Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém se skinem Dimka - error FFUI

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Problém se skinem Dimka - error FFUI

Příspěvekod maiwi v 09 črc 2011 16:17

Ahoj, Chtěl bych pomoc při výskytu jedné chyby. Když u iGO 8.3.5 zvolím skin DIMKA se mě při nahrávání ukáže tato chyba:

FFUIERROR: Unknown
object identifier
Identifier = [vIsInUSA]
Script "[Unnamed]"
command 0

A já bohůžel nevím, kde se stal problém a jak tuto chybu odstranit. Pátral jsem zde na fóru a nic stejného jsem nenašel :( Poradí mě někdo co s tím ???
S data.zip jsem provedl jen to, že jsem odstranil nepotřebné rozlišení. Děkuji za jakoukoliv radu
maiwi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 26 kvě 2009 11:27

Re: Problém se skinem Dimka - error FFUI

Příspěvekod tomsoft v 09 črc 2011 18:47

A jakou verzi máš ten skin?
Myslím, že Dimka není pro tuto verzi igo 8.3.5. Vím, že tam byly problémy, ale když použiješ DATA.ZIP z verze 8.3.4 tak ti to bude fungovat.
Ta hodnota "vIsInUSA" co ti hlásí tu chybu, je pouze v DATA.ZIPu 8.3.5 a ve skinu tudíž chybí.
Takových proměnných je tam daleko více.
Uživatelský avatar
tomsoft
 
Příspěvky: 228
Registrován: 05 led 2009 00:30
Bydliště: Karviná

Re: Problém se skinem Dimka - error FFUI

Příspěvekod maiwi v 09 črc 2011 19:02

Mám verzi 1.1.39. Tak díky moc vyzkouším :-)
maiwi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 26 kvě 2009 11:27

Re: Problém se skinem Dimka - error FFUI

Příspěvekod tomsoft v 09 črc 2011 19:09

Pokud nikdo tu verzi neupravoval (já ne) tak na 8.3.5 nepojede.
Uživatelský avatar
tomsoft
 
Příspěvky: 228
Registrován: 05 led 2009 00:30
Bydliště: Karviná


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků