Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 10 zář 2009 13:15

Ano, tentokrát jsem tu se svými úpravami rychle, bo jsem skin gj_6.10_tSi_da (jako obvykle pouze v 480x272 rozlišení, a tentokrát pouze pro _da verzi, tzn. pouze pro iGO8.3.4.102680 tvořil průběžně s Gurjonem (upravit tento skin pro verze iGO8.3.2.... dle něj by to bylo moc pracné).
Pro verzi 8.3.2. - viz EDIT níže

Moje diskuse s Gurjonem ohledně automatického zobrazování ikony mýtného či úseků pod známkami, abys věděl, co kde platí (známka či mýtné) přerostla v zobrazení panelu "info o zemi".
display_1a.jpg

po kliknutí na boční menu, kdykoliv se ti zamane, ti vyjede toto infookno
A - název země, ve které se nacházíš
B - Ikona,která svítí na mapě tak dlouho, dokud na ni neklikneš,přičemž po kliknutí na ni se objeví hláška "Are you sure, that have already been paid tax?" čili "Jste si jisti, že jste si již pořídili dálniční známku?"
C - údaje o rychlostech na různých druzích silnic (oproti screenu již napraveno, že u našich dálnic máme povolenou 130 :oops: )
D - ikonky - nutno přes den svítit ; v zemi se nachází placené úseky známkou (tam,kde je mýte bude jiná ikona) ; povolené množství alkoholu (u nás 0.0)
E - cena časově nejkratší dálniční známky a doba trvání (7 d., 220 CZK znamená samozřejmě sedmidenní za 220 Kč

No a jakmile překročíš hranice nějakého státu, objeví se automaticky a ihned ta tabulka sama
display_1b.jpg
a cca po 10 vteřinách sama zmizí, ale tak jako jsem psal předtím, lze si ji zas kdykoliv vyvolat.

Extension.zip

gj_6.10_tSi_da.zip

lang jako obvykle - viewtopic.php?f=6&t=246

Současně jsem Gurjonovi díky Mirkově osvětě ;) poskytl příslušnou dB vykuchanou z Kikkera, která má v jinak koncipovaném info o zemi (samostatná obrazovka) kromě výše uvedeného info o jednotlivých zemích i povinost mít v autě reflexní vestu, hasicí přístroj, tažné lano a náhradní žárovky, takže se snad můžeme těšit na kompletní tyto informace i v Gurjonovi.
Navíc již dnes, si lze v Gurjonovi vlastnoručně editovat potřebné údaje v soboru Extension/CountryInfo/CounryInfo.ini, kde např. zápis pro ČR vypadá takto
<script Info_CZE>
gj_ci_SpeedCity.text "50"
gj_ci_SpeedOutOfCity.text "90"
gj_ci_SpeedMotorway.text "130"
gj_ci_SpeedAutostrada.text "130"
gj_ci_RoadTax.set 1
gj_ci_Lights.set 1
gj_ci_alcohol.text "0.0"
gj_ci_Comment.text "7 d.,220 Kc"
</script>


EDIT: podařilo se mi dotvořit skin gj_6.10_tSi i pro verze iGO8.3.2:
gj_6.10_tSi.zip
(s tímto skinem pro verzi iGO8.3.2. je samozřejmě nutné použít i výše uvedené Extension.

Samozřejmě, že jsem na tu předělávku CountryInfo pro 8.3.2. (přesypané scripty z _da verze) myslel již když jsme dělali s Gurjonem skin 6.10 pro 8.3.4. ale se stejným výsledkem a dokonce se to pro 8.3.2. nepodařilo zprovoznit ani Gurjonovi, proto to vyhodil ven jen pro verzi 8.3.4. a ani já jsem to sem pro 8.3.2 nevyvěšoval, bo výsledek byl jen ten černý proužek.
Inspirovala mne fmilanův postřeh (díky Milane ;) ) ohledně výmazu SAVE
Nicméně ani po výmazu save jsem to nerozběhal pod verzí 8.3.2. a když kliknu na CoutryInfo vidím místo tabulky s údaji jen černý proužek
display_1.jpg

Tak jsem zkopíroval komplet SAVE z verze iGO8.3.4. do verze iGO8.3.2. a skin cice běží to v 8.3.2 (jen je potřeba při změně SAVE mezi verzemi znovu přiřadit ikony POI u .kml POI, toť vše, ALE

Nutno však podotknout, že se info o zemi ukáže jen pro ČR, ale neukáže se v rámci přechodu hranic, což ve verzi iGO8.3.4. samozřejmě jde a automaticky se objeví info o příslušné zemi ihned po pkřekročení hranice, ale ve verzi 8.3.2. se neukáže (lze to ověřit průletem), takže je CoutryInfo ve verzi 8.3.2 nefunkční, ikdyž skin pod ní jede.

Gurjon mi právě potvrdil, že fukce ContryInfo je vázaná na iGO8.exe a proto to činí výše popsané problémy u verzí 8.3.2.

EDIT2: výše uvedený skin gj_6.10_tSi_da.zip, do kterého byly zapracovány změny gj_6.10.1. je funkční i v ostatních verzích igo8, tzn. i 8.3.2., ovšem bez CoutryInfo, ale jinak jede i s Driver Alerts (_da) viz - viewtopic.php?f=12&t=223&start=2029
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil SvoDa dne 11 zář 2009 11:42, celkově upraveno 6
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod danusko v 10 zář 2009 19:07

kluci jedna rýchla otázka.
Stačí mi na rozchodenie igo 834 iba igo.exe súbor alebo aj data a branding a iné?
dik
Mio C320 s IGO 8.3.1.56007 a prepínam s igo 8.3.2.64873, na prepínanie využívame simply unlock v2. Skin GJ vždy aktuálny- všetko na SD karte
Uživatelský avatar
danusko
 
Příspěvky: 74
Registrován: 04 led 2009 12:53

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod vovi v 10 zář 2009 19:22

Exe + Data + Branding. Jinak to nebude téměř jistě fungovat. To ostatní může zůstat z 8.3.2.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod danusko v 10 zář 2009 19:24

supr
dik za info
radní :)
Mio C320 s IGO 8.3.1.56007 a prepínam s igo 8.3.2.64873, na prepínanie využívame simply unlock v2. Skin GJ vždy aktuálny- všetko na SD karte
Uživatelský avatar
danusko
 
Příspěvky: 74
Registrován: 04 led 2009 12:53

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 10 zář 2009 19:26

Použiješ-li jen .exe, nebudeš mít v menu radarů ty další volby "upozornění na dopravní značení" o kterých se tu už pár dní v souvislosti s touto verzí píše, byť k nim ještě není úplná licence a nebudeš moci ani používat skiny s koncovkou _da , ale jinak se "starými skiny to pojede - viewtopic.php?f=27&t=50&p=28456&hilit=data+branding+102*#p28456
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod expertdb v 10 zář 2009 19:53

@ SvoDa:

Všiml jsem si,že v několika posledních verzích používáš soubor navigatemap_480_272_ui taky v ui_iGo8/480_272 . Má to tam nějakou funkci?
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 10 zář 2009 20:32

Nene, to je asi pozůstatek z experimentováním "ze záloh" :oops: , klidně ho smaž ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod benicio v 10 zář 2009 20:45

pane Svoda, díky moc za novou verzi GJ vypádá to moc pěkně, měl bych ale jednu otázku, ten nový info panel o rychlostech a mýtném se mi tam objevil pouze hned poprvé po zavedení skinu ale ted už nevím jak ho tam znova zobrazit, skusil jsem všechno možné.
benicio
 
Příspěvky: 31
Registrován: 23 dub 2009 22:20
Bydliště: Praha 4 - Chodov

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 10 zář 2009 21:03

Musíš si nastavit tlačítko pro volbu Info o zemi jako jedno z tlačítek do bočního menu, které zobrazíš klikem na aktuál. čas či na čas dojezdu do cíle.
Co v těch bočních navolených menu máš za tlačítka, zjistíš samozřejmě jejich popsaným zobrazením. Tlačítka v nich měníš dlouhým stiskem na to, které chceš vyměnit a rozbalí se ti celková nabídka funkcí (tlačítek), která v bočních menu můžeš mít, nebo přes Menu - nastavení - vthled mapy - boční nemu
A neříkej mi pane, tu si všichni tykáme ;)
Naposledy upravil SvoDa dne 10 zář 2009 21:06, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod expertdb v 10 zář 2009 21:06

Zobrazuje se vám nějaká ikonka v bočním menu pro Info o zemi? Já tam mám černo :o
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků