Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Úpravy originálního skinu iGo8 8.3.1.xxxxx

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Který skin ve verzi 8.3.x.xxxxx nejčastěji používáte, resp., který se vám nejvíc zamlouvá ?

Originál data.zip, popř. jeho úpravy
16
19%
IconX
4
5%
Riks
6
7%
Micsan
6
7%
diMka
7
8%
Bidru
0
Žádná hlasování
Gurjon
44
52%
PSOL
0
Žádná hlasování
Magellan
0
Žádná hlasování
Choup
1
1%
 
Celkem hlasů : 84

Úpravy originálního skinu iGo8 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 28 říj 2008 14:08

Testuju iGO8 v 8.3.1.53228 (Sep 3 2008) a už se nemůžu dívat na ten origo skin. Chybí mi tam spousta věcí, na které jsem zvyklý.
Zatím se seznamuji s data.zip a do tvorby skinů si ještě moc nepouštím, ale věším sem 1.vlaštovku.
Odstraněny černé proužky
Při dolním okraji vedle panelu skryté tlačítko tripcomputer (dlouhý stisk =>mp3)
Přidány hodiny do panelu, uspořádány údaje o přespříštím manévru.
Indikace metody.
Zvětšeno písmo údajů v panelu.
Zvětšeno písmo aktuální a příští ulice.
Přidána přesná nadm.v. pod navišipku.
Staré "staré známé" rychlé menu s aplikacemi,…

Soubor skin vložit přímo do složky content/skin, jako zamlada ;)
skin_8.3.1.SvoDa.zip

display1.jpg
display_1.jpg


EDIT: nenechte se zmást tím, že je soubor skinu tak malý a až na soubor navigatemap_480_272.ui a jeden bmp soubor je ten zip prázdný.
Vytvořte ve složce content novou složku skin, jako u předešlých verzí a soubor skin_8.3.1.SvoDa.zip tam vložte a pak v Menu navolit tento skin, jak jsme zvyklí.
Pokud se tvoří nový skin, začíná to právě takto. Pak se tam přidávají jen ty soubory, které jsou "jiné" či nové oproti data.zip.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil SvoDa dne 24 lis 2008 08:36, celkově upraveno 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skiny iGO 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod amatér v 28 říj 2008 14:19

Děkuju, já věděl, že se to pohne :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skiny iGO 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 28 říj 2008 14:59

Zaráří mne, že nevidím tu kulatou značku max.povol.rychlosti. jsem už tak ueditovanej, že ani nevím, jestli jin standartní skin měl nebo ne.
V menu mám u Varování nastaveno zvukové i vizuální varování při překročené rychlosti
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skiny iGO 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod amatér v 28 říj 2008 15:03

Standardní skin ji má, ale ukáže se pouze při překročení rychlosti. :D Tedy pokud hovoříme o 53228 :D
Já bych byl pro založit pro verze 8.3.1.xxxxx nové téma, kde by se diskutovalo jen o nové verzi.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skiny iGO 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 28 říj 2008 15:17

Koukejte se na to při naplánované trase, jinak jsou údaje v panelu rozhozené. je to spíš jen na hraní.
Večer sem dám variantu bez panelu, ale zase - při nenaplánované trase panel bude
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skiny iGO 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 28 říj 2008 19:23

Tak jsem si s tím ještě hvilku pohrál a zase jedno odpoledne v pr... :lol:
Už se na to dle mého dá trošku koukat a moc mi to nepřipomíná ten origo skin, takže se s tím dá i jezdit.
Upravena poloha a vzhled čísel popisných, údajů v panelu při naplánované a nenaplánované trasy, počeštěný kompas,....
Výše uvedené funkce ponechány.
skin_8.3.1.SvoDa.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skiny iGO 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod amatér v 28 říj 2008 21:37

Dovolte i mně, abych se pochlubil svým výtvorem, není to nic převratného, ani propracovaného jako to má SvoDa. Jde pouze o to, že je zprůhledněn levý boční panel a horní a dolní info. proužky jsou průhledné zcela. Jak říkám nic moc, ale děkuji vovimu a SvoDovi za trpělivost a pomoc. :lol: :lol: :lol:
skin_amater.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Úpravy originálního skinu iGo8 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod patax v 31 říj 2008 12:10

Předpokládám, že je to není jen pro landscape. Tomsoftův skin NULA mi rozhodil 8.3.1.57..., že jsem to musel znovu instalovat :!:
HTC touch HD, iGO8 8.3.2.64873, CorePlayer diamond 1.2.5, MemMaid 2.3, Resco explorer 2008 v7.3, AirScaner AV, Opera 9.5, Leon Cupra s bluetouch
Uživatelský avatar
patax
 
Příspěvky: 48
Registrován: 13 srp 2008 16:08

Re: Úpravy originálního skinu iGo8 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 31 říj 2008 12:24

Skin funguje pro rozlišení 480/272 korektně, několik uživatelů to potvrdilo, mimo jiné - vycházel jsem (já i amatér) z data.zip.
Není to modifikace nějakého jiného skinu. De facto jsou to originály ;) :lol: :lol:
Nevím, jestli máš právě toto rozlišení, aby jsi to vyzkoušel.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Úpravy originálního skinu iGo8 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod patax v 31 říj 2008 12:54

Mám HTC Diamonda, originál funguje, ale ten Tvůj se mi ani neukáže v PDA
HTC touch HD, iGO8 8.3.2.64873, CorePlayer diamond 1.2.5, MemMaid 2.3, Resco explorer 2008 v7.3, AirScaner AV, Opera 9.5, Leon Cupra s bluetouch
Uživatelský avatar
patax
 
Příspěvky: 48
Registrován: 13 srp 2008 16:08

Další

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků