Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jak na kosmetické úpravy originálu?

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Jak na kosmetické úpravy originálu?

Příspěvekod Upir123 v 02 lis 2010 22:36

Prosím poraďte:
1) jestli se dá amatérsky jednoduše pouze poopravit či přidat datové pole. Žádný ze skinů zde na fóru mne na první pohled nenadchnul a vlastně toužím jen po jedné změně: aby se mi zobrazovala při navádění obě datová pole z originálu, tedy jak datové pole "s trasou" (čas příjezdu, vzdálenost, zbývající čas) a ZÁROVEŇ pole "bez trasy" (aktuální rychlost a čas). Tyto dva poslední údaje mi tam originál v Primu při navigování chybí. Nikde v menu jsem nenašel, jak to nějak přepnout..
2) dá se jednoduše nastavit jiná velikost ikonky? (konkrétně max. povolené rychlosti)
Děkuji.
PNA BluePanther RUBIN, CPU 533 MHz, RAM 128 MB, ROM 2GB
Upir123
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 lis 2010 07:20

Re: Jak na kosmetické úpravy originálu?

Příspěvekod fmilan v 02 lis 2010 22:54

Pokud jsem dobře pochopil, i když jsi ve vlákně o iGO8, ptáš se na Primo.

Pokud ano, pak:
1. Obě datová pole zaráz zobrazit nelze bez dosti složitých úprav.
2. Jednoduše opět ne. Je potřebná úprava velikosti příslušného obrázku .bmp a zásah do souborů v data.zip tak, aby seděla jeho velikost se zobrazením povolené rychlosti.

Pokud se "přepneš" do příslušného vlákna, tak je tam někde návod na zobrazení aktuální rychlosti v tlačítku menu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Jak na kosmetické úpravy originálu?

Příspěvekod Upir123 v 03 lis 2010 10:42

Díky moc za odpověď i za tip (i přes mé přešlápnutí do jiného vlákna :)), zkusim se mrknout na uvedené správné místo.
PNA BluePanther RUBIN, CPU 533 MHz, RAM 128 MB, ROM 2GB
Upir123
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 lis 2010 07:20


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků