Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

problemy s mnoha skiny

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod SvoDa v 24 lis 2008 09:37

Nic to, hlavně, že jste se domluvili. Na tomasii webu jsou skiny pro verzi 8.3. až na konci nabídky skinů a to z prostého důvodu - přišli na řadu později, tzn. až po skinech pro 8.0.0.
Jak znám Tomáše, po té, co nastavil na svém webu jako první iGO8 na místo MioMap, určitě bude uvažovat i o tom, že "předřadí" skiny pro iGO8.3. před iGO8.0. - ale je to jeho web, tak mu do toho nehodlám kecat ;) :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod tomasii v 25 lis 2008 17:09

Bude bude, ale zatím nejsou lidi. Až se ta finanční krize skutečně objeví, tak snad budou...
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod hladik2 v 27 lis 2008 12:42

Navi61 píše:Podľa toho, čo som si prečítal tu na fóre, som jeden z mnohých amatérov, ktorý sa pokúšajú spustiť niektorý so skinov na IGO8.3.1.x.x, ktoré som stiahol na nete a samozrejme mu to nefunguje. Z SD karty na C 520 spúšťam IGO8.3.1.57021, ktoré v pohode funguje. Chcel som postúpiť do ďalšieho "levela" a vylepšiť si IGO niektorým zo skinov, a to diMka1.5.0 alebo riks3.2, ktoré som stiahol u tomasiiho. po nainštalovaní na SD kartu sa mi aj v Menu IGO8 pre úpravu vzhľadu aj ponuka skinov objavila. Zvolil som si skin, ktorý som chcel použiť. Po ponuke reštartovať program som túto akceptoval a po opätovnom nabehnutí IGO bol v Menu vo vzhľadoch v ponuke zase predvolený skin. Toto sa opakovalo aj pri ďalších pokusoch. Tu som so svojimi schopnosťami v koncoch . Viete mi niekto poradiť prosím čo mám ako nadstaviť, aby mi skiny fungovali. Sú vôbec skiny, ktoré som použil kompatibilné s IGO 8.3.1.57021? Vopred vďaka za pomoc.



Mě aby jel skin ve verzi 8.3.1.56007 musím mít v sys.txt

[interface]
maxzoom2d=6000000
theme="skin\igo8_riks3.2-3_081114_tS+.zip"
skin="ui_igo8"
resolution_dir="480_272"
Bez zápisu theme naskočí vždy standartní skin
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod SvoDa v 27 lis 2008 13:51

pravděpodobně ale mluvíš o system.ini a ne o sys.txt.
Pokud mluvíš o sys.txt, tak to tam být může, ale nemusí. Při naběhnutí origo skinu si totiž přes menu - nastavení - vzhled můžeš skin Riks (nebo i nějaký jiný, který ve složce content/skin) navolit.
pak si stačí zkontrolovat, co zůstalo v system.ini za skin (thmene), který se objeví při příštím spuštění iGO8.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod hladik2 v 04 pro 2008 19:15

SvoDa píše:pravděpodobně ale mluvíš o system.ini a ne o sys.txt.
Pokud mluvíš o sys.txt, tak to tam být může, ale nemusí. Při naběhnutí origo skinu si totiž přes menu - nastavení - vzhled můžeš skin Riks (nebo i nějaký jiný, který ve složce content/skin) navolit.
pak si stačí zkontrolovat, co zůstalo v system.ini za skin (thmene), který se objeví při příštím spuštění iGO8.


Omyl SYS.TXT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to tam nemám jde základní skin!!! :mrgreen: :roll: Pokud skin navolím tak jak říkáš opět najede po restartu základní skin
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod SvoDa v 04 pro 2008 19:22

Naprosto nestatndartní chování iGO8 a jestliže máš v sys.txt natvdo jeden skin, bude ti to sice startovat stále jen s ním, ale bez přepisu tohoto zápisu nevyzkoušíš skin jiný :( .
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod Ivo K v 04 pro 2008 19:26

To má Dan pravdu, že je to naprosto nestandartní chování iGO8. Spíš si myslím, že máš v instalaci nějakou chybku.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod hladik2 v 04 pro 2008 20:37

Ivo K píše:To má Dan pravdu, že je to naprosto nestandartní chování iGO8. Spíš si myslím, že máš v instalaci nějakou chybku.

To je verze kterou jsem měl na Blaupunkt Lucca a teď to mám v nový mašině a vše na Sd kartě.Jde o navi VERSZO Navimedia. :lol:
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod raiback v 16 dub 2009 17:40

Caute.Pouzivam IGO8 v.8.3.2.64873.Vo verzii ktoru som si stiahol a nainstaloval uz bolo hodenych aj tu popisovanych skinov.Tie mi funguju.No stiahol som sí skin kikker,nakopiroval no v ponuke sa mi vobec nezobrazia.Riesil uz niekto taky problem?
raiback
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 dub 2009 17:08

Re: problemy s mnoha skiny

Příspěvekod tomasii v 16 dub 2009 18:53

A má tvoji rozlišovačku? Pokud ne, tak se ani nezobrazí. :x
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků