Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod SvoDa v 22 lis 2008 17:45

Soubor igotoday.bmp je ikonka aplikací v rychlém menu a je divné, že háže chybu, že ji systém nemůže najít když je v adresáři ui_igo8/common a že je ji tedy nutno nakopírovat i do adresáře ui_igo8/480_272, .
Co se týče těch restartů, já jich musel vytrpět dost.
Zjistil jsem, že pokud nevytahuješ kartu, skin je zcela stabilní a nepadá mi. Pokud semotamo kartu vyndám, bo na ní, nebo z ní něco kopíruji, tak skin diMka po stisku tlačítka Menu 1x-2x zresetuje, ale jeho opětovné spuštění je již OK a funguje vše jak má,vč. přepínání skinů, vypnutí iGO8 a jeho zapnutí,....
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod Ivo K v 22 lis 2008 22:05

Tak jsem to ještě testoval.

Provedl jsem různé "pokusy" - nová instalace na kartu, instalace na jinou kartu, formáty obou karet, scandisky, dále audio zvlášť do extra adresáře nebo přímo do skinu, vymazání složky save nebo naopak nakopírování ze zálohy a stále je to nestabilní. Když už se zdá, že by to mohlo fungovat spolehlivě, tak zase příjde restart. :(

A musím mít soubor igotoday.bmp nakopírován do adresáře ui_igo8/480_272, aby mi Rychlé menu fungovat korektně.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod venda v 23 lis 2008 15:53

Já to resetoval aspoň desetkrát, a pokaždé mi to napsalo, že mám málo paměti.
HTC Wilfire S, , iGO v9.6.7 v SDHC8GB.
venda
 
Příspěvky: 153
Registrován: 17 srp 2008 21:34

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod amatér v 23 lis 2008 16:15

Vaše problémy možná pramení z toho, že stále používáte několik verzí součastně. Mám na MFD v8.3.1.57021, SD kartu použivám pouze, když chci něco vyzkoušet, skin diMka1.5.31 chodí normálně bez restartů, a to jak originál, tak úprava SvoDa. Vycházejte z toho, že používáte skiny, které mají různá rozšířená nastavení, a podívejte se do složky save, při těch různých nastaveních se tam zapisuje spousta věcí, které se ne vždy při použití jiného skinu přepíšou. Zkuste to jinak zazálohujte složku save a vymažte ji z adresáře iGO8. Nastavte třeba dimku a udělejte si nastavení, které vám vyhovuje, až to bude hotovo, jděte do nastavení vlastních dat a dejte zálohovat uživatelská data, potom přepněte na např. micsan a nastavte ho jak požadujete, znovu přepněte do dimky a budete restartovat a restartovat. Pokud ale místo klasického přechodu do jiného skinu, použijete volbu nastavení vlastních dat/obnovit uživatelská data, dimka se vám bude chovat tak, jak jste ho nastavili ;)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod SvoDa v 23 lis 2008 18:23

Přesně tak jak píše amatér. každý skin je nadupaný jinými vychytávkami a nedivme se, kdž je stále mezi sebou přepínáme, že se to pak kvůli zápisum v SAVE "bije".
Už jsem tu několikrát zmiňoval, že složka pro běžného uživatele je složka SAVE dobrý sluha, ale pro experimentátory zlý pán :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod tomasii v 23 lis 2008 19:07

Nechci nějak propagovat Changer, ale pokud budeš přepínat Changerem, tak ti bude složku save uklízet vždy podle navoleného skinu, takže můžeš mít dvě verze iGO8 s třemi variantami (např. 53228 ve flashce a flashce+kartě ve dvou variantách a 57021 jen na kartě). Changer ti podle navolené konfigurace uklidí a vymění save a nahraje sys.txt, který jsi si předem připravil a nahrál do Changeru.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod Ivo K v 23 lis 2008 22:28

Vše chápu. Ale to co píšete Dane a Mirku jsem udělal. Mám sólo SD kartu. Na které mám pouze skin diMka a žádý jiný. Mezi skiny nepřepínám(pokud nepočítáte originílní data.zip ve složce iGO8\).
Adresář save jsem samosebou vymazal.

Poprvé po vymazání adresáře save, mi po spuštění iGO8 naskočí licenčí podmínky, nastavení jazyku a hlasu a originální skin iGO8.
Přepnu na diMku a po "naběhnutí" , když kliknu na šipku navigace tak nastane restart. Když to obejdu a prvně kliknu na hledat, nastavím trasu, tak se dostavu do navigační obrazovky. Kliknu na tlačítko menu a mám zase restart v lepším případě hlášku"Nedostatek paměti". :(
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod SvoDa v 24 lis 2008 06:50

No, už jsme tu několikrát probírali i to, že složka SAVE nebude s největší pravděpodobností jediné místo, kam se ukládají informace o nastavení.
Já jsem před časem dal na úplně jinou SD verzi 8.3.1. a když jsem na ni nahrál skin diMka, a ejhle, měl jsem tam úplně identická svá uživatelské nastavení všech zobrazovatelných a nezobrazovatelných údajů vč. např. i jejich umístění v panelu, jako to bylo na jiné kartě se svým SAVE ve verzi 8.0.0. - to nemůže být náhoda, jelikož těch variant je tolik, že by to nemohla být ani statistická pravděpodobnost výjimky, která potvrzuje pravidlo.

Jasper tu psal, že ikdyž smazal na MFD mapy a skiny, vidí je stále v menu - pravděpodobně to bude tím, že si program hledá v zařízení to, co se mu hodí a s čím má pracovat - třeba i jinou SAVE.

Já mám teď celkem 3 SAVE - mám iGO8.0.0. na My Flask disk, pak ještě jedno igo8.0.0.0. na SD ve složce iGO8 a pak iGO8.3.2. na té samé SD ve složce iGO83 - každé iGO si pochopitelně vytvořilo své vlastní SAVE se vším tím brajglem.

Od doby, co jsem si dopsal do přísl. sys.txt všech tří iGO8 nastavení cest ke složkám v konkrétním zařízení mám od problémů s restarty diMky pokoj:

v sys.txt na MFD (8.0.0.) - ve složce Miomap:
[folders] ;
app="My Flash Disk/miomap/miomap"
content="\My Flash Disk\Miomap\Miomap\CONTENT"
save="\My Flash Disk\Miomap\Miomap\SAVE"

v sys.txt na SD pro iGO8 (8.0.0.) - vce složce iGO8
[folders] ;
app="%SDCARD%/iGO8"
content="\Storage Card\igo8\CONTENT"
save="\Storage Card\igo8\SAVE"

v sys.txt na SD pro iGO8 (8.3.2.) - ve složce iGO83
[folders] ;
app="%SDCARD%/iGO83"
content="\Storage Card\igo83\CONTENT"
save="\Storage Card\igo83\SAVE"

Samožřejmě to předpokládá vyčistit všechny SAVE co máš (po záloze). Něco ze SAVE jsem tam nechal (údaje o POI, trasy,...)

Nejsem sice IT technik a programování moc nerozumím, ale když si uvědomím, že mám v zařízení celkem 3 velmi důležité složky, které se jmenují stejně (SAVE), můžu se jen domnívat, do které si aplikace vlastně "šahá" a zdali aplikace semtam není "nevěrná" svému "domácímu" adresáři a zdali tak jedna SAVE neovlivňuje druhou.

To, co tu píši je to jen teorie běžného uživatele PC a pro mne zatím jediné vysvětlení výše uvedeného. Budu jen rád, když mé domněnky někdo vyvrátí a najde lepší, nebo spolehlivější řešení.
Naposledy upravil SvoDa dne 24 lis 2008 08:24, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod Jarouš v 24 lis 2008 07:17

SvoDa píše:To co tu píši je to jen teorie běžného uživatele PC a pro mne zatím jediné vysvětlení výše uvedeného. Budu jen rád, když mé domněnky někdo vyvrátí a najde lepší, nebo spolehlivější řešení.



Dane,proč ta skromnost?
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Skiny DIMKA (8.3.1.xxxxx_480×272;480×234;320×240)

Příspěvekod deusexx v 24 lis 2008 07:19

Dane,tak pokud bys chtěl zjistit,kam si to vlastně ukládá a jestli náhodou jedna verze "nesahá" do jiné složky SAVE...Tak si vymaž všechny,ale úplně.Pak pusť jednu verzi,zkontroluj SAVE u všech...Promaž a pusť druhou.....a uvidíš jestli opravdu používá ta která verze svoji složku,jak to máš v sys.txt.Je to práce na dlouho,ale bude jistota.Já to teď netestnu,bo mě beze slova rozloučení odešla 8GB karta.Takže nemůžu otestovat dvě verze na jedné kartě,tak,jak to máš ty.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků