Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod fmilan v 29 srp 2009 18:47

Zkusil jsem upravit skin gj_6.9.3_tSi pro novou verzi 102680 aby pracoval s origo datazipem. Zkuste ho otestovat, případné připomínky se pokusím doplnit (pokud to zvládnu :lol: )

gj_6.9.3_tSi_da.zip

Lang_Czech_090829.zip


TO SvoDa: Dane prosím tě umísti ten lang kam patří, dík.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 29 srp 2009 18:57

Dobrá práce, Milane ;) . Zatím to funguje.

Podařilo se vám někomu eliminovat ty problémy, co popisujete výše ? (návrat předchozích nastavení typu auta, podjezdných výšek,...)
Máte někdo kompletní seznam novinek v sys.txt, nebo je to všechno, co sem vypsal Mirek ?


Zajímavé je, že při použití origo data,zip a branding.zip této verze si to bere .bmp z mé extra složky iGO8/ui_igo8 a tuto jsem nemusel přejmenovávat na ui_igo8_da :o

Možná by taky bylo řešení do skinu dohrát vedle složky ui_igo8 i složku ui_igo8_da a že by to pak byl univerzální skin pro ..._da verzi i ostatní verze ;) , ale to jsem nezkoušel, to je jen teorie.

EDIT: tak jsem to zkoušel a přidal do skinu kopii ui_igo8 (samozřejmě i s obsahem) s názvem ui_iGO8_da a skin jede ve všech verzích ;)

@fmilan: Lang již je na svém místě takže ho odtud můžeš ve svém příspěvku smazat (jestli chceš) a dát místo něj tento odkaz viewtopic.php?f=6&t=246
Já pak upravím tento svůj příspěvek ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod fmilan v 29 srp 2009 20:46

Dane, to mě teda nenapadlo dát obě ui_igo do jednoho skinu :oops: . Perfekt nápad. Ono to fakt běží se vším bez problémů :D . Takže máme univerzál :!: :lol: :!:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod oltcit v 29 srp 2009 20:53

Takze tak,predbehol si ma SvoDa,tiez som to aplikoval tym postupom,ze mam zvlast adresar s novym UI. Ale zistil som inu ,pre podstatnejsiu vec ;) laborovanim zapisov v sys.txt a zmenou exacov nakoniec vysiel jednoduchy uzaver.Pri pouziti zapisu bez amaterovej upravy ohladom Trucku(t.j. vobec som ju nepouzil) nova verzia podporuje planovanie trasy s ohladom na dopravne obmedzenia a volbu vozidla a to opakovane a lubovolne pri zmene vozidla. :lol: Dovolim si preto vyslovil znovu myslienku,ze ten zapis ohladom parametrov patri do system.ini ako dosledok funkcie v skine a na to potrebujeme nove ovladacie prvky,aby to bolo mozne ovplyvnovat. Pri tejto suvislosti by som potreboval zistit ako navolit zmenenu priemernu rychlost pre kamiony(viem,ze taky zapis existuje,len si nan nespominam) pretoze teraz mi pocita znacne oneskorene udaje pre dojazd(ked zvolim AUTO tak mi to vychadza presne aj na kamion,ale s volbou TRUCK je to o hodne pomalsie(i ked zrejme spravne pri dodrziavani predpisov :lol: :?: )
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 29 srp 2009 21:22

@oltcit:
já nemám zvlášť adresář ui_igo8 a ui_igo8_da v iGO8, ale duplikoval jsem ty adresáře ui_igo8 a ui_igo8_da ve skinu, tzn že jsem stávající adresář ve skinu gurjon nahrál do skinu ještě jednou, ale pod názvem ui_igo8_da.
Soubory .bmp, které jsem měl v extra složce iGO8/ui_igo8 (ikony,...) tam mám stále jen v adresáři ui_igo8, ta nová verze z tohoto "starého" adresáře v pohodě .bmp čte.

Nevím jak to myslíš s tím vlivem vodidla a trasy. I v předchozích verzích se "délka" trasy a popř. i její poloha měnila dle zvoleného dopravního prostředku, ale možná, že jsem tě špatně pochopil. Testoval jsem různá vozidla v různých verzích a verze 102680 se v tomto smyslu chová stejně jako např. ty, co mám v podpisu (sys.txt mám bez jakéhokoliv zápisu souvisejících s verzí 102680, např. ohledně trucku,...) a
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod fmilan v 29 srp 2009 21:40

Je zajímavé, že mě ta nová verze z ui_igo8 bmpéčka nečetla a musel jsem ji přejmenovat na _da. Ovšem verze 53558 (jiné jsem zatím nezkoušel) si to bere i z té přejmenované. Takže přesně naopak :o

Edit: takže beru zpět. Vloudila se chybička.
Naposledy upravil fmilan dne 29 srp 2009 21:49, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod oltcit v 29 srp 2009 21:43

Testoval som tak,ze som si naplanoval cestu cez dopravne obmedzenia,ktore realne existuju,v starsich verziach pri volbe TIR akurat zmenilo cas dojazdu(predlzilo cas jazdy) ale vypocitana trasa bola uplne totozna s trasou pre klasicke auto,cize ked som dal este kratku trasu,tak ani nahodou to nebola cesta vhodna pra kamiony :evil: Ale teraz to nejak planuje inac,lepsie,nepusti ma do obmedzeni.Samozrejme testujem len od stola,ale prejdem si take inkriminovane trasy s osobakom,ale s volbou TIR a hned budem na istom :?: Akurat tie casy jazdy pri volbe TIR su dlhe,tu volbu som uz nasiel v kategorii ROUTE,len zatial to nefunguje,hmm.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 30 srp 2009 07:09

Nemůžu si pomoct, ale i starší verze měnily nejen délku trasy, ale i trasu samotnou. Nezkoumal jsem, jestli ji pro kamion změnilky tak, aby tudy kamion opravdu projel, aletrasa nebyla polohou identická, jako pro osobák.
Zkusím to tam, kde vím, že kamion neprojede a dám vědět, jak se chovala ta nová a jak stará verze (žádné zápisy v sys.txt jak jsem psal kolem toho nemám).
Naposledy upravil SvoDa dne 30 srp 2009 07:22, celkově upraveno 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod deusexx v 30 srp 2009 07:15

Dane,já kdysi dávno řešil trasu tuším Přerov-Prostějov,protože se kamoš strašně divil,že ho to tahalo kdo ví jakýma čertama.Až mě tu jeho hračku dal do ruky,tak jsem zjistil,že tam má nastavenej autobus.Je to autobusák a tak si to tam nastavil. :lol: Takže to opravdu už dřív plánovalo jinak pro každej dop. prostředek.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: skin Gurjon pro iGo 8.3.2

Příspěvekod SvoDa v 30 srp 2009 07:24

JJ, taky to potvrzuji. nahrávám různé uložené trasy a i v předchozích verzích to plánuje u busu, byciklu a trucku jinudy, než u osobáku a má to pochopitelně vliv i na délku trasy

Narazil jsem u této verze ještě na jednu (negativní) vlastnost - je-li cíl v nedostupné oblasti (např. pěší zóna), trasa se k tomuto budu prostě nenaplánuje (při kliknutí na OK u hlášky cíle v nedostupné oblasti, bliká na cíli kurzor, ale trasa se nenaplánuje, musíš najít ručně místo kolem,kde se jet dá. Možná, že to řeší nejaký zápis v sys.txt, ale rád bych to nějak obešel, to nenaplánování trasy ke zvolenému bodu, byť v nedostupné oblasti je kontraproduktivní). U starých verzí to po odkliknutí OK u té hlášky, trasu naplánovalo, jen tě to upozornilo, ale pustilo.
EDIT: týká se to jen TIR, u osobáku tě to pustí, takže je to OK ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků