Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Užitečné informace

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Užitečné informace

Příspěvekod vovi v 01 říj 2008 13:24

Pokud vám nevadí němčina, tak docela dobrý popis základních úprav DATA.ZIP a tvorby vlastních skinů je tady:

http://www.navifriends.com/nfwiki/igo/d ... o:zurrmaxe

Je to od moderátora (a zřejmě i guru) fóra Navifriends - Zurrmaxe (autora skinu ZM8). Najdete tam popis, vysvětlení a příklady jednotlivých komponent skriptovacího jazyka. Řadu věcí už asi mnozí odhalili sami metodou pokusu a omylu, ale třeba si alespoň ověříte své poznatky a možná se tam najde i něco, co jste dosud neobjevili či úplně nechápali. ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Užitečné informace

Příspěvekod amatér v 01 říj 2008 18:09

Díky, konečně vím, kde se co dá hledat.
Něco podobného by mohli vytvořit i SvoDa, Zdene C, a TomášF, abychom se v těch jejich layersech, proměných, vystředníkováních, zastředníkováních..........., vyznali i mi ostatní amatéři.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Re: Užitečné informace

Příspěvekod Zdenek C v 02 říj 2008 09:11

Dobrej napad dat sem ty odkazy :!: :!: :!: Sice jsem o nich vedel, ale cetl jsem to jen jednou a ledabyle. Na monitoru to neni ono. Tak jsem si to cele ted vytiskl a v klidu si to pred spanim prostuduju. Dik.
Zdenek C
 


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků