% vstupni.soubor vystupni.soubor

a je hotovo. 30% můžete nahradit za pevnou velikost.

http://www.imagemagick.org/script/index.php
Navon 560 - 8.3.2.116645
cetko
 
Příspěvky: 27
Registrován: 31 pro 2009 14:48

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod bobob v 15 led 2010 17:55

S tým landscape som to nakoniec vyriešil cez program ChangeScreen, kde som v ňom pre aplikáciu CountryInfo napevno zadal iba režim lanscape.
Paráda - už to funguje ako má :lol: :lol: :lol:
bobob
 
Příspěvky: 18
Registrován: 29 říj 2008 15:14

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků