Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skiny Riks a PlusPlus pro iGO8 v 8.0.0.xxxxx

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Preferuji a nejčastěji používám skin (svou volbu můžete průběžně změnit):

Riks_tS ________ s plným panelem s aplikacemi
5
8%
Riks_tS ________ s poloprůhledným (průhledným) panelem
2
3%
Riks_ALL_tS ____ s nastavitelnou průhledností panelu
2
3%
PlusPlus_tS _____ s plným panelem
2
3%
PlusPlus_tS _____ s poloprůhledným (průhledným) panelem
0
Žádná hlasování
PlusPlus_ALL_tS+ s nastavitelnou průhledností panelu
20
31%
Micsan_Trans
3
5%
Di/\/\Ka
20
31%
TTSkin
2
3%
jiný
8
13%
 
Celkem hlasů : 64

Re: úpravy skinů Riks a PlusPlus pro iGO8

Příspěvekod tomasii v 04 říj 2008 14:44

Dan odpověděl za mě. Kdykoliv jsem udělal nějakou změnu, tak jsem dostal řadu mailů, že ty změny jsou fajn a řadu, jak to, že už tam není to a to, co se používalo a při pokusech s novými skiny si dotyčný smazal a teď to nemůže stáhnout. Koukal jsem se, kolik hodin jsem věnoval změnám skinů a webu a v průměru duben - srpen to představovalo 4 hodiny denně, což není únosné. Tak jsem víceméně web zakonzervoval a až se objeví konsistentní funkční skin, nebo nějaká dialektická změna do skinu, tak to vyvěsím, ale do té doby moc změn nebude (vyjma radary, faq, návody).

Pokud chcete nějaký skin vyvěsit, tak mi ho prosím pošlete s popisem a pokud pojede, rád ho vyvěsím. Ale zkoušet plnou funkčnost a dělat ke skinu popis se screenshoty a pak odpovídat na desítky dotazů, to je moc. Nezapomínejte, že je v průměru kolem 800 přístupů na web a ne každý všemu plně porozumí a neptá se.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4


Re: úpravy skinů Riks a PlusPlus pro iGO8

Příspěvekod sstopar v 05 říj 2008 19:18

@amater-diky stahuji
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: úpravy skinů Riks a PlusPlus pro iGO8

Příspěvekod salada v 08 říj 2008 12:24

Zdravím.
Mám GPS s iGO0 sice jen pár dní ale už pilně šťourám a vylepšuji. Potřeboval bych poradit s jedním problémkem. Stáhnul jsem si skin Riks 3.0 (díky za odkaz) a mám s ním následující problém. Pokud dám navigovat do nějakého bodu - najdu adresu, dám nastavit jako cíl - vypočítá to trasu a zobrazí mapu okolo cíle - a teď se chci podivat na celou trasu na jedné mapě, kliknu na prostřední tlačítko co je mezi mapou a informačním panelem na levé straně (kde je rychlost, vzdálenost...) - silnice se zeleným pruhem. V tomto okamžiku se to ale tváří, jako by tam tlačítko nebylo (i když se zobrazuje). Ostatní 2 jsou OK (smazat trasu a prohledat POI). Ve 2.8a to bylo OK. Zkoušel jsem porovnávat různé soubory ale nic jsem neobjevil. Je pravda, že jsem dělal úpravy v navigatemap_480_272.ui ale ty samé úpravy jsem dělal i v 2.8a a tam je to OK (čas do příštího manévru, zobrazení jednotek u nadm. výšky...). Má někdo stejný problém?
Evolve Multitraxx, iGO 8.3.4_102680, igo8.3_plus2_0.8-UNI_(Rev.163)_090926-tS.zip
salada
 
Příspěvky: 6
Registrován: 08 říj 2008 12:01

Re: úpravy skinů Riks a PlusPlus pro iGO8

Příspěvekod salada v 09 říj 2008 07:43

Tak jsem zjistil, že to v menší míře dělá i Riks 2.8a. Zkusím vysledovat souvislosti.
Evolve Multitraxx, iGO 8.3.4_102680, igo8.3_plus2_0.8-UNI_(Rev.163)_090926-tS.zip
salada
 
Příspěvky: 6
Registrován: 08 říj 2008 12:01

Re: úpravy skinů Riks a PlusPlus pro iGO8

Příspěvekod mkb v 09 říj 2008 07:47

To zobrazení celé cesty mi funguje v případě, že mám signál GPS, jinak pouze okolí cíle. Ale mluvím o diMkovi.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: úpravy skinů Riks a PlusPlus pro iGO8

Příspěvekod Ivo K v 10 říj 2008 10:08

Tak jsem "splácl" odbornou prácí našich špičkových skinařů.
Mám tedy ve skinu PlusPlus tlačítko odskok do Miomenu, aktuelní čas v kokpitu a typ trasy(nejrychlejší, jednoduchá, nejkratší atd.) s drobnou vadou na kráse také v kokpitu.
Všem tvůrcům velice děkuji! Tato kompilace funguje O.K. ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: úpravy skinů Riks a PlusPlus pro iGO8

Příspěvekod vuvu v 10 říj 2008 12:42

Ivo K píše:Tak jsem "splácl" odbornou prácí našich špičkových skinařů.
Mám tedy ve skinu PlusPlus tlačítko odskok do Miomenu, aktuelní čas v kokpitu a typ trasy(nejrychlejší, jednoduchá, nejkratší atd.) s drobnou vadou na kráse také v kokpitu.
Všem tvůrcům velice děkuji! Tato kompilace funguje O.K. ;)

Musím potvrdit slova Ivo K. Skin PlusPlus proti diMka k navigaci přímo vynikající. Větší ikony tlačítek, možnost nastavení zobrazení pro mne potřebných údajů. K čemu mi je např.čas k příští odbočce ve větším městě. Odbočuji za každým rohem a pokud mi to říká, že k další odbočce mám 40 vteřin, je mi to úplně k prdu a když stojím náhodou v koloně, tak se k ní dostanu třeba až za 10 minut. Proto musím tvůrcům též poděkovat a poprosit ještě dopilovat to hlasové oznamování úsek.radarů.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
vuvu
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 383
Registrován: 16 črc 2008 14:35
Bydliště: Praha 12

Re: úpravy skinů Riks a PlusPlus pro iGO8

Příspěvekod amatér v 14 říj 2008 20:44

Trochu se v poslední době zapomíná na Rikse, jeho stránky už jsou v provozu a je na nich k mání v.3,0, dokonce je tam implementováno autíčko z dimky, a jeden sporťáček navíc, co mi v něm schází je průhledný panel.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: úpravy skinů Riks a PlusPlus pro iGO8

Příspěvekod vovi v 24 říj 2008 19:32

Tak už je na světě i Riks 3.1 (http://www.riks.iamze.info/) - mělo by tam být vylepšené nastavování hlášení radarů (vypínání podle typů, nastavení vzdáleností pro první a druhé hlášení) a nastavení citlivosti na vybočení.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků