Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Změny v nové verzi iGO

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod krt.ecek v 04 lis 2008 08:58

Ahoj,
měl bych takový dotaz, v předchozích verzích iGO jsem používal jeden skin který jsem si upravil k obrazu svému. Bohužel se zavedením iGO 8.3 mi tento skin nefunguje, co všechno je potřeba upravit aby toto fungovalo? nemylsím si že by to byly nějaké extrémně velké změny.

Děkuji všem kdo ví
krt.ecek
 
Příspěvky: 24
Registrován: 21 srp 2008 13:27

Re: Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod vovi v 04 lis 2008 09:44

Ono hodně záleží na tom, co to bylo za skin. Někteří tvůrci už své skiny pod 8.3.1 překlopili, jiní ne...
Pokud už skin je převeden, není problém si do něj vlastní úpravy doplnit - téměř jistě bude stačit pouhé kopírování. Problém ale je, že 8.3.1 používá dost překopanou strukturu DATA.ZIP, takže samotný převod skinu pod novou verzi není zrovna triviální (zvlášť cizího skinu, když našinec přesně nezná různé vztahy a závislosti).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod krt.ecek v 04 lis 2008 09:46

No právě že nová verze skinu už přez rok není :lol:
No budu si s tím muset pohrát, jsem na něj zvyklej a líb íse mi (a halvně pak sjem ještě hodně překopal vlastnosti tlačítek a tak to už nikd ymít nikde nebudu)
krt.ecek
 
Příspěvky: 24
Registrován: 21 srp 2008 13:27

Re: Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod vovi v 04 lis 2008 09:55

A co to teda bylo za skin?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod krt.ecek v 04 lis 2008 10:12

Já nevím, nějakej trans něco, panel měl na levé straně v panelu šlo měnit 5 položek, velký ukazatel rychlosti. Problém je že nahoře jsem si předělal celou nabídku všechna tlačítka a v levém panelu taktéž.

Jo a halvní věc co se mi fakt líbila bylo zobrazování jízdních průhů uprosted obrazovky velkýma červenýma a zelenýma šipkama :lol: :lol:

Já ho prostě chci si budu muse thrát a zjistii co tomu vadí
krt.ecek
 
Příspěvky: 24
Registrován: 21 srp 2008 13:27

Re: Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod Ivo K v 04 lis 2008 10:23

No, až si s tím budeš hrát, tak "někam nakoukni", třeba do nějakého *.ini souboru, ať víme co to je za skin.
Mimochodem co máš za mašinu? Nebo alespoň jaké má rozlišení?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod krt.ecek v 04 lis 2008 10:32

no ini jsem si právě všechyn přepsal když jsem to urpavoval :oops:
mám HTC Touc Pro (takže 640x480 ale používám 320x240)
krt.ecek
 
Příspěvky: 24
Registrován: 21 srp 2008 13:27

Re: Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod SvoDa v 04 lis 2008 10:48

Posle popisu krt.ecka to byl dimka
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod krt.ecek v 04 lis 2008 11:09

Nebyl :lol: ale asi na něj přejdu a upravím k obrazu svému :(

EDIT: byl to Micsan Trans, ale jak říkám hodně jsem ho předělal, hlavně rozložení tlačítek a toho co se kde na jakým panelu nachází, jsem teď hledal novýho dimku a co tak koukám tka ten není, takže vlastně nemám nic
krt.ecek
 
Příspěvky: 24
Registrován: 21 srp 2008 13:27

Re: Změny v nové verzi iGO

Příspěvekod vovi v 04 lis 2008 12:19

Domovský vlákno pro Micsana je tady: http://www.mioskins.net/forum/viewtopic.php?t=12770 (francouzsky)
A nová verze 06 je cca měsíc stará, ale pořád jen pro iGo 8.0.0. Nicméně na to francouzskym fóru jim ta 8.3.1 nedá spát, tak se možná i toho Micsana pro novou verzi dočkáme :D
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Další

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků